Privatumo pranešimas | Dot Dot paskolos

1. Kodėl turime privatumo pranešimą?

Mes jums teikiame šį pranešimą, nes norime, kad būtumėte tikri dėl savo asmeninės informacijos privatumo ir saugumo, ir norėtume paaiškinti, kaip ją naudosime ir tvarkysime. „Shelby Finance Ltd“, prekiaujanti „Dot Dot Loans“ ir „U“, (mes“,„mus“,„mūsų“,„„Shelby Finance““) Yra duomenų valdytojas pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus. „Shelby Finance“ yra dukterinė „Morses Club PLC“ įmonė. Nesvarbu, ar turite „U“ sąskaitą, ar „Dot Dot“ paskolą, ar abu produktus, mes („Shelby Finance“) esame kontrolieriai. Mes esame vienas valdytojas, kuris valdo savo verslą dviem atskirais prekių ženklais.

Kai šiame privatumo pranešime nurodome „asmeninę informaciją“, turime omenyje informaciją, kuri identifikuoja jus kaip asmenį (tiek atskirai, tiek kartu su kita informacija, kurią turime apie jus). Pvz., Jūsų vardas, adresas, el. Pašto adresas, telefono numeriai ir galbūt šiek tiek mažiau akivaizdi informacija, pvz., Jau atliktų mokėjimų sąrašas ir IP adresas, aktualus jums kaip mūsų „Dot Dot Loans“ ir „U Account“ svetainių lankytojui arba kaip mobiliosios programos „U Account“ vartotojas. Daugiau informacijos žemiau.

Mes turime duomenų apsaugos pareigūną, su kuriuo galima susisiekti el. Paštu DPO@Morsesclub.com, telefonu 0330 045 0725 arba paštu:

Duomenų apsaugos pareigūnas
„Shelby Finance Ltd“
1 pastatas, „Phoenix Center“
„1 Colliers Way“
Notingemas
NG8 6AT

Be to, skaitykite skyrių „Susisiekite su mumis“ (toliau).

Atidžiai perskaitykite šį privatumo pranešimą.

2. Ką apima šis privatumo pranešimas?

Šis privatumo pranešimas taikomas tam, kaip „Shelby Finance Ltd“ tvarko jūsų asmeninę informaciją, kuri yra renkama per mūsų www.dotdotloans.co.uk arba mūsų www.uaccount.uk svetaines (mūsųsvetaines“) Arba„ U Account “mobilioji programa. Rinksime ir apdorosime asmeninę informaciją apie jus, kai lankysitės svetainėse ar naudositės mobiliąja programa „U Account“. Mes tvarkome jūsų asmeninę informaciją, kai kreipiatės dėl vieno iš mūsų finansinių produktų ir vėliau (nesvarbu, ar jūsų paraiška yra sėkminga, ar ne) ir kai mes kitaip su jumis bendraujame (pavyzdžiui, kai skambinate mums ar el. Paštu). Tai netaikoma jokiai kitai organizacijai ar bet kurios kitos organizacijos svetainei, net jei prie jų prisijungiate per mūsų svetaines ar „U Account“ mobiliąją programą. Jei atskleisite savo asmeninę informaciją kitoms įmonėms, jūsų informacija bus tvarkoma pagal jų pačių privatumo politiką ir praktiką.

3. Kokią asmeninę informaciją mes renkame apie jus ir kada mes ją renkame?

Mes renkame šią asmeninę informaciją apie jus. Jei nenurodome kitaip, šie asmeninės informacijos elementai yra svarbūs „U“ paskyrai ir „Dot Dot Loans“ klientai.

Asmens duomenų kategorija: Surinkta iš:
Jūsų vardas ir vardas * Jūs – užpildydami paraiškos formą arba susisiekdami su mumis, arba iš brokerių ir kitų finansinių produktų tiekėjų
Jūsų pašto adresas (-ai) * Jūs – užpildydami paraiškos formą arba susisiekdami su mumis, arba iš brokerių ir kitų finansinių produktų tiekėjų
Tavo gimimo data* Jūs – užpildydami paraiškos formą arba susisiekdami su mumis, arba iš brokerių ir kitų finansinių produktų tiekėjų
Jūsų šeiminė padėtis *
ir jūsų vardas, pvz., p. / ponia / panele / kitas vardas
Tai aktualu tik Dot Dot paskoloms, o ne U sąskaitai
Jūs – užpildydami paraiškos formą arba susisiekdami su mumis, arba iš brokerių ir kitų finansinių produktų tiekėjų
Jūsų vardas, pvz., P. / Ponia / panele / kitas vardas.
Tai gali atskleisti jūsų šeimyninę padėtį, tačiau mes aiškiai neprašome pateikti informacijos apie šeiminę padėtį
Tai aktualu tik „U“ sąskaitai, o ne „Dot Dot“ paskoloms
Jūs – užpildydami paraiškos formą arba susisiekdami su mumis, arba iš brokerių ir kitų finansinių produktų tiekėjų
Jūsų kontaktiniai telefono numeriai (dienos ir vakaro metu – tai bus mobiliojo telefono numeriai ir (arba) fiksuotojo telefono numeriai, atsižvelgiant į tai, kurį pasirinksite pateikti) * Jūs – užpildydami paraiškos formą arba susisiekdami su mumis, arba iš brokerių ir kitų finansinių produktų tiekėjų
Jūsų elektroninio pašto adresas* Jūs – užpildydami paraiškos formą arba susisiekdami su mumis, arba iš brokerių ir kitų finansinių produktų tiekėjų
„U“ paskyrai: jūsų pilietybė * Jūs – pildote paraiškos formą
Jūsų IP adresas * Naudodamiesi mūsų svetainėmis (ir „U Account“ programa mobiliesiems)

