Pramonės šakos, kuriose atostogos yra ypač pelningos

Jei kažkas yra apdovanotas ypatinga nuotaika, pirkėjai mielai atidarys pinigines, kad jų gautų. Šis principas galioja visiems produktams, kuriuose sėkmingai reklamuojamos kampanijos. Bet kas yra geresnė reklama už viską, ką gali sukurti net pati kūrybiškiausia reklamos agentūra? Komercinė šventė. Žodis „komercinė“ čia nurodo atostogas, kurias labiau lemia mūsų šiandieniniai išlaidų įpročiai, o ne vien tradicijos ar religija. Komerciniai atostogų sezonai yra tarsi išsami reklamos kampanija, kurios metu vartotojai turėtų laikytis įprastų išlaidų ritualų, kad tilptų į šventę. Negalima pasveikinti savo merginos ir motinos su Tarptautine moters diena? Galite tikėtis požiūrio, kuris ribosis ekskomunikacija. Šie išlaidų ritualai yra labai giliai įsišakniję mūsų kultūroje ir tapo viena stipriausių šių dienų švenčių tradicijų. Esant tokioms aplinkybėms, įmonės turi puikią galimybę užsidirbti daug pinigų ir šiame straipsnyje mes apžvelgsime, kuriose pramonės šakose mūsų šventės išlaidų įpročiai yra pelningiausi.

Pirotechnikos gamintojai ir prekybininkai

Be tinkamų fejerverkų neįsivaizduojama nei Nepriklausomybės diena, nei Naujųjų išvakarės. Nesvarbu, ar ryškių šviesų ir triukšmo pasirodymą danguje organizuoja valstybė, savivaldybė, ar kiekvienas savo kieme, daugiausia pirotechnikos priemonių perkama būtent šiomis ypatingomis datomis. Panašu, kad neįsivaizduojamas geresnis gestas, žymintis kitas Latvijos nepriklausomybės metines, kaip kuo daugiau mokesčių mokėtojų pinigų investuoti į iš Kinijos importuojamą pirotechniką. Kita vertus, Naujaisiais metais už fejerverkus visi yra labiau atsakingi, nes kaimynai dažnai varžosi tarpusavyje, kurių galva sugebės pasirūpinti įspūdingiausiais kirpčiukais ir blyksniais. Fejerverkai mėgėjų rankose, šventės dalyviai taip pat gali varžytis judrumu, bėgdami nuo sprogimų, mėtydami pirotechniką giliai į žemę, kad šaudytų į orą, arba šokinėdami per raketas, apversdami tuščius šampano butelius, iš kurių jie yra iššauti. Nepaisant viso to, fejerverkai yra labai populiari šios šventės dalis. Tikriausiai tai kreipiasi į mus su gyvūnais, linkusiais žaisti su ugnimi ir sprogimais.

Oro linijos

Skrydis yra efektyviausias būdas matuoti ilgas keliones. Kiekvienu atostogų sezonu bilietai rezervuojami laikantis aviakompanijos galimybių ribų. Švenčių dienomis net pigiausi bilietai yra daug brangesni nei dauguma bilietų likusiais metais. Susitikimas su draugais ir šeima yra neatsiejama kiekvienos šventės dalis. Vienintelis būdas to pasiekti persikėlusiems į užsienį yra skristi. Pramonėms, kurios remiasi įprastomis ir monotoniškomis gyvenimo funkcijomis, prie kurių reikia pridėti keliones, verslas visada eina koja kojon.

Restoranai

Kaip minėta aukščiau, vienas svarbiausių atostogų komponentų yra buvimas su artimaisiais. Nesvarbu, kokia šventė yra švenčiama, ji dažniausiai baigiasi vakariene prie bendro stalo. Jei Kalėdos ir kitos šventės, kurios paprastai sutraukia didesnį būrį artimųjų, švenčiamos prie močiutės ar kito šeimos nario, turinčio išvystytą kulinarinį talentą, stalo, tai tokios šventės kaip Motinos diena ar Valentino diena dažnai švenčiamos siauroje vietoje apskritimas. arba du. Todėl vietoj kelių valandų vergovės prie orkaitės vilioja tiesiog užsisakyti stalą restorane, paliekant šventinės atmosferos kūrimą profesionalų rankose. Tačiau geriau laiku užsisakyti staliuką. Atostogos yra labai pelningas laikas restoranų pramonėje, o populiariame restorane nėra laisvų vietų dar prieš didelę dieną.

