„Rise Credit Review“

Santrauka:
Jei norite skolintis pinigų ir jums jų reikia greitai, galite pasirinkti keletą variantų. Nors kreditinės kortelės ir asmeninės paskolos yra populiarūs variantai, jums gali būti sunku kvalifikuoti, jei turite blogą kreditą.

Viena įmonė, kuri populiarėja tarp blogų kreditų gavėjų, yra „RISE Credit“.

RISE kreditas leidžia pasiskolinti iki 5000 USD ir pervesti lėšas į savo banko sąskaitą iškart kitą darbo dieną.

Jei ieškote išsamių RISE kreditų apžvalgų, kurios padėtų jums nustatyti, ar turėtumėte kreiptis, turėtumėte toliau skaityti.

Šioje „RISE Credit“ apžvalgoje mes apžvelgsime, kaip veikia RISE, atskleisdami jų paskolos mokesčius ir taip pat nušviesdami, kuo jie skiriasi nuo kitų trumpalaikių skolintojų.

Kas yra RISE kreditas?

„RISE Credit“ yra paskolos internetu paskolos, skirtos blogų kreditų gavėjams, ir jos priskiria normas ir paskolos sumas pagal kiekvieno asmens pajamas.

Galite pasiskolinti nuo 500 iki 5000 USD ir panaudoti pinigus bet kokiems tikslams.

Šiuo metu RISE kreditą galima įsigyti 33 JAV valstijose ir siūloma kredito linija Kanzase ir Tenesyje.

Jų paskolos galimybės nėra vienodo dydžio, taigi, kiek galite pasiskolinti, ir jūsų palūkanų norma skirsis priklausomai nuo jūsų valstybės ir jūsų finansinės padėties.

Pavyzdžiui, mano gimtojoje Ilinojaus valstijoje galite skolintis nuo 2000 iki 4000 USD, pasirinkti mokėjimo terminą nuo 15 iki 25 mėnesių ir galite tikėtis 60–99% palūkanų normos.

Reikalavimai

Norėdami gauti paskolą, turite atitikti šiuos minimalius reikalavimus.

 • Būkite mažiausiai 18 metų (19 – Alabamoje ir Nebraskoje)
 • Gyvenkite valstybėje, kurioje auga kreditų paslaugos (valstybių sąrašą galite peržiūrėti čia)
 • Turėkite darbą ar reguliarų pajamų šaltinį
 • Turėkite aktyvią ir galiojančią atsiskaitomąją sąskaitą (taupomosios ir išankstinio mokėjimo sąskaitos nebus priimamos)
 • Turėkite el. Pašto adresą, kad gautumėte paskyros informaciją

Kaip veikia kreditai?

Norint pradėti naudotis „RISE Credit“, reikia atlikti kelis paprastus veiksmus, kad galėtumėte sėkmingai gauti paskolos finansavimą.

1 žingsnis

Norėdami sužinoti, ar turite teisę gauti paskolą, naudokite jų saugią internetinę paraiškos formą. „RISE“ aiškiai rodo, kad kai pateiksite paraišką patikrinti savo paskolos galimybes, gausite „TransUnion and Clarity“ minkštą užklausą, kuri neturės įtakos jūsų kredito balui.

Tačiau jie gali gauti informacijos iš „Teletrack“, todėl bus atlikta patikimo kredito užklausa, kuri gali paveikti jūsų bendrą kredito profilį.

Kreipdamiesi dėl bet kokio tipo kredito, svarbu suprasti, kad pateikus paraišką jūsų kredito ataskaita greičiausiai bus ištirta. Sunkūs klausimai jūsų ataskaitoje gali išlikti iki 2 metų.

Padidinkite savo kreditą daugiau nei 100 taškų

Neseniai „Credit Knocks“ atliktame tyrime išsiaiškinome, kad * 48% klientų, kurie naudojosi kredito taisymo įmone, kredito balas padidėjo daugiau nei 100 balų.

Konsultacijos yra greita, lengva, ir nemokama.

2 žingsnis

Pateikę internetinę paraišką, sprendimą gausite per kelias minutes. Jei būsite patvirtinti, būsite paraginti pasirinkti paskolos sumą ir sąlygas.

Kiek galite pasiskolinti ir palūkanų norma priklausys nuo jūsų kredito profilio ir valstybės nurodymų.

