Psichologinių gudrybių kurios gali gerokai palengvinti jūsų gyvenimą

Bendravimas ir bendravimas su žmonėmis vienu ar kitu metu gali būti sunkus kiekvienam. Nesvarbu, ar tai susiję su darbu, ar su malonumais, svarbu išmokti šių psichologinių gudrybių, kad viskas vyktų daug sklandžiau. Šių gudrybių nereikia painioti su būdais, kaip piktybiškai manipuliuoti kitais, kad gautumėte tai, ko norite, bet tiesiog pagerinti bendrą bendravimą ir santykius su kitais žmonėmis.

1. Žiūrėkite žmogui į akis, kai gaunate nepatenkinamą atsakymą
Kartais mums nepatinka gautas atsakymas į klausimą, o kartais jo nesuprantame. Užuot pakartoję klausimą ar paklausę kito, pažvelkite žmogui į akis. Taip priversite asmenį pasijusti spaudžiamu ar įspraustu į kampą, o tai privers jį dar labiau išplėtoti savo mintis.

2. Išlikite ramūs, kai kas nors pakelia prieš jus balsą

Labai stenkitės išlikti ramūs. Kai garsiai kalbantysis elgiasi, dažniausiai tai būna iš pykčio, o mūsų elgesys kartais gali netyčia tai išprovokuoti. Paprastai pykčio jausmas greitai atslūgsta, o kaltės jausmas užklumpa ir paprastai šis asmuo pirmasis paprašo atleidimo.

3. Sėdėkite arti agresoriaus, kad išvengtumėte puolimo
Jei einate į susitikimą ir žinote, kad būsite patalpoje su agresyviu asmeniu, žinote, kad diskusija gali tapti karšta arba galite sulaukti neigiamos kritikos, pasistenkite atsisėsti šalia to asmens. Galbūt jausitės nepatogiai ir nejaukiai, bet būsite ne vienintelis. Yra žinoma, kad artimas artumas priverčia žmones jaustis nepatogiai, o tai sumažins jų planuojamos agresijos lygį.

4. Įsiminkite visų vardus, jei norite būti populiarūs

Visi tam tikru metu jaučiame tam tikrą protinį stresą ar nerimą. Užsirašykite savo mintis žurnale ir jį užverskite. Norite tikėkite, norite ne, bet galėsite lengviau susikaupti darbui, nes dabar savo mintimis su kažkuo pasidalijote. Kai jomis pasidalysite, tada pajusite, kad minčių našta sumažėjo pagal Psychologist Rotterdam laikraštį

6. Suteikite sau mažiau pasirinkimo galimybių, kai negalite priimti sprendimo
Kai kurie žmonės mano, kad geriau turėti daugiau pasirinkimo galimybių ir daugiau informacijos, ir iš tikrųjų jiems labiau patinka jų turėti daugiau. Tačiau iš tikrųjų per daug pasirinkimų paralyžiuoja. Yra įrodymų, kurie rodo, kad vienu metu turėti keturias galimybes yra didžiausias skaičius, kurį galime apsvarstyti ir vis tiek priimti sprendimą. Kad galėtumėte veiksmingai priimti sprendimus, vienu metu turėtumėte pasirinkti tik kelias galimybes. Taip turėsite laiko apsvarstyti kiekvieną iš jų ir kartu turėsite pakankamai laiko tarpui tarp naujų galimybių svarstymo.

7. Tinkama laikysena gali padidinti pasitikėjimą savimi
Ši psichologinė gudrybė tinka ir darbui, ir malonumui. Ji gali smarkiai pagerinti jūsų pasimatymų gyvenimą ir padėti kilti karjeros laiptais darbe. Klausiate, kaip galite tapti pasitikintys savimi? Geriausias būdas tai padaryti yra jūsų laikysena. Jei leisite sau užimti daugiau vietos, tikėtina, kad jausitės labiau pasitikintys savimi. Tai vadinama galios kalba.

8. Patikimas būdas laimėti žaidime “akmuo, popierius, žirklės
Šis neabejotinai intriguoja. Kai ruošiatės žaisti šį garsųjį žaidimą, prieš pat jį užduokite priešininkui atsitiktinį klausimą. Tai paprastai išmuša iš vėžių jūsų sutrikusį priešininką ir dažniausiai jis išmuša “žirkles”.

9. Priverskite žmones jaustis reikalingais, kai prašote pagalbos
Jei jums reikia kieno nors pagalbos, pradėkite nuo frazės: “Man reikia jūsų pagalbos…” Žmonėms patinka jaustis reikalingiems ir jie nemėgsta jaustis kalti. Pradėdami pokalbį šia fraze, labiau tikėtina, kad sulauksite reikiamos pagalbos.

Jei norite būti populiarus tarp savo kolegų ir bendradarbių, įpraskite kalbėdami su žmonėmis pradėti juos vadinti vardais. Žmogus iš karto pasijunta ypatingas, kai jį pavadinate vardu.

Parašykite komentarą