Prosper asmeninių paskolų apžvalga Paprastas doleris

Teigiamas bendraamžių spaudimas „Prosper“ lenkia daugumą senosios mokyklos skolintojų.

  • Lengvas taikymo procesas
  • Sąžiningos paskolos
  • Bendro pareiškėjo galimybės
Klestėjimo atskleidimas

Pvz., Trejų metų asmeninei paskolai, kurios vertė 10 000 USD, o „Prosper“ reitingas – AA, palūkanų norma būtų 5,31%, o metinė palūkanų norma – 2,41%, o metinė palūkanų norma – 6,95% APR. Jūs gautumėte 9 759 USD ir atliktumėte 36 suplanuotus mėnesinius mokėjimus 301,10 USD. Penkerių metų asmeninei paskolai, kurios vertė 10 000 JAV dolerių, o „Prosper“ reitingas yra A, palūkanų norma būtų 8,39%, o pradinis mokestis – 5,00%, o balandis – 10,59%. Jūs gautumėte 9 500 USD ir atliktumėte 60 suplanuotų mėnesinių mokėjimų – 204,64 USD. Pradiniai mokesčiai svyruoja nuo 2,41% iki 5%. Asmeninės paskolos GPL per „Prosper“ svyruoja nuo 7,95% (AA) iki 35,99% (HR) pirmą kartą besiskolinantiems asmenims, o žemiausi tarifai – labiausiai kreditingiems skolininkams. Teisė gauti asmenines paskolas iki 40 000 USD priklauso nuo informacijos, kurią pareiškėjas pateikia paraiškos formoje. Tinkamumas gauti asmenines paskolas nėra garantuojamas ir reikalauja, kad pakankamas investuotojų skaičius įneštų lėšų į jūsų sąskaitą ir kad jūs atitiktų kredito ir kitas sąlygas. Išsamią informaciją ir visas sąlygas rasite skolininko registracijos sutartyje. Visos asmeninės paskolos, kurias teikia „WebBank“, narys FDIC. „Prosper“ ir „WebBank“ rimtai vertina jūsų privatumą. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite „Prosper“ privatumo politiką ir „WebBank“ privatumo politiką. Prospekto siūlomos pastabos. Investuotojų gautos kupiūros yra mokamos už neužtikrintas paskolas, suteiktas individualiems skolininkams. Neapdraustas FDIC; investicijos gali prarasti vertę; nėra „Prosper“ ar banko garantijos. „Prosper“ netikrina visos paskolų gavėjų sąrašuose pateiktos informacijos. Prieš investuodami investuotojai turėtų peržiūrėti prospektą.

Asmeninėms paskoloms „Prosper“ naudoja tarpusavio finansavimo metodą. Praktiškai tai reiškia, kad pateikus prašymą ir patvirtinus, jūs paskelbiate paskolos sąrašą, kuriame aprašoma, kiek pinigų jums reikia ir kodėl. Tada investuotojai finansuoja dalį ar visą paskolą ir, kai ji bus visiškai finansuojama, pinigai bus pervesti į jūsų sąskaitą.

Šis „peer-to-peer“ modelis reiškia mažesnę riziką investuotojams, o tai savo ruožtu leidžia „Prosper“ pasiūlyti asmenines paskolas skolininkams, turintiems teisingus, o ne gerus ar puikius kredito reitingus.

Bet kaip „Prosper“ paskolos susilygina su konkurencija? Taikant patentuotą „SimpleScore“ metodiką, mūsų „Prosper“ paskolų apžvalgoje teikėjas vertinamas pagal penkias pagrindines kategorijas – palūkanų normas, klientų pasitenkinimą, mokesčius, palaikymą ir paskolos sąlygas – kad padėtų jums rasti geriausią jūsų asmeninį finansavimą.

[ Read more: The Best Personal Loans ]

Patikrinkite savo asmeninių paskolų normas

Atsakykite į kelis klausimus, kad sužinotumėte, kurias asmenines paskolas turite gauti iš anksto. Tai greita ir lengva, ir tai neturės įtakos jūsų kredito balui.

