Privatumo politika Momentinės paskolos iki atlyginimo

APFIN LTD, prekiaujanti kaip cashasap.co.uk („Mes“), yra įsipareigojusi saugoti ir gerbti jūsų privatumą.

Ši politika (kartu su mūsų naudojimo sąlygomis) nustato pagrindą, kuriuo remdamiesi mes tvarkysime bet kokius iš jūsų surinktus ar jūsų pateiktus asmens duomenis. Atidžiai perskaitykite toliau pateiktą informaciją, kad suprastumėte mūsų požiūrį ir praktiką, susijusią su jūsų asmens duomenimis ir kaip mes su jais elgsimės.

Mūsų privatumo politika taikoma tiek turint paskolą iš mūsų, tiek vėliau.

Taikant 1998 m. Duomenų apsaugos įstatymą (toliau – aktas), duomenų valdytojas yra APFIN LTD, kurio registruota buveinė yra 3 aukšte, Gough Square 12, London, EC4A 3DW. Pagal įstatymą esame registruoti JK informacijos komisare ir mūsų registracijos numeris yra Z3194688.

Informacija, kurią galime rinkti iš jūsų

Kad galėtume įvertinti jūsų paraišką gauti mokėjimo dieną ar išsimokėtinai paskolą, turime surinkti dalį jūsų asmeninės informacijos. Mes galime rinkti ir apdoroti šiuos duomenis apie jus:

 • Informacija, kurią pateikiate užpildydami formas mūsų svetainėje cashasap.co.uk (“mūsų svetainė “). Tai apima informaciją, pateiktą tuo metu, kai teikiama paraiška kreditui gauti arba prašoma suteikti papildomų paslaugų. Mes taip pat galime paprašyti jūsų informacijos, kai pranešate apie mūsų svetainės problemą.
 • Informacija, kurią pateikiate mums prisijungdami prie savo paskyros.
 • Informacija, kurią pateikiate, kai susisiekiame su jumis arba kai susisiekiate su mumis svetainėje, el. Paštu, telefonu, tekstu ar paštu. Mes galime registruoti tą susirašinėjimą, įskaitant telefono skambučių stebėjimą ir (arba) įrašymą.
 • Jūsų atsakymų į apklausas galime paprašyti užpildyti, kuriuos naudojame tyrimo tikslams, nors jums nereikia į juos atsakyti.
 • Išsami informacija apie operacijas, kurias atliekate per mūsų svetainę, ir jūsų nurodymų vykdymas, įskaitant išsamią informaciją apie visas operacijas su trečiosiomis šalimis, kurias atlikote naudodamiesi mūsų svetaine.
 • Išsami informacija apie jūsų apsilankymus mūsų svetainėje, įskaitant, bet neapsiribojant, srauto duomenis, vietovės duomenis, internetinius dienoraščius ir kitus ryšių duomenis, nesvarbu, ar tai reikalinga mūsų pačių atsiskaitymo tikslais, ar kitais būdais, ir išteklius, prie kurių prieinate.

Mes taip pat galime rinkti informaciją apie jūsų kompiuterį, įskaitant, jei įmanoma, jūsų IP adresą, operacinę sistemą ir naršyklės tipą, kad galėtume administruoti sistemą ir pranešti apie bendrą informaciją mūsų reklamuotojams. Tai yra statistiniai duomenys apie mūsų vartotojų naršymo veiksmus ir įpročius ir nenustato jokio asmens.

Mes naudojame „Secure Socket Layer“ (SSL) technologiją, kad apsaugotume iš jūsų renkamus duomenis. SSL yra pramonės standarto šifravimo technologija, kurią įmonės naudoja savo internetinėms operacijoms su klientais apsaugoti. Galite patikrinti, ar naudojame SSL technologiją, kad apsaugotumėte duomenis, naudodamiesi HTTPS raidėmis, esančiomis žiniatinklio naršyklės adreso juostoje.

