Prieš kreipdamiesi dėl to, supraskite, kaip veikia paskolos iki atlyginimo

2021 m. Balandžio 23 d. „MoneyKey“

Niekas nenori būti tokioje padėtyje, kad būtų skolingas daugiau, nei gali sau leisti. Tačiau netikėtų kliūčių gali kilti dažniau, nei norėtume. Nesvarbu, ar tai būtų nenumatytos medicininės problemos ir susijusios išlaidos, ar staigi nelaimė šeimoje, istorijos moralė išlieka ta pati: gyvenimas įvyksta, ir tai gali labai greitai tapti finansiškai pribloškiančiu.

Kai yra skubios išlaidos ir jūs neturite išteklių jomis pasirūpinti, turite pradėti ieškoti galimybių. Kai kuriems tai gali būti grynųjų pinigų avansas kredito kortelėje. Kitiems tai gali reikėti eiti pas giminaitį ar draugą pasiskolinti grynųjų.

Kita vieta, į kurią reikia kreiptis daugeliui, yra „Google“, kur greita „paskolų grynaisiais“ arba „avanso grynaisiais pinigais“ paieška iškart sukuria rezultatus šimtams skirtingų tiesioginių skolintojų internete ir kitų paskolų paslaugų, daugelis jų siūlo tokius dalykus, kaip paskolos internetu iki atlyginimo. arba įvairių rūšių paskolos internetu, arba abu!

Turint tiek daug alternatyvų, gali būti sunku orientuotis pasirinkimuose ir nustatyti, kokia paskola jums yra prasminga. Ne mažiau svarbu, kai nuspręsite, kokia paskolos rūšis yra tinkama, turite išsiaiškinti, į kurią finansų įstaigą turėtumėte kreiptis. Žemiau pateikiami kai kurių galimų variantų pavyzdžiai, taip pat keli patarimai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis jums tinkantį skolintoją.

Kas yra mokėjimo diena paskola?

Paskolos iki atlyginimo yra trumpalaikės paskolos, kurias grąžinate su kitu atlyginimu. Jie susideda iš santykinai nedidelės pinigų sumos, paskolintos asmeniui, norinčiam nedelsiant gauti papildomų grynųjų. Paskolos iki atlyginimo dienos paprastai ima dideles palūkanas, kurių sąlygos turi būti grąžintos kitą mokėjimo dieną.

paskirties paskolos sutarties perleidimas.

Jie gali būti naudojami norint gauti papildomų pinigų, kurių jums reikia, kai esate finansinis, jei šiuo metu neturite lėšų, bet negalite laukti kito atlyginimo.

Paskolos iki atlyginimo gali būti naudingos tiems, kuriems gali prireikti skubaus finansavimo, tačiau svarbu nepamiršti, kad tai nėra laisvi pinigai. Kreipdamiesi dėl paskolos iki atlyginimo, turėtumėte atsižvelgti į palūkanų ir (arba) mokesčių sumą, kuri jums bus priskaičiuota, ir visada turėtumėte pasiskolinti tik tai, ką galite sau leisti sumokėti per kitą atlyginimą. Taip pat turėtumėte nepamiršti, kad kai bus atsiskaitoma už paskolos grąžinimą, turėsite mažiau savo kito atlyginimo, todėl labai svarbu planuoti atitinkamą biudžetą.

Kaip ir kur galite gauti paskolą iki atlyginimo?

Dėl paskolos iki atlyginimo galite kreiptis internetu arba pas skolintoją parduotuvėje. Kai kuriems skolintojams galite atitikti daugumą paskolos iki atlyginimo tinkamumo kriterijų, jei turite fizinį adresą, pajamų šaltinį ir banko sąskaitą. Vienas svarbus veiksnys, atkreipiantis dėmesį į paskolą iki atlyginimo, darant prielaidą, kad ji nėra užtikrinta, yra ta, kad ji nėra susieta su jokiu jūsų turtu, tai tiesiog paskola, kuri gali padėti jums išeiti iš įsipareigojimų.

