Skolos atleidimas senjorams Pagyvenusių žmonių bankrotai

Amerikoje pastebima nerimą kelianti tendencija, kurią dar labiau pablogino COVID-19 2020 m. Vis daugiau vyresnio amžiaus amerikiečių ir pensininkų patiria didelę skolą. Neseniai atliktas tyrimas rodo, kad 55 metų ir vyresni asmenys, turintys skolą, išaugo nuo 54% 1998 m. Iki 68% 2019 m. Tyrimas, kurį atliko Išmokų darbuotojams tyrimo institutas (EBRI), rodo, kad pensininkų skola yra didesnė tarp mažumų ir moterų.

Kitas tyrimas rodo panašias tendencijas, teigdamas, kad pagyvenusių žmonių iškeltų bankrotų skaičius žymiai auga. Šiuo metu kas aštuntas bankroto bylą nagrinėjantis asmuo yra 65 metų ar vyresnis, ty 500 proc. Daugiau nei prieš 25 metus, sakoma tyrime „JAV bankroto pilkėjimas: iš gyvenimo iškrinta rizikos visuomenėje“. Tyrimas iš dalies sako:

„Per pastaruosius porą dešimtmečių vyresnio amžiaus amerikiečių socialinis apsaugos tinklas mažėjo. Su senėjimu, sumažėjusiomis pajamomis ir padidėjusiomis sveikatos priežiūros išlaidomis susijusi rizika buvo perkelta vyresnio amžiaus žmonėms “.

Jei esate senyvo amžiaus pilietis, kuris susiduria su didelėmis skolomis, esate ne vienas. Tikriausiai jaučiate didžiulį stresą ir netikrumą, ypač jei turite sveikatos problemų ir susiduriate su vis didėjančiomis medicininėmis sąskaitomis. Užuot toliau atsilikę finansiškai ar rizikuodami prarasti namus, gali būti laikas apsvarstyti skolų atleidimą senjorams. Bankroto bylos iškėlimas gali sumažinti skolas ir suteikti kelią į šviesesnę ateitį.

Bendrovėje „Fesenmyer Cousino Weinzimmer“ turime bankroto teisininkus, aptarnaujančius Ohajo centrinę ir pietvakarinę dalis. Mes galime nedelsdami nutraukti priekabiavimą prie telefono skambučių ir laiškų. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip galime padėti, paskambinkite mums telefonu 614-228-4435 (Kolumbas), 937-222-7472 (Deitonas) arba 877-654-5297 (Sinsinatis). Mes siūlome nemokamą pradinę konsultaciją ir galime padėti jums grįžti į finansinės laisvės kelią.

Pagyvenusių žmonių bankrotai

Bankrotas gali palengvinti senjorų kreditinių kortelių skolas.

Yra kelios skolų rūšys, kurias galima padengti dėl senyvo amžiaus žmonių bankroto. Tai reiškia, kad skolos bus pašalintos, ir jūs nebebusite atsakingi už jų sumokėjimą. Skolos, kurias galima panaikinti bankroto metu, yra:

 • Ligoninių ir medicinos sąskaitos
 • Kreditinės kortelės skola
 • Asmeninės šeimos ir draugų paskolos
 • Vartojamosios kreditinės sąskaitos
 • Komunalinių paslaugų sąskaitos
 • Turėjimo trūkumo balansai
 • Surinkimo agentūros sąskaitos
 • Socialinės apsaugos permokos
 • Pretenzijos dėl autoįvykių (išskyrus DUI)
 • Pinigai, skolingi pagal nuomos sutartis, įskaitant pradelstą nuomą

Yra tik kelios skolos rūšys, kurių paprastai negalima padengti bankroto metu, ir daugelis iš jų neturi įtakos daugumai senjorų. Jie apima:

 • Vaiko išlaikymas
 • Alimentai
 • Paskolos studentams (išskyrus retus atvejus)
 • Skola, atsiradusi dėl sukčiavimo
 • Mokesčiai (išskyrus retus atvejus)

Bankroto teismai buvo įsteigti siekiant palengvinti senjorus ir kitus piliečius, dirbančius dėl skolų, kuriuos nelabai tikisi grąžinti. Jis sukurtas siekiant suteikti naują pradžią asmenims atkuriant stabilų finansinį pagrindą. Pradėti iš naujo reiškia, kad galite mėgautis vyresniaisiais metais, o ne budėti naktį nerimaudami dėl kreditorių.

Kaip senjorai gali išbristi iš skolų?

Pagyvenusių žmonių skolų išieškojimo įstatymai: galite nutraukti priekabiavimą prie kreditorių skambučių.