Mūsų teisėti jūsų asmens duomenų tvarkymo pagrindai

 • Sutartis
  • Norėdami įvykdyti mūsų sutartinius įsipareigojimus jums arba dėl to, kad prieš sudarydami sutartį paprašėte mūsų ką nors padaryti
 • Teisiniai įsipareigojimai
  • Siekiant laikytis teisinių ir įstatyminių įsipareigojimų, tokių kaip FCA ir ICO taisyklės
 • Teisėti interesai
  • Siekdami įgyvendinti pagrįstus mūsų komercinius interesus
 • Sutikimas
  • Siūlyti jums bet kokias APFin Limited ar kitų bendrovių teikiamas paslaugas, kurios, mūsų manymu, gali jus tikrai dominti, jei pateiksite savo sutikimą.

Jūsų duomenų tvarkymo tikslas

Jūsų duomenis naudojame šiais būdais:

 • Įvertinti ir apdoroti jūsų paraišką kreditui gauti ir priimti sprendimą dėl skolinimo;
 • Vykdyti savo įsipareigojimus, kylančius iš bet kokių sutarčių, sudarytų tarp jūsų ir mūsų;
 • Norėdami tiesiogiai grąžinti savo grąžinimą (-us) arba, jei nesusisieksite su mumis, pervesdami skolų išieškotojui;
 • Laikytis įstatymuose numatytų įsipareigojimų, tokių kaip įrašų tvarkymas, susijęs su FCA taisyklėmis ir HMRC;
 • Kai tinkama, bendradarbiauti su trečiosiomis šalimis, kurios gali būti susijusios su jūsų sutartiniais įsipareigojimais mums, arba su skundu prieš mus, pvz., Skolų valdymo įmonėmis, nemokumo specialistais ir žalų valdymo įmonėmis, kai sutikote mums aptarti susitarimą su trečioji šalis arba tai padaryti yra mūsų teisinė pareiga;
 • Pranešti apie mūsų paslaugos pakeitimus;
 • Teikti jums informaciją, produktus ar paslaugas iš „APFin Limited“ prekės ženklų ir kitų susijusių paslaugų, įskaitant, bet neapsiribojant, kainų palyginimo svetaines, kurių prašote iš mūsų arba kurios, mūsų manymu, gali jus dominti, kur sutikote susisiekti tokiais tikslais;
 • Užtikrinti, kad mūsų svetainės turinys būtų pateiktas efektyviausiu būdu jums ir jūsų kompiuteriui;
 • Leisti jums dalyvauti interaktyviose mūsų paslaugos funkcijose, kai nusprendžiate tai padaryti;
 • Kad galėtumėte peržiūrėti mūsų paslaugą per tam tikras peržiūros svetaines, tokias kaip „TrustPilot“, per el. Laišką.

Norėdami patenkinti jūsų prašymą skolintis pinigų iš mūsų, mes galime perduoti jūsų duomenis:

 • kredito informacinės agentūros;
 • kitoms įmonėms ar organizacijoms, kurioms reikalingi jūsų duomenys, kad užpildytumėte kredito paraišką (pavyzdžiui, jūsų bankas).

Jei jūsų paskolos paraiška mums yra nesėkminga ir jūs sutinkate, kad tai padarytume, jūsų prašymo informaciją galime perduoti:

