Pirmos klasės kambarys – kaip jį sutvarkyti?

Susirengti kambarį pirmokui taip, kad jis atitiktų visus jauno studento poreikius, nėra paprasta užduotis. Juk kambarys turi būti ne tik funkcionalus, bet ir patrauklus vaikui. Kokius sprendimus reikėtų naudoti organizuojant pirmos klasės kambarį? Mes patariame!

Patartina įrengti kambarį mažam studentui, atsižvelgiant į trijų zonų: poilsio ir linksmybių, mokymosi ir poilsio koncepciją. Tai leis visiškai patenkinti visus pirmos klasės mokinio poreikius. Bet kaip tai padaryti? Priešingai nei atrodo, tai visai nėra sunki užduotis. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pradėti nuo plano, tada jis eis žemyn. Kad ši užduotis būtų dar lengvesnė, pateikiame keletą patarimų, kaip tinkamai subalansuoti visas sferas pirmos klasės kambaryje.

Funkciniai kambario išdėstymai mažam studentui

funkcinis kambarys vaikuiKaip jau minėjome anksčiau, pirmos klasės kambarys turėtų susidaryti iš 3 zonų – atsipalaidavimo ir žaidimo, mokymosi ir poilsio. Visoms šioms veikloms turėtų būti vietos, net jei patalpa nėra didžiausia. Baldai, apjungiantys dvi funkcijas, gali mums tai padėti – pavyzdžiui, rašomojo stalo ir lovos derinys dviaukštės lovos pavidalu.

Be abejo, stalas vaidins svarbų vaidmenį naujai nukaldinto studento kambaryje. Būtent su juo bus atlikti namų darbai ir išplėstos mažojo tyrinėtojo žinios. Todėl verta dėti visas pastangas, kad niekas be reikalo neatitrauktų vaiko nuo šios veiklos. Šviesa visų pirma vaidina svarbų vaidmenį. Dėl šios priežasties pravartu pastatyti stalą tokioje vietoje, kur dienos metu būtų kuo daugiau dienos šviesos, o vakarais – dirbtinai. Tai tikrai palengvins dėmesį. Kėdė vaidina ne mažiau svarbų vaidmenį. Reikia atsiminti, kad tai suteikia vaikui ne tik komfortą, bet ir pakankamą atramą stuburui.

Pirmos klasės kambarys – ko jame negali trūkti?

apgalvotas pirmos klasės kambarysKiekvienoje iš zonų, sudarančių pirmos klasės kambarį, yra tam tikrų elementų, kurių negalima praleisti. Poilsio zonos atveju tai tikrai bus lova su patogiu čiužiniu, kuris leis vaikui ramiai pailsėti. Taip pat verta rinktis lovos modelius, kurie augs kartu su vaiku – tai mus gelbėja. Kalbant apie lovos pastatymą – vertėtų ją pastatyti atokiau nuo durų. Tai užtikrins ramybę ir ramybę.

Mokslui skirtoje dalyje stalas ir kėdė vaidina pagrindinį vaidmenį, kaip jau minėjome anksčiau. Taip pat verta vengti rašomojo stalo pastatymo priekiu ar galu prie lango. Ši nuostata gali atitraukti dėmesį ir apsunkinti dėmesį. Vis dėlto, jei neturime kitos išeities, vertėtų roletus montuoti languose. Įdomus sprendimas taip pat yra rašomieji stalai su reguliuojamu pasvirimo kampu – jis tinka individualiai veiklai atlikti.

Kalbant apie trečiąją zoną – atsipalaidavimas ir linksmybės. Tai nėra tik žaislų talpyklos įdėjimas ir užpildymas. Taip pat būtina vieta žaisti, pageidautina, kad jos plotas būtų 3m2. Tai jokiu būdu neapribos kūdikio. Jei mes jau turime planą, kaip sutvarkyti pirmos klasės kambarį, bet nespėjome įsilieti į biudžetą … tada neturime nieko atsisakyti. Paskola internetu gali mums padėti, ypač pirmoji paskola iki 3000 PLN nemokamai. Dėl to mes gausime papildomų grynųjų, ir mums nereikės jaudintis dėl išlaidų.

Parašykite komentarą