Tuo metu, kai iškeliate bankroto bylą, pagal įstatymus kreditoriai privalo nutraukti visą inkasavimo veiklą. Tai gali būti milžiniškas palengvėjimas. Bankroto bylos iškėlimas kai kuriais atvejais taip pat gali sustabdyti namų draudimą. Tai suteikia galimybę atgauti kvapą prieš judant į priekį.
Paprastai pensijų sąskaitos, pensijos ir socialinio draudimo išmokos yra apsaugotos bankroto metu ir kreditoriams nepasiekiamos. Tačiau būsto nuosavybė gali tapti komplikuota senyvo amžiaus bankrotų atveju, nes daugeliui vyresnio amžiaus amerikiečių savo namai yra visiškai (nebeįkeisti), o kai kuriuose namuose yra didelė nuosavybė.

Bankroto metu jūsų namuose saugomo nuosavo kapitalo dydis įvairiose valstybėse skiriasi – tai vadinama sodybos atleidimu. Yra Ohajo sodybos išimtis, leidžianti apsaugoti tam tikrą nekilnojamojo turto nuosavo kapitalo dalį, kurią naudojate kaip pagrindinę gyvenamąją vietą. Atminkite, kad taip yra nuosavas kapitalas (rinkos vertė atėmus skolą namuose), o ne jūsų namo vertė ar negrąžinta būsto hipoteka. Kvalifikuotas vyresnysis bankroto advokatas gali patarti, kaip bankrotas paveiktų jūsų namų nuosavybės padėtį.

Kokie yra skirtingi bankroto tipai?

Paprastai yra du individualaus bankroto tipai, ir kurį iš jų pasirinksite, priklauso nuo jūsų individualios finansinės padėties. Tai apima 7 skyrių bankrotą ir 13 skyrių bankrotą.

7 skyrius

7 skyrius, dažnai vadinamas „naujos pradžios“ bankrotu, skirtas asmenims, kurių pajamos yra per mažos, kad galėtų kas mėnesį mokėti pragyvenimo ir skolų mokėjimus, įskaitant kreditines korteles, medicinines sąskaitas, komunalines paslaugas, darbo dienos paskolas ar asmenines paskolas. Procesas baigėsi po kelių mėnesių, leidžiantis pradėti iš naujo ir pradėti atkurti kreditą be didelių mėnesinių išlaidų naštos. Patvirtinus 7 skyrių, skolos neliksite nedaug arba visai neliksite. Bankroto teismas gali pareikalauti, kad tam tikras turtas būtų parduotas kreditoriams, tačiau asmenys dažnai gali išlaikyti savo namus ir transporto priemones, jei sutinkate ir toliau mokėti mėnesines hipotekas ir paskolų įmokas.

13 skyrius

13 skyrius, dažnai vadinamas „darbo užmokesčio gavėjo“ arba „reorganizavimo“ bankrotu, skirtas asmenims, turintiems pastovias pajamas ir neatitinkantiems 7 skyriaus reikalavimų. 13 skyrius yra vartojimo skolų pertvarkymas, leidžiantis vyresniems skolininkams brangiai grąžinti finansinius įsipareigojimus ir per mėnesį nuo trejų iki penkerių metų. 13 skyrius yra galimybė, padedanti atgauti kontrolę iš kreditorių, kurie draudžia jūsų namus ar atsiima jūsų norimą pasilikti transporto priemonę. 13 skyrius leidžia grąžinti dalį savo skolos pagal teismo patvirtintą grąžinimo planą, kurį galite sau leisti. Kai sėkmingai įvykdysite grąžinimo planą, likusi tinkama skola bus panaikinta.

13 skyriaus bankrotas dažnai yra geriausias pasirinkimas būsto savininkams, turintiems daugiau nuosavo kapitalo užtikrinto turto, nei jie gali apsaugoti taikydami atleidimą nuo Ohajo bankroto ir norintiems pasilikti šį turtą, arba žmonėms, kurių pajamos yra per didelės, kad galėtų pretenduoti į 7 skyriaus bankrotą. Norėdami užpildyti 13 skyrių, turite turėti įprastą pajamų šaltinį ir turėti tam tikrų disponuojamų pajamų, kad galėtumėte pasinaudoti savo 13 skyriaus mokėjimo planu.

Šiandien susisiekite su senjorų bankroto advokatu

Jei esate senyvas ar pensininkas ir esate apsunkintas didelių skolų, gali būti laikas pasidomėti savo bankroto galimybėmis. Medicinos sąskaitos, namų ūkio išlaidos, sąskaitos už komunalines paslaugas, kreditinės kortelės ir kitos išlaidos gali būti neįveikiamos, o nauja pradžia gali padėti jums ant kojų. „Fesenmyer Cousino Weinzimmer“ siūlo prieinamas bankroto paslaugas. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip galime padėti, paskambinkite mums telefonu 614-228-4435 (Kolumbas), 937-222-7472 (Deitonas) arba 877-654-5297 (Sinsinatis). Mes siūlome nemokamą pradinę konsultaciją ir galime padėti jūsų finansinius rūpesčius.

Parašykite komentarą