Saldainiai

Kiekvienais metais artėjant meduoliams ir kitiems kalėdiniams saldumynams pažadame, kad kitais metais išlaikysime vėsesnį protą. Tačiau kai tik parduotuvių lentynose vėl atsiranda meduolių ir sausainių snieguolių pavidalu ar velykinių šokoladinių kiaušinių, šie pažadai greitai pamirštami. Net jei ir patys galėtume atsispirti pagundai, vis tiek turėtume pasiduoti socialinėms normoms ir nusipirkti saldainių dėžę ruošdamiesi Valentino dienai ar Tarptautinei moters dienai. Cukrus sukelia stiprią mūsų smegenų reakciją, todėl sunku jo atsisakyti kasdien. Kai kur įvairiomis šventinėmis datomis, kai persivalgymas saldumynais ne tik laikomas priimtinu, bet netgi skatinamas.

Atvirukai

Koks sėkmingas produktas! Galimybė sumokėti kažkam kitam, kad išreikštų idealų nusiteikimą prieš bet kokį iškilmingą įvykį. Ar yra geresnis būdas pranešti kam nors apie jūsų šiltus jausmus, nei mokant du eurus, kad juos išreikštum svetimo žmogaus žodžiais? Kažkaip sveikinimo atvirukai sugebėjo įsitvirtinti mūsų šventėse, be to, jų pateikimas laikomas apgalvotu ir asmenišku gestu. Tai, kas iš tikrųjų būtų laikoma apgalvotu ir asmenišku veiksmu, būtų laiškų rašymas ar savo atviruko kūrimas, pradedant baltu lapu. Tačiau turime palaikyti ryšius ir, bent jau išoriškai, draugiškus santykius su daugiau žmonių, nei mums kada nors užtenka kantrybės rašyti laiškus ir piešti sveikinimus. Štai kodėl mes ieškome pagalbos sveikinimo atvirukų grandinėje, kuri visada yra šalia prekybos centro kasų, kur, kai mes stovime eilėje, jie visada patraukia mūsų akis ir primena tolimą gabalą, kurio mes ilgai nelaukėme. laikas.

Gėlių prekiautojai

Yra kelios dienos per metus, kai prie šiaip visai tuščių gėlių kioskų susidaro ilgos eilės. Skintos gėlės kasdien perkame tik tuo atveju, jei draugas ar kolega švenčia jubiliejų, ir net tada tik vieną atskirą gėlę ar puokštę. Tačiau yra kelios datos, kai perkame gėles ant kelių. Tarptautinė moters diena, Motinos diena, Valentino diena, rugsėjo 1 d., Taip pat įvairios atminimo dienos yra labai geros dienos prekybininkams gėlėmis. Jei rugsėjo 1 d. Studentui pakanka padovanoti kelis gvazdikus, kurių vertė yra keli eurai, pasveikinti porą mėgstamų (ar mažiau nekenčiamų) mokytojų, tada norėdami parodyti savo šilumą mylimai moteriai per Valentino dieną, mes skiriamės iš sumų matuojamas dešimtimis, jei ne šimtais eurų.

Alkoholio gamintojai, prekybininkai ir barai

Ar šventė švenčiama, jei taure nepakeliama toste? Iš tikrųjų alkoholis yra neatsiejama daugelio švenčių dalis. Vidurvasaris be alaus neįsivaizduojamas, kaip ir Naujieji metai, be bent vienos taurės šampano. Per Kalėdas jaustumėmės ne taip jaukiai, jei ore neplūstelėtų karšto vyno aromatas ir Valentino dieną įprasta su mylimu žmogumi išgerti taurę raudonojo vyno. Kol vaikai noriai skaičiuoja akimirkas, kol bus prie pyragų, meduolių ir kitų saldumynų, suaugusieji laukia, kol galės atsipalaiduoti kėdėje ir iš karto pajusti taurę vyno. Alkoholio prekeiviai ir barai uždirba kur kas daugiau pelno šiomis ypatingomis datomis nei per nesinchronizuotus mūsų gimtadienius ir vardus. Atėjus vienai iš didžiųjų dienų, gėrimų mažmenininkai pasirūpino ypač didelėmis atsargomis, o kasos veikia be pertraukų.

Parašykite komentarą