Dot Dot paskoloms: jūsų šalis *

„U“ paskyrai: mes aiškiai neprašome jūsų buvimo šalies, tačiau jūsų IP adresas ir operacijos informacija, nurodyta šios lentelės pabaigoje, gali atskleisti šią informaciją

Naudodamiesi mūsų svetainėmis (ir „U Account“ programa mobiliesiems)

Jūsų mobiliojo telefono ar kito įrenginio, naudojamo prisijungti prie mūsų svetainių ar „U Account“ mobiliojo ryšio programos / jūsų įrenginio ID, markė ir modelis
Tai aktualu tik „U“ sąskaitai, o ne „Dot Dot“ paskoloms

Laikas, kurį jūsų įrenginys praleidžia mūsų svetainėse arba „U Account“ programoje mobiliesiems

Naudodamiesi mūsų „U Account“ svetaine (ir „U Account“ programa mobiliesiems)
„U“ paskyrai: šią informaciją renka „Google Analytics“ slapukai. Prašome žiūrėti mūsų interneto svetainės nuorodą „Paskyros slapukai“. Naudodamiesi mūsų svetainėmis (ir „U Account“ programa mobiliesiems)

Įrenginio ekrano dydis, įrenginio tipas (unikalūs įrenginio identifikatoriai), naršyklės informacija, geografinė vieta (tik šalyje) ir pageidaujama kalba, naudojama mūsų svetainei rodyti. Tai yra jūsų asmeninė informacija, nes visa tai susieja su jūsų IP adresu. „Hotjar“ šią informaciją mūsų vardu saugo pseudonimiškame vartotojo profilyje.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie šios asmeninės informacijos tvarkymą, žr. Nuorodas į „Hotjar“ lentelės pabaigoje, esančiame 5 skyriuje.

Naudodamiesi mūsų svetainėmis (ir „U Account“ programa mobiliesiems)
Informacija apie jūsų užimtumą ir būsena * Jūs – pildote paraiškos formą arba susisiekite su mumis
Informacija apie jūsų atlyginimą (įskaitant mokėjimo datos dažnumą) *
Tai aktualu tik Dot Dot paskoloms, o ne U sąskaitai
Jūs – pildote paraiškos formą
Išsami informacija apie jūsų ne atlyginimus
Tai aktualu tik Dot Dot paskoloms, o ne U sąskaitai
Jūs – pildote paraiškos formą arba susisiekite su mumis
Išsami informacija apie įprastas ar vienkartines išlaidas *
Tai aktualu tik Dot Dot paskoloms, o ne U sąskaitai
Jūs – pildote paraiškos formą arba susisiekite su mumis
Jūsų prašoma paskolos suma ir terminas *
Tai aktualu tik Dot Dot paskoloms, o ne U sąskaitai
Jūs – užpildydami paraiškos formą arba susisiekdami su mumis, arba iš brokerių ir kitų finansinių produktų tiekėjų
Paskolos priežastis *
Tai aktualu tik Dot Dot paskoloms, o ne U sąskaitai
Jūs – užpildydami paraiškos formą arba susisiekdami su mumis, arba iš brokerių ir kitų finansinių produktų tiekėjų
Informacija apie ankstesnių ar aktyvių „Shelby Finance“ produktų mokėjimo istoriją *
Tai aktualu tik Dot Dot paskoloms, o ne U sąskaitai
Mūsų įrašai apie jūsų ankstesnius ar aktyvius produktus su mumis
Jūsų kredito būklė ir istorija (įskaitant informaciją, pateiktą 7 skyriuje) *
Tai aktualu tik Dot Dot paskoloms, o ne U sąskaitai
Kredito informacijos agentūros ir sukčiavimo prevencijos agentūros
Vardo keitimo istorija *
Tai aktualu tik Dot Dot paskoloms, o ne U sąskaitai
Jūs – pildote paraiškos formą arba susisiekite su mumis. Taip pat iš kredito nuorodų agentūrų gausime informaciją apie jūsų vardų keitimo istoriją (žr. Toliau „Kreditų tikrinimas ir sąskaitų valdymas“).
Ši informacija yra svarbi tik „U Account“, o ne „Dot Dot“ paskoloms. Mes aiškiai neprašome jūsų vardų keitimo istorijos, tačiau jei nuspręsite atnaujinti savo vardą savo „U“ paskyroje (pvz., Jei pasikeisite vardą susituokę), žinosime, kaip jums anksčiau skambino ir kaip dabar vadinasi. Naudodamiesi mūsų „U Account“ svetaine (ir „U Account“ programa mobiliesiems)
Jūsų pašto adresų istorija * Jūs – pildote paraiškos formą arba susisiekite su mumis. Taip pat iš kredito nuorodų agentūrų gausime informaciją apie jūsų vardų keitimo istoriją (žr. Toliau „Kreditų tikrinimas ir sąskaitų valdymas“).
Išsami banko sąskaitos informacija * – taikoma mūsų trumpalaikėms paskoloms
Tai aktualu tik Dot Dot paskoloms, o ne U sąskaitai
Jūs – pildote paraiškos formą arba susisiekite su mumis
Išsami banko sąskaitos informacija * – taikoma mūsų ilgalaikėms paskoloms
Tai aktualu tik Dot Dot paskoloms, o ne U sąskaitai
Paskolos paraiškų teikimo etape – …

Parašykite komentarą