 • Pasirinkite „W Smart Limited“ (FCA nuorodos numeris 730574), kad jie padėtų jums rasti alternatyvų skolinimo sprendimą, pateikdami savo informaciją kitiems skolintojams jų skydelyje. Šie skolintojai gali atlikti papildomas kreditų paieškas, kad įvertintų, ar jie gali pasiūlyti jums paskolą, ir su jumis gali susisiekti „Choose W Smart“ arba kreditorius, patvirtinęs jūsų paraišką, kad būtų galima tęsti jūsų paraišką.
 • „Leadtree Global Limited“ (FCA nuorodos numeris 728649), kad jie galėtų padėti jums rasti alternatyvų skolinimo sprendimą, pateikdami savo informaciją kitiems skolintojams jų skydelyje. Šie skolintojai gali atlikti papildomas kredito paieškas, kad įvertintų, ar jie gali pasiūlyti jums paskolą, o su jumis gali susisiekti „Leadtree Global“ arba bet kuris kreditorius, patvirtinęs jūsų paraišką, kad galėtumėte tęsti jūsų paraišką.
 • „Loan Machine Limited“ prekiauja kaip „Lead Affinity“ (FCA nuorodos numeris 729302), kad jie galėtų padėti rasti alternatyvų skolinimo sprendimą, pateikdami savo informaciją kitiems skolintojams jų skydelyje. Šie skolintojai gali atlikti papildomas kredito paieškas, kad įvertintų, ar jie gali pasiūlyti jums paskolą, o su jumis gali susisiekti „Lead Affinity“ arba bet kuris skolintojas, patvirtinęs jūsų paraišką.
 • „Bizfella Limited“ (FCA nuorodos numeris 719923), kad jie galėtų padėti jums rasti alternatyvų skolinimo sprendimą, pateikdami savo informaciją kitiems skolintojams jų skydelyje. Šie skolintojai gali atlikti papildomas kreditų paieškas, kad įvertintų, ar jie gali pasiūlyti jums paskolą, o su jumis gali susisiekti „Bizfella“ arba bet kuris kreditorius, patvirtinęs jūsų paraišką, kad galėtumėte tęsti jūsų paraišką.

Mūsų partneriai turi savo privatumo politiką. Norėdami peržiūrėti „Pasirinkite išmintingai“, spustelėkite čia. Norėdami peržiūrėti „Leadtree Global“ paspaudimą čia. Norėdami peržiūrėti „Lead Affinity“ paspaudimą čia. Norėdami peržiūrėti Bizfella paspaudimą čia.

Grupę, kuri gali apsvarstyti jūsų paraišką, jei jūsų paraiška yra nesėkminga, sudaro: „1plus1 Loans Limited“, „Advancis Limited“, „Amigo Loans Ltd“, „Bamboo Limited“, „Butler Westbury Limited“, „Care Retirement Options Limited“, „Everyday Lending Limited“, „Ferratum UK Ltd“, „Gain Credit LLC“. , George Banco.com Limited, Gracombex Limited, Harvey & Thompson Limited, Hymarc Limited, Indigo Michael Limited, Lead Byte Limited, Loan Marketing Limited, Loans 2 Go Limited, Match the Cash Limited, Mindflow Marketing Limited, Mobile Money Ltd, Morses Club PLC, MYJAR Limited, Novaloans Ltd, PDL Finance Limited, Provident Personal Credit Limited, Quint Group Limited, Response Funding Limited, RS Datatech, Sandhurst Associates Limited, Silver City Tech Limited, Stagemount Limited, T Dot UK Limited, TFS Loans Limited, The „1st Stop Group Limited“, „Quick Loan Shop Ltd“, „TM Advances Limited“, „Total Loans Direct Direct Limited“, „UK Credit Limited“, „Western Circle Limited“, William Ellis Sinclair (ZA033005), Serp „Limited Limited“, „Evergreen Finance London Limited“, „Valor Finance Limited“, „My Finance Club Limited“, „Click Loans“, „Evergreen Finance London Ltd“ t / a MoneyBoat.co.uk.

Kai trečiosios šalys naudos jūsų duomenis jums teikdamos produktus ar paslaugas, jos veiks kaip jūsų duomenų duomenų valdytojos. Jei sudarote sutartį su trečiąja šalimi per mūsų svetainę, informaciją, kurią mums pateikėte kartu su visa kita jūsų paprašyta ir jūsų ar mūsų pateikta informacija trečiajai šaliai, laikys ir naudos trečioji šalis pagal jų …

Parašykite komentarą