Koks skirtumas tarp paskolų internetu ir parduotuvėse iki atlyginimo?

Jei nenorite keliauti į fizinę parduotuvę arba netoliese nėra parduotuvės, paskolos internetu gali būti patogesnis pasirinkimas.

Paskolos internetu gali padėti išvengti kai kurių rūpesčių, susijusių su paskolomis mažmeninės prekybos parduotuvėse. Naudodamiesi paskolomis internetu, galite kreiptis iš bet kurios interneto vietos. Tai reiškia, kad jums nereikia keliauti į konkrečią vietą ir nereikia planuoti apie parduotuvės darbo laiką. Paraiškos paskoloms internetu taip pat yra gana greitas procesas.

Tačiau kai kuriems žmonėms vis dar patogiau užeiti į parduotuvę ir tiesiogiai su kuo nors kalbėtis, ypač kai tai susiję su pinigų skolinimu. Šis požiūris ypač naudingas tiems, kurie skolinasi pirmą kartą ir (arba) tiems, kurie norėtų su asmeniu pasikalbėti akis į akį prieš sutikdami paskolą.

Be to, daugelis paskolų internetu teikiančių bendrovių teikia virtualią pagalbą per internetinius pokalbius ir (arba) pateikia telefono numerį, kuriuo galite paskambinti, kad gautumėte papildomos informacijos, kad patirtis būtų daug greitesnė ir lengvesnė, net kai kreipiatės patogiai savo namuose.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį tiriant paskolų davėjus paskolų davėjams

Prieš kreipdamiesi dėl paskolos iki atlyginimo, turėtumėte ištirti galimas galimybes. Norėdami apsaugoti savo teises, įsitikinkite, kad skolintojas turi licenciją. Kreipkitės dėl paskolos, nebent skolintojas tvirtina, kad jis turi valstybės licenciją ir nesilaiko visų galiojančių įstatymų. Jie taip pat turėtų parodyti savo įgaliojimus veikti, nesvarbu, ar jie veikia, ar jų svetainėje, ar parduotuvėje, ar abiejuose.

Be to, patikrinkite skolintojo reputaciją, kad įsitikintumėte, jog jums patogu skolintis iš jų. Yra daugybė įmonių, užsiimančių verslu kaip tiesioginiai paskolų davėjai, tačiau neturintys valstybės licencijos, todėl nesilaikantys valstybinio lygio vartotojų apsaugos įstatymų.

paskirtis mokėti paskolos iki atlyginimo jų kompiuteryje

Koks paskolos mokėjimo diena palyginimas su išsimokėtina paskola?

Paskolos išsimokėtinai skiriasi nuo paskolų iki atlyginimo, nes grąžinimo grafiką sudaro nustatytas skaičius mokėjimų, kuriuos reikia grąžinti per tam tikrą laikotarpį, su palūkanomis ir (arba) mokesčiais. Kai kurie žmonės gali teikti pirmenybę ilgesniam grąžinimo laikotarpiui, kuris paskolos kainą paskirsto palyginti ilgesniam laikui, o kiti – mieliau grąžinti paskolą iš karto.

Net jei skolinatės išsimokėtinai, jei norite grąžinti paskolą greičiau, kai kurios finansinės institucijos be išankstinių suplanuotų įmokų leidžia grąžinti anksčiau laiko ar papildomai mokėti. Tai pasakius, prieš pasirašydami paskolos sutartį būtinai patikrinkite sąlygas ir sąlygas, nes kai kurie kreditoriai gali skirti baudą, jei sumokėsite išsimokėtinai anksčiau nei numatyta.

Kada ir kaip naudoti trumpalaikes išsimokėtinas paskolas

Panašiai kaip paskolos iki atlyginimo, kai kurios paskolų rūšys gali būti labiau tinkamos trumpalaikėms, nenumatytoms skubiosioms išlaidoms padengti, pavyzdžiui, medicinos išlaidos, nenumatytas namų ar automobilio remontas ar net netikėta kelionė aplankyti sergančio draugo ar artimo žmogaus.