Akivaizdu, kad klestės asmeninės paskolos

Balandis 7,95% –35,99%
Paskolos suma 2 000–40 000 USD
Sąlygos 36 arba 60 mėnesių
Geriausia Žmonės, turintys sąžiningą kreditą ir reikalingi patikimo finansavimo
Ne dėl Žmonės, turintys blogą arba nepriekaištingą kreditą
Išskirtinė funkcija Kelių šaltinių finansavimas su mažesnėmis palūkanų normomis nei paskolos iki atlyginimo

Kas mums patinka „Prosper“ asmeninėse paskolose

Tarpusavio potencialas

Didžiausias „Prosper“ privalumas yra tarpusavio skolinimo sistema, leidžianti investuotojams sumažinti riziką, finansuojant tik nedidelę bet kurios asmeninės paskolos dalį. Ši sumažinta rizika reiškia didesnį sąžiningų kreditų skolininkų pritarimą, todėl jiems lengviau gauti reikalingus pinigus, kai jiems to reikia, be masiškai padidintų palūkanų normų, kurias taiko paskolų davėjai iki atlyginimo.

Bendro pareiškėjo patvirtinimas

„Prosper“ taip pat suteikia galimybę sąžiningiems kreditų skolininkams kreiptis dėl bendrų asmeninių paskolų, dar labiau padidinant jų patvirtinimo galimybes, jei jie abu turi pastovų darbą ir patikimas pajamas. Todėl „Prosper“ paskolos yra puikus pasirinkimas tiems, kurie neturi tradicinių paskolų, pretenduojančių į vieną prašymą.

[ More: How to Get a Loan With Fair Credit ]

Į ką reikia atsižvelgti

Vėluoja finansavimas

Klestėjimo apžvalgos paprastai yra palankios – įmonė iš anksto pasirenka savo inicijavimo mokesčius (2,41–5%) ir paraiškų teikimo procesą, tačiau paskolos davėjui gali prireikti daugiau laiko nei vidutiniškai, kad visiškai finansuotų paskolas. Taip yra todėl, kad pinigai nėra pervedami į jūsų sąskaitą, kol nepakanka investuotojų, kurie visiškai padengs paskolos sumą, ir kadangi investuotojai nėra priversti finansuoti konkrečios paskolos, nėra garantijos, kiek laiko užtruks procesas.

Patikrinkite savo asmeninių paskolų normas

Atsakykite į kelis klausimus, kad sužinotumėte, kurias asmenines paskolas turite gauti iš anksto. Tai greita ir lengva, ir tai neturės įtakos jūsų kredito balui.

Klestėjimas prieš konkurentus

Išmokėjimas

Išmokėtos paskolos siūlo panašias paskolos sumas „Prosper“ – nuo 5 000 iki 35 000 USD – ir taip pat yra skirtos skolininkams, turintiems ne tokį tobulą kreditą. Skolintojai skiriasi pagal terminų trukmę ir balandį. Išmokėjimas leidžia skolininkams pasirinkti terminus nuo dvejų iki penkerių metų ir siūlo MPN nuo 5,99% iki -24,99%. Tačiau verta paminėti, kad išmokos paskolos yra specialiai sukurtos kredito kortelių skolų konsolidavimui; jiems nesiūloma padėti sumokėti už didelius pirkinius ar užbaigti namo renovaciją.

Perskaitykite visą mūsų „Payoff“ apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau apie kredito kortelių įskaitymą su „Payoff“.

Aukštyn

„Upstart“ yra asmeninių paskolų teikėja, kurią įsteigė buvę „Google“ darbuotojai. Jo pretenzija į šlovę? Automatinis paskolų apdorojimas ir patvirtinimas, naudojant dirbtinį intelektą ir atsižvelgiant ne tik į jūsų kredito balą. Todėl „Upstart“ programos yra greitos, paprastos ir dažnai patvirtinamos – net jei jūsų kredito balas nėra didelis. Tačiau „Upstart“ taip pat turi tam tikrų galimų trūkumų. Skirtingai nuo „Prosper“, įmonė ima fiksuotą pradinį 8,1% mokestį, o jos metinė norma yra nuo 8,94% iki 35,99%, ir jie abu yra didesni nei pramonės vidurkis.