Jūsų grąžinimo terminas taip pat priklausys nuo jūsų valstybės, tačiau dauguma valstybių leidžia grąžinti paskolą iki 26 mėnesių.

3 žingsnis

Paskutinis žingsnis yra paskolos lėšų pervedimas į jūsų sąskaitą. Štai kodėl prieš teikiant paraišką labai svarbu turėti aktyvią atsiskaitomąją sąskaitą.

Patvirtinus paskolą ir pasirinkus sąlygas, paskolos lėšos gali būti pervestos tiesiai į jūsų atsiskaitomąją sąskaitą iki kitos darbo dienos.

Tiesiog užpildykite paskolos paraišką iki pirmadienio – penktadienio 18 val. ET (pageidautina ne verslo atostogų), kad gautumėte pinigus per greičiausią laiką.

RISE siūlo 5 dienų nerizikingą garantiją, o tai reiškia, kad turite 5 darbo dienas paskolai atšaukti. Tiesiog grąžinkite visą paskolos sumą per šį laikotarpį ir jums nereikės mokėti.

Kiek kainuoja RISE kreditas?

RISE Kredito paskolos neturi inicijavimo mokesčių, todėl didžiausia kaina, dėl kurios turėsite nerimauti, yra palūkanos. Kai kurios jų palūkanos yra beveik tokios pačios kaip paskolos iki atlyginimo. Tai yra pagrindinis trūkumas gaunant paskolą per bendrovę.

Kiek paskolos su RISE kreditu išlaidos skiriasi, priklausys nuo jūsų valstybės. Aš minėjau, kaip mano namuose Ilinojaus valstijoje RISE paskolos palūkanų norma gali siekti net 99%.

Tačiau Teksase jūsų norma gali siekti 299%, o RISE taip pat ims skolininkams PVO mokestį. CSO reiškia kreditinių paslaugų organizavimą ir tai iš esmės reiškia, kad „Rise“ ima mokestį, kad padėtų jums rasti paskolos davėją jūsų valstybėje.

Ne visi teigia, kad „RISE Credit“ padeda paslaugai mokėti CSO prie paskolos. Vis dėlto tai tik tai, ką reikia nepamiršti. Pažvelkime į tai, kiek galėtumėte sumokėti, jei gavote „Rise“ paskolą Teksase

Kaip matote, šiame pavyzdyje mokėjimo terminas yra trumpesnis, todėl mokėdami kas dvi savaites maždaug 5 mėnesius mokėsite paskolą. Dėl didelės palūkanų normos kiekvieną mėnesį kas savaitę mokėdami išleistumėte 333,60 USD, jei pasiskolinote 2000 USD su 275% palūkanų norma.

Tai reiškia, kad pasibaigus terminui, jūs būtumėte sumokėję 3336 USD, kad pasiskolintumėte 2000 USD. Yra galimybė anksčiau sumokėti paskolą be jokių baudų ir tai gali padėti sutaupyti pinigų, taip pat mokėdami mažiau palūkanų.

Ar RISE kreditas yra kaip paskola iki atlyginimo?

Pamačiusi, kokia gali būti RISE paskolos palūkanų norma, gali kilti klausimas, kuo ši įmonė taip skiriasi nuo įprastos paskolų bendrovės, kurios paskolos mokamos dienos metu.

„RISE Credit“ bando išsiskirti iš tradicinių atlyginimo dienos skolintojų, turinčių keletą skirtingų funkcijų.

Šiuo metu vidutinė paskolos palūkanų norma JAV yra 400%. RISE paskolų balandis svyruoja nuo 50% iki 299%, priklausomai nuo kliento gyvenamosios vietos ir patvirtinimo normos.

RISE skatina skolininkus grąžinti paskolą anksčiau laiko be išankstinio apmokėjimo baudų.

Jie taip pat siūlo paslaugą, vadinamą „Free Credit Score Plus“, kad pateiktų išlaidų patarimus ir įrankius bei būdą, kaip sekti savo kreditą. Kitas privalumas yra tas, kad RISE gali nuspręsti sumažinti jūsų palūkanų normą, jei ir toliau mokėsite laiku.