Viena išlyga, taikoma tiek dalims, tiek paskoloms iki atlyginimo: atlikite tyrimus, kad žinotumėte, iš ko skolinatės, kokios yra paskolos sąlygos ir kokios galimos pasekmės, jei laiku negrąžinsite paskolos.

Papildomos parinktys – ką daryti, kai jums reikia šiek tiek daugiau grynųjų

Norintiems pasiskolinti pinigų gali būti papildomų galimybių. Dauguma šių dalykų priklauso nuo situacijos, vadinasi, jie gali būti prieinami ne visiems, tačiau jie gali būti perspektyvūs variantai tiems, kurie juos turi.

1. Kreipimasis dėl asmeninės kredito linijos

Kredito linija skiriasi nuo paskolos, nes ji leidžia labiau kontroliuoti savo pinigų srautus. Jei esate patvirtintas, tai gali suteikti jums prieigą prie jums reikalingų lėšų, kai jų jums reikia, iki jūsų turimo kredito limito.

Mokėsite palūkanas ir (arba) mokesčius už pinigų sumą, kurią naudojate, taip pat galite mokėti mokestį už kiekvieną jūsų kredito linijoje atliktą išmokėjimą ar avansą, atsižvelgiant į finansų įstaigą, su kuria dirbate. Galite bet kada atsiimti papildomų lėšų, jei turite savo kredito linijos kreditą ir jūsų sąskaita gera.

2. Papildomų pajamų uždirbimas

Tai gali būti viršvalandžiai, jei jums mokama kas valandą, arba papildomas darbas ne visą darbo dieną, jei mokate atlyginimą. Jei antrasis darbas yra šiek tiek per didelis įsipareigojimas, taip pat galite pradėti mažą šalutinį verslą, kuriame galėtumėte pasirinkti savo valandas. Tai gali apimti pagalvių siuvimą ir pardavimą ar laisvalaikio gitaros mokymą. Bet kokiu atveju ieškokite būdų, kaip panaudoti savo įgūdžius, norint gauti papildomų pinigų.

3. Kredito kortelės grynųjų pinigų avanso paėmimas

Nors paskolos iki atlyginimo dažnai laikomos išankstinėmis paskolomis grynaisiais, yra kitų rūšių avansų grynaisiais, kuriuos galbūt galėsite panaudoti. Tiksliau, galbūt norėsite pasidomėti kredito kortelės grynaisiais pinigais. Tai leis jums išskaityti pinigus iš banko automato kreditine kortele.

asmuo, paimantis pinigus iš bankomato.

Svarbu pažymėti, kad šio tipo avanso grynaisiais palūkanų normos greičiausiai bus didesnės nei tos, kurias matytumėte perkant kreditines korteles. Jie gali net sumokėti papildomus mokesčius.

Dar vienas svarbus dalykas, kurį reikia atsiminti, yra tai, kad paėmus tokį grynųjų pinigų avansą, jis iš karto pradeda kaupti palūkanas. Tai skiriasi nuo įprastų kreditinės kortelės pirkinių, kai yra lengvatinis laikotarpis nuo tada, kai iš pradžių įsigyjate pirkimą ir kai pradeda kauptis palūkanos.

Prieš pateikdami paraišką, supraskite, kaip veikia paskolos iki atlyginimo

Skubiai susidoroti su avarinėmis išlaidomis retai būna lengva, todėl gerai žinoti, kad jei jums reikia papildomų pinigų, kurie padėtų jums išspręsti šią situaciją, jums yra galimų galimybių. Tiesiog nepamirškite, kad į paskolos paraišką visada reikia žiūrėti rimtai ir ją reikia vertinti atsargiai.

Paskolos iki atlyginimo gali būti naudojamos kaip kraštutinė priemonė, kai ištinka finansinė padėtis, tačiau visada atminkite, kad tai brangūs finansiniai produktai. Įsitikinkite, kad išnaudojote visas savo galimybes, o jei galų gale norite kreiptis dėl vienos iš jų, atlikite tai tik tuo atveju, jei esate tikri, kad galėsite ją grąžinti.

Parašykite komentarą