Pinigų centro darbo dienos paskolos – apžvalgos ir mokesčiai

Pinigų centras yra internetinis skolintojas, teikiantis paskolas iki atlyginimo ir užstatą, taip pat perkantis auksą ir kitas prekes. Bendrovė buvo įkurta 2007 m. Kaip trumpalaikių paskolų centras Melburne. Pinigų centras teigia, kad siekia klientams patogiai pateikti trumpalaikes, neužtikrintas paskolas, draugiškai ir veikdamas vietoje.

Ar jūs stengiatės finansiškai?

Jei susiduriate su finansinėmis problemomis ir norėtumėte pasikalbėti su kuo nors nemokamai gauti finansinių patarimų, informacijos ir pagalbos, galite paskambinti finansinių patarėjų pagalbos telefonu 1800 007 007 (dirba nuo 9:30 iki 16:00, pirmadieniais – penktadieniais). Jei turite finansinių problemų, susijusių su koronaviruso pandemija, galite gauti papildomą paramą. Sužinokite daugiau čia: https://www.finder.com.au/coronavirus-financial-help

⚠️ Įspėjimas apie skolinimąsi

įspėjimas iki atlyginimo dienosAr jums tikrai reikia paskolos šiandien? *

Skolintis nedideles pinigų sumas gali būti brangu, o skolinimasis gali neišspręsti jūsų pinigų problemų.

Prieš skolindamiesi patikrinkite savo galimybes:

 • Norėdami gauti informacijos apie kitas sąskaitų ir skolų tvarkymo galimybes, skambinkite 1800 007 007 iš bet kurios Australijos vietos ir pasikalbėkite su nemokamu ir nepriklausomu finansų patarėju
 • Pasitarkite su savo elektros, dujų, telefono ar vandens tiekėju ir sužinokite, ar galite parengti mokėjimo planą
 • Jei mokate vyriausybės pašalpas, paklauskite, ar galite gauti avansą iš „Centrelink“: Telefonas: 13 17 94

Vyriausybės „MoneySmart“ svetainėje parodyta, kaip veikia nedidelės paskolos, ir siūlomos kitos galimybės, kurios jums gali padėti.

* Šis pareiškimas yra Australijos vyriausybės reikalavimas pagal 2009 m. Nacionalinį vartojimo kredito apsaugos įstatymą.

Kitų paskolų iki atlyginimo palyginimas

Nors mes tiesiogiai nelyginame paskolų iš Pinigų centro, prieš svarstydami galimybę palyginti kitus trumpalaikių paskolų pasiūlymus.

vardas

Produktas
Trumpalaikės paskolos „Sunshine“

2 000 USD

9–14 savaičių

30 minučių – galioja sąlygos

35 USD

20% paskolos sumos + 4% paskolos sumos kiekvieną mėnesį

396 USD

Maža paskola iki 2000 USD, kurią grąžinate per 9–14 savaičių. Paskolos patvirtintos ir finansuojamos vos per 30 minučių.

Brangi trumpalaikė paskola

2 000 USD

Nuo 62 dienų iki 9 mėnesių

1 valanda – taikomos sąlygos

15 USD

20% paskolos sumos + 4% paskolos sumos kiekvieną mėnesį

372 USD

Paskola iki 2000 USD su sąlygomis iki 62 dienų iki 9 mėnesių. „Centrelink“ negali būti jūsų pagrindinis pajamų šaltinis.

Saugi finansinė maža paskola

5000 USD

22 – 52 savaitės

Tą pačią dieną – galioja sąlygos

35 USD

Iki 2000 USD – 20% steigimo mokestis + 4% kas mėnesį.

Virš 2000 USD – 400 USD + paskolos valdymo mokestis iki 399 USD + nuo 8,7% iki 48% balandis

396 USD

Pasiskolinkite nuo 1 000 iki 5 000 USD, gaudami tos pačios dienos finansavimą ir be išankstinio grąžinimo mokesčių.

„Fair Go Finance“ maža paskola

2 000 USD

3-12 mėn

24–48 val

35 USD

0% steigimo mokestis + mėnesinis mokestis 4%

354 USD

Nedidelė 500–2000 USD paskola, kurią galima finansuoti per 24 valandas. Pastaba: Sutaupykite iki 400 USD, kai kreipiatės dėl mažos paskolos nuo 500 USD iki 2 000 USD ir esate patvirtinti už 0% steigimo mokestį. Taikomi T & Cs.

„Jacaranda Finance“ asmeninė paskola

10 000 USD

9–24 mėn

Mažiau nei 1 valandą – galioja sąlygos

35 USD

0–1 000 USD, priklausomai nuo kredito

Pasiskolinkite iki 10 000 USD ir gaukite prieigą prie savo lėšų vos per 1 valandą.

Asmeninių paskolų iš „The Money Center“ rūšys

 • Paskolos iki atlyginimo. Šios paskolos yra skirtos žmonėms, esantiems nepaprastosios padėties atveju, kuriems gali būti netaikomos alternatyvios finansavimo rūšys. Paskolos iki atlyginimo yra laikomos brangiomis asmeninių finansų formomis ir nėra ilgalaikiai finansiniai sprendimai.
 • Lombardų paskola. Paskolos lombardams yra skirtos tiems, kurie nori parduoti savo daiktus arba pritraukti grynųjų pinigų vertę prieš savo daiktus. Pinigų centras įvertina savo klientų daiktus ir reikalauja mainais pasiūlyti tikrąją grynųjų pinigų sumą. Klientai taip pat gali naudoti daiktus kaip paskolų užtikrinimą. Po paskolos suteikimo visa lėšų suma ir visos sukauptos palūkanos turi būti grąžintos prieš grąžinant daiktą, kuris padėtas kaip svertas.

