Septyni puikūs prekybos centrų taupymo patarimai

Ar manote, kad jūsų maisto sąskaita yra per stogą? Nors neišvengsite pinigų, kad galėtumėte išmaitinti, tikrai galite neišleisti daugybės pinigų prekybos centre. „Cashfloat“ suteikia jums septynis efektyvius būdus, kaip sutaupyti perkant maistą, kad galėtumėte stebėti, kaip auga jūsų prekybos centrų santaupos.

Sumažinkite savo prekybos centro išlaidas šiandien naudodamiesi „Cashfloats“ prekybos centro taupymo patarimais

Septyni patarimai prekybos centrų taupymui

Jei dirbate viešbutyje ar restorane, kuriame patiekiami visi jūsų valgiai, maisto prekių pirkimai yra neišvengiamos išlaidos. Tačiau leisdami apsipirkti maistui apsipirkdami, jums gali prireikti paskolos iki atlyginimo internetu, kad galėtumėte pakilti iki atlyginimo dienos. Yra daugybė paprastų ir veiksmingų būdų sumažinti sąskaitą: pateikiame septynis išbandytus ir tikrus prekybos centrų taupymo patarimus.

 1. Visada eikite apsipirkti su sąrašu
 2. Jei eisite į prekybos centrą be žaidimo plano, tiesiog įsigysite viską, kas jums tuo metu atrodo gerai. Neturėdami maisto prekių sąrašo, daug labiau tikėtina, kad užpildysite savo pirkinių krepšelį daiktų, kurių jums tikrai nereikia. Be to, greičiausiai pamiršite kelis reikalingus daiktus, kurie, be vargo vėl apsipirkti, gali kainuoti brangiau jūsų vietinėje savitarnos parduotuvėje. Taigi, parašę sąrašą, sutaupysite laiko ir pinigų. Nebloga pradžia!

  sudarykite pirkinių sąrašą, kad padidintumėte prekybos centrų santaupas! -Cashfloat
  sudarykite pirkinių sąrašą, kad padidintumėte prekybos centrų santaupas! -Cashfloat
  sudarykite pirkinių sąrašą, kad padidintumėte prekybos centrų santaupas! -Cashfloat
  sudarykite pirkinių sąrašą, kad padidintumėte prekybos centrų santaupas! -Cashfloat
  sudarykite pirkinių sąrašą, kad padidintumėte prekybos centrų santaupas! -Cashfloat
  sudarykite pirkinių sąrašą, kad padidintumėte prekybos centrų santaupas! -Cashfloat
  sudarykite pirkinių sąrašą, kad padidintumėte prekybos centrų santaupas! -Cashfloat
  sudarykite pirkinių sąrašą, kad padidintumėte prekybos centrų santaupas! -Cashfloat

 3. Suplanuokite meniu iš anksto
 4. Jei turite patiekalų eilę, tiksliai žinosite, ką įtraukti į savo sąrašą, ir vargu ar švaistysite ar įsigysite papildomų daiktų. Šis patarimas man buvo nepaprastai naudingas – aš nesu pats organizuotiausias žmogus, bet aš tiesiog susidariau tą savaitę pagamintų patiekalų sąrašą ir išrašiau visus man reikalingus ingredientus. Staiga nebebuvo atliekų! Aš turėjau tiksliai reikiamą kiekį svogūnų ir pipirų, nebebuvo pasiutusio sūrio (nors ta svogūnų kichė buvo verta!) Tai tikrai patarimas, kurį aš labai rekomenduoju. Tai ne tik padidina jūsų prekybos centrų santaupas, bet ir turi papildomą naudą, kad jaučiuosi itin organizuota :).

 5. Nepirkite, kai esate alkanas
 6. Jei esate alkanas, daug labiau tikėtina, kad pirksite viską ir viską, nes visa tai atrodo kur kas patraukliau, kai badaujate. Neleiskite tuščiam skrandžiui mesti savo prekybos centro taupymo plano! Jei jau esate ten, prieš tęsdami savo parduotuvę, nusipirkite pakelį krekerių ar pan. Ir suvalgykite juos. Priešingu atveju jūs gausite krūvas maisto, kurio jums tuo metu buvo tiesiog nuotaika, ir tos krabų lazdelės tiesiog liks šaldytuve, kol jos užges.

