Rexas Wagneris – 7 skyrius. Bankroto advokatas Cleveland, TN

7 skyriaus bankroto teisininkas gali padėti daugumai žmonių išnaikinti skolas ir pradėti iš naujo.

Ar bijote, kad negalite sumokėti sąskaitų? Negyvenk baimėje!

Praleistos sąskaitosJei tai skamba kaip jūsų situacija:

 • Ar nuolat jaudinatės dėl skolų?
 • Aš niekaip negaliu sumokėti visų šių sąskaitų!
 • Mūsų pajamos buvo sumažintos – mes negalime sumokėti savo skolų!
 • Ar paskolos iki atlyginimo ima visą jūsų darbo dieną?
 • Mes niekada negalėsime sumokėti šios hipotekos!
 • Mano skolos mane budi naktį?
 • Aš niekada neišeisiu iš šios netvarkos!
 • Vengiu kreditorių skambučių.

Tada galite tai padaryti pasinaudoję 7 skyriaus bankrotu …

 • Išnaikink daugumą skolų ir pradėk iš naujo.
 • Pradėkite atstatyti savo kreditą.
 • Daugeliu atvejų pasilikite namą ar automobilį.
 • Laikykite didžiąją dalį savo asmeninės nuosavybės.
 • Sustabdykite skambučius ir garnyrus.

Ir tai įvyks …

 • Palengvėjimas!!!!! Kreditoriai nustos skambinti.
 • Jūsų stresas ir nerimas labai sumažins arba išnyks.
 • Palikite skolas visam laikui.
 • Jūs gausite galimybę pradėti iš naujo!
 • Galite atsistoti ant kojų.
 • Galite susikurti geresnį gyvenimą.

7 skyrius Bankroto apžvalga – TN

7 skyriaus bankrotas yra procesas pagal federalinius įstatymus, siekiant panaikinti arba „išnaikinti“ daugumą skolų ir leisti jums (skolininkui) „iš naujo pradėti“. Asmuo gali kreiptis dėl 7 skyriaus bankroto kartą per 8 metus. 7 skyrius dažnai vadinamas „tiesioginiu bankrotu“ arba „likvidaciniu bankrotu“.

Pateikdami 7 skyrių, svarbu ir toliau reguliariai mokėti už savo namą ir automobilį. Jei naudojate būsto paskolą ir paskolą automobiliui, daugeliu atvejų galite pasilikti abu ir padengti daugumą kitų skolų. Tačiau yra tam tikrų skolų, tokių kaip išlaikymas vaikams, teismo priteisti alimentai, visos studentų paskolos ir dauguma mokesčių, kurių negalima įvykdyti 7 skyriaus bankroto atveju.

Yra du bankrutuojančių kreditorių tipai: užtikrinti ir neužtikrinti. Tačiau kai kurios neužtikrintos skolos traktuojamos skirtingai, priklausomai nuo skolos rūšies.

Užtikrintas kreditorius yra tas, kuris turi užstatą, pavyzdžiui, automobilį, baldus, prietaisus, papuošalus ar namus. Tie kreditoriai turi teisę susigrąžinti savo turtą, jei jiems nėra sumokėta.

Kreditorius be užstato yra tas, kuris paprastai neturi teisės atgauti jokio turto. Kreditorių be užstato pavyzdžiai: kreditinių kortelių sąskaitos, paskolos iki atlyginimo, kitos asmeninės paskolos, atgalinė nuoma ir sąskaitos už komunalines paslaugas. Tačiau net jei komunaliniai mokesčiai yra apmokami, daugeliui bendrovių, pavyzdžiui, telefono, elektros ir dujų įmonėms, reikės užstato, kad būtų atkurtos paslaugos.

Jūsų kreditorių apsauga nuo bankroto

Nuo to momento, kai „Rex Wager“ iškelia jūsų 7 skyriaus bankrotą, kreditoriai turi palikti jus ramybėje; tai vadinama automatiniu buvimu. Tai sustabdo daugumą priekabių telefono skambučių, laiškų, teismo procesų ir grasinimų papuošimais. Tai taip pat apsaugo didžiąją dalį jūsų turto nuo arešto, blokuoja jūsų automobilio atsiėmimą ir neleidžia uždaryti namų. Šios apsaugos gali būti laikinos, atsižvelgiant į konkrečius faktus.

Ką galėčiau palikti 7 skyriuje?

Savo namus ir automobilį dažnai galite laikyti 7 skyriuje. Tenesyje dažniausiai atleidžiami (arba saugomi) daiktai yra: asmeninis turtas, darbo užmokestis, pensijos / pensijos ir dalis jūsų namo vertės. Asmeninis turtas apima tokius dalykus kaip: automobiliai, drabužiai, šeimos knygos, sveikatos įranga, papuošalai ir daugelis kitų daiktų. Rexas Wagneris padės jums nustatyti nuosavo kapitalo sumą jūsų namuose, automobilyje ir kitoje asmeninėje nuosavybėje, kurią galima apsaugoti jūsų bankroto byloje.

Kada turėčiau pateikti 13 skyriaus bankrotą, palyginti su 7 skyriumi, bankrotas?

Kartais asmenys neatitinka 7 skyriaus bankroto reikalavimų ir kreipiasi į 13 skyriaus bankrotą. 13 skyriaus bankroto atveju skolininkas grąžina kreditoriams dalį arba visą skolos sumą. Beveik kiekvienas gali pateikti 13 skyrius bankroto mokėjimo planą. Sužinokite daugiau apie 13 skyrių.

Kur yra Tenesio bankroto teismai?

Tenesis yra padalintas į tris federalinio teismo apygardas: Rytų, Vidurio ir Vakarų.

Rytų rajonas:

7 skyrius dėl bankroto bylų rytinėje valstybės dalyje pateikiamas JAV Tenesio rytinės apygardos bankroto teismas.

Čatanuga: 31 East 11th St., Chattanooga, TN 37402, (423) 752-5163

Greeneville: 220 West Depot St., Ste. 218, Greeneville, TN 37743, (423) 787-0113

Noksvilis: 800 Market St., Ste. 330, Noksvilis, TN 37902, (865) 545-4279

Vinčesteris: 200 S. Jefferson St., Winchester, TN 37398, (423) 752-5163

Vidurinis rajonas:

7 skyriaus bankroto bylos Tenesio vidurinėse apskrityse yra pateikiamos JAV Tenesio vidurinės apygardos bankroto teismui. Pagrindinis vidurinio apygardos biuras yra Našvilyje, tačiau jis turi du palydovinius biurus Kolumbijoje ir Cookeville.

Našvilis: 701 Broadway, Rm. 170, Našvilis, TN 37203, (615) 736-5584

Kolumbija: 815 South Garden St., Kolumbija, TN 38401

Cookeville: 9 E. Broad St., Cookeville, TN 38503

Vakarų rajonas:

7 skyriaus bankroto bylos vakarinėje valstijos dalyje yra pateikiamos JAV Tenesio vakarinės apygardos bankroto teismui. Jis turi dvi vietas:

Memfis: 200 Jefferson Ave, Ste. 410, Memfis, TN 38103, (901) 328-3500

Džeksonas: 111 S. Highland Ave, Ste. 107, Jackson, TN 38301, (731) 421-9300

Parašykite komentarą