RoboCash / Atsiliepimai ir skundai

Trumpalaikis vartojimo kreditas aktyviai reikalingas ne tik Europos Sąjungoje, bet ir kitur. Investicijos į šios rūšies paskolą yra prieinamos tarptautiniu mastu, nes internetinės investavimo platformos siūlo investuoti pinigus tiek į ES, tiek į NVS šalis. Šią funkciją teikia „Robo.cash“ platforma.

„Robo.cash“ siūlo investicines paskolas, išduotas Ispanijoje, Rusijoje ir Kazachstane. Visos paskolos praeina būtinas patikrinimo procedūras, yra patikimos ir tinkamos investuoti. „Robo.cash“ vartotojai gali pasirinkti investuoti į užtikrintas paskolas, PDL ir išsimokėtino tipo paskolas. Skolintojai ir investavimo platforma veikia vienoje valdoje, todėl investicijos yra apsaugotos.

Peržiūrėti pasiūlymą

Kokias paslaugas siūlo „Robo.cash“?

„Robo.cash“ siūlo automatizuotas investicijas į trumpalaikes paskolas Ispanijoje, Rusijoje ir Kazachstane. Šių šalių skolintojai yra „Zaimer“, „Tez Credit“, „Prestamer“ ir „Zamer“.

Pagrindinės „Robo.cash“ savybės:

  • Vidutinis paskolos terminas yra 18 dienų;
  • Vidutinė palūkanų norma yra 14%;
  • Paskolas išduoda skolintojai, turintys daugiau nei 6 metų patirtį šioje srityje.

Kodėl verta rinktis „Robo.cash“?

Kadangi internetinė investicijų rinka yra pakankamai prisotinta panašių pasiūlymų, „Robo.cash“ pasirūpino specialiomis investavimo sąlygomis savo klientams.

Pirmoji priežastis pasirinkti „Robo.cash“ yra atpirkimo garantija. „Robo.cash“ ir platformoje esantys skolintojai yra tos pačios finansų kontroliuojančiosios bendrovės dalis, todėl platforma gali suteikti draugiškas visų paskolų atpirkimo garantijos sąlygas. Garantija įsigalioja praėjus 30 dienų po kredito delsimo. Daugeliui konkurentų atpirkimo garantija suteikiama tik po 60 dienų vėlavimo, todėl Robo.cash sąlygos šiuo atžvilgiu yra daug draugiškesnės.

Robo.cash yra visiškai orientuotas į trumpalaikes investicines paskolas iki atlyginimo dienos, todėl apyvarta yra labai greita. Per metus investuodami į trumpalaikes paskolas galite uždirbti daugiau kaip 14 proc., Jei lėšos cirkuliuoja nuolat.

Trečiasis „Robo.cash“ privalumas yra „Auto Invest“ paslauga. Pilnas Robo.cash vardas yra investicinis robotas, puikiai apibūdinantis šią investavimo platformą. Visos investicijos yra automatizuotos, o tai reiškia, kad investicijos yra greitos ir be žmonių aplaidumo. Investuotojai gali valdyti tinkamą investicinį objektą, tačiau „Auto Invest“ visas galiojančias paskolas randa plačiame „Robo.cash“ pasiūlyme.

Nesvarbu, ar investuojate į ispanų, rusų ar kazachų paskolas, naudoti Robo.cash yra visiškai nemokama.

Kaip naudotis Robo.cash?

„Robo.cash“ vartotojai turi prieigą prie internetinės investicijų skaičiuoklės, kuri apskaičiuoja vidutinę sumą, kurią galima uždirbti per tam tikrą laikotarpį naudojant tam tikrą investiciją. Galite išbandyti įvairias investavimo galimybes, skaičiuoklės pagalba apskaičiuoti pelną ir tada investuoti pagal jūsų reikalavimus. Norėdami tapti „Robo.cash“ vartotoju, atlikite kelis veiksmus:

  • Užpildykite naują vartotojo registracijos formą;
  • Patvirtinkite įvestą informaciją ir el. Pašto adresą;
  • Palaukite, kol bus aktyvuotas vartotojo profilis;
  • Įrašykite investicinius fondus savo profilyje;
  • Atkreipkite dėmesį į norimus kredito parametrus ir pradėkite investuoti pinigus.

Peržiūrėti pasiūlymą

Parašykite komentarą