  „Cashfloat“ prekybos centro patarimas taupyti: firminiai ir prekybos centrų produktai dažnai būna visiškai vienodi

  Beje, puiki idėja kaskart išvalyti šaldytuvą, šaldiklį ir spinteles daiktams, kurių paprastai nenaudojate, ir internete ieškoti receptų, kuriuose būtų naudojami. Man patinka naudoti allrecipes.com, nes galite ieškoti pagal ingredientą. Tai užtikrins, kad net tie impulsiniai pirkiniai nepraeis veltui.

 7. Nepirkite prekių ženklų
 8. Brangesnis neužtikrina geresnio produkto. Tai tiesiog reiškia, kad jie turi geresnę rinkodarą. Dažnai pačių prekybos centrų prekės yra tiesiog įprastos, perkamos dideliais kiekiais ir perskirstomos naujose pakuotėse, taip sumažinant išlaidas. Pridėkite savo prekybos centro santaupas, praleisdami prekių ženklų pavadinimus ir pasirinkdami bendrinius.

 9. Kuponas, kuponas, kuponas
 10. Prekybos centrų kuponai gali padėti sutaupyti dešimtis svarų, jei juos gerai panaudosite. Visada iškarpykite visus kuponus, kuriuos rasite popieriuje. Žinoma, niekada nieko nepirkite vien todėl, kad turite kuponą. Bet jei tai vis tiek jums reikalinga, sutaupysite nemažai.

  Ar tu žinai?

  Bakalėjos yra nuolatinės išlaidos, kurias turite skirti savo biudžetui, tačiau kartais ekstremaliomis situacijomis galite išmesti net labiausiai apskaičiuotą biudžetą. Kai netikėtos išlaidos priverčia susimąstyti, kaip pavyks tai padaryti per mėnesį, „Cashfloat“ gali jums padėti. Kaip aukščiausios kokybės tiesioginis skolintojas JK, mes teikiame paskolas žmonėms, turintiems visų rūšių kreditą, jei tik jie gali sau leisti paskolos grąžinimus. Nesvarbu, koks jūsų kredito balas, kreipdamiesi dėl paskolos visada gausite greitą sprendimą. Neleiskite, kad laikinas nesėkmė paliks jus nesąžiningai. Kreipkitės šiandien į paskolą dėl prasto kredito, kad padėtumėte atsistoti ant kojų.

 11. Nepirkite kažko tik todėl, kad jis parduodamas
 12. Labai dažnai pirkėjai įsigyja daiktą, nes tai labai daug. Prekybos centrų taupymo taisyklė yra tokia: jei jums to nereikia, nepirkite – tai nereikalingos išlaidos. Be to, jei jo nėra jūsų sąraše, jums jo nereikia. Aš to išmokau sunkiu keliu – vis dar turiu kalnus tualetinio popieriaus, kai jis buvo parduodamas prieš trejus metus. Bent jau tualetinio popieriaus tinkamumo laikas yra ilgas, tačiau jie užima be galo daug vietos.

  Pirkite tik tuos daiktus, kuriuos naudojate parduodant, kad sutaupytumėte prekybos centruose - „Cashfloat“

 13. „Naudoti prieš“ ir „Geriausiai prieš“
 14. „Naudoti iki“ reiškia, kad po nurodytos datos maistas nebėra geras. Jei praėjote pro šalį, atsikratykite. „Geriausias iki“ reiškia, kad neturėtumėte valgyti maisto per ilgai po nurodytos datos. Uostykite / paragaukite maisto – jei jis kvepia ir skanu, tai jo neišmeskite. (Pienas yra puikus „geriausio prieš“ maisto pavyzdys – paprastai manau, kad tai puiku praėjus porai dienų po geriausio iki pasimatymo.) Žinoma, vis tiek gerai naudokite tik tuos daiktus, kuriuose esate 100% tikri. Nenorite rizikuoti savo sveikata, kad sutaupytumėte keletą svarų!

Išvada

Taip, prekybos centrų parduotuvėse visada bus vieta jūsų biudžete. Bet jūs neturite leisti jiems suvalgyti viso jūsų atlyginimo. Norėdami išmintingai apsipirkti ir išvengti trumpalaikių paskolų, pasinaudokite šiais prekybos centro taupymo patarimais. Prekybos centrų santaupos, eik, eik!

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie pigių pasiūlymų paiešką perkant internetu.

Kreipkitės paskolos pas atsakingą skolintoją dabar - „Cashfloat“

Parašykite komentarą