Asmeninės paskolos iš pinigų centro ypatybės

 • Internetinė programa

  Internetinė programa daro procesą paprastą. Visa pareiškėjo informacija gali būti siunčiama el. Paštu ir nereikia dalyvauti asmeniniame pokalbyje. Viskas, ką reikia padaryti, yra pateikti savo duomenis ir laukti patvirtinimo.

 • Fizinė vieta

  Klientai taip pat gali fiziškai užeiti į „Money Center“ parduotuvę Melburne, kur darbuotojai teikia klientų aptarnavimo ir patarimų bei paskolos galimybes. Jei kam nors kyla klausimų ar klausimų, yra kam kalbėti akis į akį.

 • Paskolos galimybės

  Pinigų centras pateikia daug įvairių būdų gauti paskolą. Tai yra paskolos iki atlyginimo ir paskolos. Pinigų centras taip pat leidžia klientams parduoti asmeninius laikus, kad gautų reikiamų pinigų. Tai ypač naudinga kritinės padėties atvejais, kai žmonės nenori įsiskolinti.

 • Grąžinimo galimybės

  Žmonėms lengva pakeisti grąžinimo planus, jei jie stengiasi grąžinti paskolą, tačiau daugumą jų reikia grąžinti per 62–365 dienas.

Kokia yra paskolų iki atlyginimo rizika?

 • Neįperkamos grąžos. Paskolos iki atlyginimo yra brangus būdas pasiskolinti pinigų ir turėtų būti naudojamos tik kaip paskutinė priemonė. Patikrinkite kiekvieno grąžinimo dydį ir įsitikinkite, kad galėsite jį sumokėti laiku. Dėl neįperkamų pinigų grąžinimo gali būti mokami pavėluoti mokesčiai, kurie viską dar labiau pablogins.
 • Dideli tarifai ir mokesčiai. Paskolų iki atlyginimo dienos kainos ir mokesčiai yra dideli, tačiau yra galiojančių taisyklių, todėl būtinai patikrinkite, ar jūsų skolintojas jums neima daugiau nei leidžia ASIC. Be to, pasidomėkite, kas jums būtų mokama, jei vėluojate mokėti arba apskritai nevykdote paskolos.
 • Nepriekaištingi skolintojai. Visi Australijos skolintojai turėtų būti akredituoti ASIC. Patikrinkite, ar ASIC registre yra kredito licencija, ir įsitikinkite, kad su skolintoju galima lengvai susisiekti.
 • Poveikis kredito balui. Kiekviena paskolos paraiška rodoma kredito ataskaitose. Nors skolintojai gali neatsižvelgti į kredito istoriją, tačiau per trumpą laikotarpį kreipdamiesi dėl daugybės paskolų ateityje tai gali turėti neigiamos įtakos jūsų kredito balui.

Kokius dar produktus siūlo „The Money Center“?

 • Aukso pirkimas. Pinigų centras už grynus pinigus perka nepageidaujamą ir skaldytą auksą bei papuošalus. Auksas klientams išmokamas už 100% vertę. Pinigų centras leidžia klientams pasiimti papuošalų, kurių nebenori / nereikia, ir greitai juos iškeisti į grynuosius pinigus – visi daiktai bus išmokėti vietoje, jei bus vertinami.
 • Naudotų prekių pirkimas ir pardavimas. Kaip papildomą paslaugą, Pinigų centras taip pat perka ir parduoda naudotų prekių iš klientų, taip pat moka grynuosius pinigus už elektroniką ir buitinę techniką. Pirkdami „The Money Center“ galite sutaupyti pinigų, ypač turint omenyje, kad kai kurie daiktai yra netgi pigesni nei naudotų įrankių ir prietaisų nuomos dienos tarifai.

Kaip kreiptis dėl asmeninės paskolos iš pinigų centro

Būsimi pareiškėjai gali kreiptis dėl paskolos iš „The Money Center“ apsilankę jų interneto svetainėje ir užpildę internetinę paraiškos formą arba asmeniškai apsilankę „The Money Center“ parduotuvėje. Klientams svarbu įsitikinti, kad visi daiktai yra paruošti, o visa informacija apie paskolą buvo perskaityta ir suprantama. Pinigų centro paskolų internetu procesas suteikia daug informacijos internete. Pinigų centras taip pat praktikuoja atsakingą skolinimą.

Tinkamumo reikalavimai

Pareiškėjai privalo:

 • Būkite 18 metų ar vyresni
 • Nebūk „Centrelink“ gavėjas
 • Dirbkite visą darbo dieną

Internetinė paraiškų sistema leidžia lengvai ištirti ir kreiptis dėl paskolos. Pinigų centras veikia kaip vietinis verslas, todėl žmonės gali ateiti ir tiesiogiai pabendrauti su darbuotojais, jei jiems kyla klausimų, suteikiant aiškumo dėl paskolų ir procesų.

Ką reikia žinoti

Būsimieji pareiškėjai, prieš pateikdami paraišką, visada turėtų palyginti paskolas iki atlyginimo, jei nori rasti geriausią įmanomą sprendimą savo aplinkybėmis.

Parašykite komentarą