Norėdami sužinoti daugiau apie šį sąžiningą kredito davėją, perskaitykite visą mūsų „Upstart“ apžvalgą.

Avant

„Avant“ yra gerai žinomas asmeninių paskolų teikėjas, teikiantis paskolas nuo 2 000 iki 35 000 USD, kurių sąlygos svyruoja nuo dvejų iki penkerių metų, kartu su 4,75% inicijavimo mokesčiu. Kur „Avant“ pasirodys anksčiau nei „Prosper“, finansavimo laikas – daugelis skolininkų pinigus gauna kitą darbo dieną. Tuo tarpu „Prosper“ siūlo geresnes palūkanų normas gerai kvalifikuotiems skolininkams – nuo 7,95–35,99%, o „Avant“ – nuo 9,95–35,99%.

Perskaitykite visą mūsų „Avant“ apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau.

Kiek kainuos „Prosper“ asmeninė paskola?

Asmeninės „Prosper“ paskolos kaina priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant dabartinį kredito reitingą, skolinamą sumą, jūsų balandį ir pradinį mokestį. Anot bendrovės interneto svetainės, visoms „Prosper“ paskolos paraiškoms priskiriamas „Prosper Rating“, kuris svyruoja nuo mažiausios (AA) iki didžiausios rizikos (HR). Kuo aukštesnis jūsų rizikos įvertinimas, tuo mažiau palankios jūsų sąlygos ir tuo daugiau mokėsite už asmeninę „Prosper“ paskolą.

[ Read: Secured Personal Loans vs. Unsecured Personal Loans ]

Pigesnės „Prosper“ asmeninių paskolų alternatyvos

Priklausomai nuo jūsų kredito balo, kredito istorijos ir dabartinės finansinės padėties, galbūt pavyks rasti pigesnių ar greitesnių „Prosper“ asmeninių paskolų alternatyvų. Pavyzdžiui, „Payoff“ siūlo MPN nuo 5,99% iki -24,99%, o „Avant” paskolos už pradinį mokestį yra tik 4,75%. Taip pat verta pasikonsultuoti su dabartiniu finansų teikėju, nes kai kurie nori finansuoti asmenines paskolas, jei jūsų kreditas nėra idealus, tačiau banke turite kelis produktus, pvz., Santaupas ir sąskaitas, investicijas ar hipotekas, ir niekada nevykdėte ankstesnių įsipareigojimų. paskolos.

[ Read: The Best Bad Credit Personal Loans in 2020 ]

Klestėti naujienose

  • „Prosper“ ir toliau teikia asmeninių paskolų potencialą, nuo 2009 m. Finansuodama daugiau nei 17 mlrd. USD. Tačiau paskolos davėjas paskolų sumą sumažino 25% per pirmąjį 2020 m. Ketvirtį – greičiausiai dėl didesnės skolininkų konkurencijos per COVID-19 protrūkį. .
  • Bendrovė taip pat skirstosi į kitas kredito galimybes, įskaitant skaitmenines HELOC, neturinčias inicijavimo mokesčių. HELOC programa prasidėjo Alabamoje, Arizonoje, Floridoje ir Teksase ir tikimasi, kad ji pradės veikti ir kitose valstijose.

„Prosper“ dabar užima tarp geriausių tarpusavio skolinimo rinkos lyderių, ekspertų prognozėmis, iki 2024 m. Rinka sieks 44 mlrd. USD.

Paskutinį kartą atnaujinta 2020 m. Rugsėjo 16 d. – atnaujinta prekės ženklo redakcinė apžvalga.

Džiaugiamės jūsų atsiliepimais apie šį straipsnį ir norėtume sužinoti apie jūsų patirtį dėl asmeninių paskolų, kurias rekomenduojame. Susisiekite su mumis adresu [email protected] su komentarais ar klausimais.

Parašykite komentarą