Tai nėra garantuota, tačiau RISE sumažino daugiau nei 150 000 skolininkų palūkanas, kad galėtų apdovanoti atsakingus kreditinius sprendimus priimančius žmones.

Nors RISE nėra pats geriausias paskolos variantas dėl jų aukštų tarifų, jie stengiasi pasirodyti kaip žingsnis į priekį nuo paskolos davėjo, kuris mokėjo atlyginimą.

Ar veikia RISE kreditas?

„RISE Credit“ yra teisėta paskolų įmonė, padedanti skolintojams, turintiems blogą kreditą, gauti patvirtinimą trumpalaikėms paskoloms gauti jų valstybėje. Paskolą galite grąžinti čekiu, ACH arba debeto kortele pagal savo grąžinimo termino grafiką.

Gaukite nemokamą konsultaciją su kredito taisymo ekspertu, kad sužinotumėte, kiek jie gali padėti jūsų kredito balui.

Tai greita, lengva, ir nemokama.

Kaip ir bet kurios paskolos atveju, jei nustosite mokėti už savo likutį, galite patirti mokesčių ir kitų baudų. „RISE Credit“ bando padėti išvengti šios situacijos, leisdamas skolininkams prašyti pratęsti mokėjimą iki 7 dienų.

Kokio kredito balo reikia norint gauti paskolą

Padidėjusios paskolos gali padėti žmonėms, turintiems blogą kreditą ir turintiems mažesnį kredito balą.

Kredito balas, reikalingas kylančiai paskolai, priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant jūsų kredito istoriją, pajamas, užimtumą ir tai, kurį kredito balą jie gaus.

RISE kredito skundai

Įdomu, ar „RISE Credit“ turi neigiamų klientų skundų? Žinoma, jie taip pat kaip ir kiti turimi paskolos produktai.

Buvo skundžiamasi dėl jų paskolų aukštų palūkanų normų.

Kiti klientai skundėsi, kad RISE neteikia pakankamai pagalbos tiems, kurie dėl finansinių sunkumų gali stengtis atlikti mokėjimus.

Be galimybės pratęsti mokėjimo terminą, sunkmečiu patekę klientai sako, kad neturi jokio kito palengvėjimo, nes kaupiasi vėlavimo mokesčiai ir palūkanos.

Tai yra rizika, kurią skolininkai patiria kreipdamiesi dėl bet kokios rūšies paskolos. Galite susidurti su finansine nesėkme ir apsunkinti tolesnį mokėjimų pateikimą laiku.

RISE kreditų pliusai ir minusai

Kaip ir kiekviena kredito galimybė, yra ir pliusų, ir minusų, o RISE kreditas nesiskiria.

Argumentai “už”

 • Greitas ir lengvas paskolos patvirtinimas skolininkams, turintiems blogą kreditą
 • Paskolos lėšas galima įnešti iškart po kitos darbo dienos
 • 5 dienos išbandykite RISE nerizikingai ir grąžinkite paskolą, jei nuspręsite, kad tai nėra geriausias pasirinkimas
 • Galimybė prašyti mokėjimo pratęsimo iki 7 dienų
 • Jokių baudų už ankstyvą paskolos mokėjimą
 • Nemokama prieiga prie jūsų kredito balo

Minusai

 • Aukštos palūkanų normos
 • Tikėtinas kreditų pritraukimas
 • Galima tik ribotame valstybių skaičiumi

RISE kreditų apžvalgos: galutinis pasirinkimas

RISE kreditas yra skirtas skolininkams, kurie aptarnauja skolininkus, turinčius blogą kreditą, kurie gali neturėti kitų skolinimosi galimybių.

Jie aiškiai nurodo savo paskolos palūkanas savo svetainėje ir taip pat parodo, kad tai gali būti ne pati geriausia skolinimosi galimybė.

Dėl to, kaip brangiai galima gauti paskolą, RISE kreditas neturėtų būti jūsų pagrindinis paskolos variantas, jei turite kitų alternatyvų.

Nors RISE taiko aukštą tarifą, kaip ir daugelis kitų blogų kreditų davėjų, atrodo, kad jie daro šiek tiek daugiau, kad padėtų paskolos gavėjams gauti geresnį kredito balą, todėl ateityje jiems gali nebereikės naudotis savo paslaugomis.

Parašykite komentarą