Skolos pagalba | „Grant Thornton Limited“, licencijuoti nemokumo patikėtiniai

Kanados gyventojai, stengdamiesi tvarkyti savo finansus, turi atpažinti įspėjamuosius ženklus, kad jų skola gali būti nekontroliuojama, kad jie galėtų imtis veiksmų ir gauti pagalbos padėdami savo skolas. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip pradėti naudoti skolų valdymo planą, a nemokamos pirminės konsultacijos su licencijuotu nemokumo patikėtiniu suteikia jums galimybę rasti geriausią sprendimą dėl savo finansinės padėties ir gyvenimo būdo. Priklausomai nuo jūsų situacijos, jūs galite pats valdyti savo skolas naudodamiesi neoficialiomis strategijomis, arba jums gali prireikti oficialių skolos valdymo sprendimų su licencijuoto nemokumo patikėtinio pagalba.

Naršykite šį puslapį, kad sužinotumėte daugiau apie pagalbos skoloms išteklius ir tai, kaip licencijuotas nemokumo patikėtinis gali padėti jums naršyti įvairias skolas.

Turinys

Skolų pagalba Kanadoje

Yra daug galimybių padėti kanadiečiams valdyti savo skolas:

  • Sujunkite savo skolą į vieną paskolą su mažomis palūkanomis
  • Pateikite kreditoriams neoficialų mokėjimo planą ir tvarkaraštį
  • Su savo kreditoriais sukurkite oficialų skolos valdymo planą
  • Konsolidavimo įsakymas – parinktis, kurios nėra kiekvienoje provincijoje, kur jūs mokate administratoriui, kuris jūsų vardu su palūkanomis moka jūsų neužtikrintiems kreditoriams.
  • Pateikite vartotojo pasiūlymą, kurį administruoja licencijuotas nemokumo patikėtinis, kur grąžinate dalį skolos, kurią esate skolingi kreditoriams
  • Pateikti bankroto bylą ir atleiskite nuo daugumos savo skolų. Panašiai kaip vartotojų pasiūlymas, kreditoriai turi nustoti su jumis susisiekti, kai pateiksite bankroto bylą

Gaukite patarimų dėl skolų

Geriausia strategija, kaip pradėti naudotis skolomis, yra pokalbis su draugišku, gailestingu specialistu, kuris gali pasiūlyti pasitikėjimo ir palengvėjimo. Tai yra būtent tai, ką jūs gaunate, kai esate organizuoti asmenines skolos konsultacijas su Grantu Thorntonu.

Skolų pagalba internetu

Yra daugybė būdų, kaip gauti skolų konsultacijas internetu. Tu gali susisiekite su skolų specialistu, prieinama nuo kranto iki pakrantės visoje Kanadoje. Šiuo metu savo paslaugas siūlome praktiškai telefonu ir vaizdo įrašais mūsų atsakymas į COVID-19.

Nors konsultacijos su skolų specialistu nėra pakeistos, jūs taip pat galite pateikite klausimą „Klauskite eksperto“ir padarysime viską, kad į jį atsakytume čia pat.

Kol laukiate savo suplanuoto nemokama asmeninių skolų konsultacija arba jei norite atsakyti iš Granto Thorntono ekspertų, taip pat galite peržiūrėti Dažnai užduodami klausimai skyrius.

Pradėkite tvarkyti skolas

Nesvarbu, ar jūs kovojate su kreditinėmis kortelėmis, ar su hipotekos mokėjimais, ar jums reikia pagalbos dėl studentų paskolų skolų, peržiūrėkite toliau pateiktus puslapius, kad sužinotumėte apie galimybes gauti skolą, kad galėtumėte imtis veiksmų dabar.

Ar man gresia skolos?

Nors tam tikros skolos sumos nešiojimas yra įprastas dalykas, kai kurie skolinimosi įpročiai gali reikšti, kad turite skolų problemą arba einate jos link. Ištirkite 8 įprastus įspėjamuosius ženklus ir sužinokite, kaip galite imtis veiksmų dabar.

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau, kaip atpažinti įspėjamuosius ženklus, kad esate skolingi.

Kaip galiu gauti pagalbos tvarkant savo skolas?

Bankrotas nėra vienintelė galimybė valdyti skolas. Priklausomai nuo finansinės padėties, galbūt galėsite patys valdyti skolą, arba jums gali prireikti specialisto. Naršykite „pasidaryk pats“ savo skolos valdymo galimybes ir daugiau formalių galimybių, kurias galite gauti per licencijuotą nemokumo patikėtinį.

Spustelėkite čia, jei norite gauti praktinių skolų valdymo patarimų.

Kaip pagerinti savo kredito balą, jei turiu skolą?

Neįvykdytos skolos ir didelis skolų lygis, palyginti su jūsų pajamomis, gali turėti įtakos jūsų kredito balui. Sužinokite daugiau apie kiekvieną kredito ataskaitos skyrių ir kaip tai veikia jūsų skola.

Norėdami sužinoti, kaip jūsų skola veikia jūsų kredito balą, spustelėkite čia.

Kaip gauti pagalbos dėl hipotekos skolų?

Dėl skolų negalėsite sumokėti hipotekos ir galbūt praleisite kai kuriuos mokėjimus. Išnagrinėkite savo hipotekos skolos pagalbos galimybes.

Spustelėkite čia, jei norite gauti pagalbos dėl jūsų hipotekos skolos.

Gaukite pagalbos ieškant užtikrintų kreditorių skolų

Užtikrintas kreditorius yra kreditorius, turintis vieną iš jūsų turto kaip įkaitą. Išnagrinėkite skolos padarinius ir sužinokite, kokias galimybes turite, jei norite pasilikti turtą.

Spustelėkite čia, jei norite ištirti užtikrinto kreditoriaus skolos valdymo galimybes.

Praleidau minimalų mokėjimą kreditine kortele. Kaip galiu gauti pagalbos dėl skolos kreditine kortele?

Žmonės dažnai pasikliauja kreditinėmis kortelėmis sunkiu finansiniu laikotarpiu, tačiau joms taikomos vienos didžiausių palūkanų normos. Sužinokite, kaip galite gauti pagalbos dėl kredito kortelių įsiskolinimų ir judėti į priekį, kad galėtumėte gerai valdyti savo kredito korteles.

Spustelėkite čia, kad sužinotumėte daugiau apie savo galimybes, jei praleidote mokėjimus kreditine kortele.

Esu skolingas, turėdamas paskolą su dideliu palūkanų mokėjimu. Kaip galiu gauti pagalbos?

Paskolos iki atlyginimo yra trumpalaikės, didelės įmokos paskolos, skirtos padengti pinigų trūkumą iki kitos jūsų mokėjimo dienos. Sužinokite, kaip išsivaduoti iš paskolų iki atlyginimo dienos.

Spustelėkite čia, kad sužinotumėte daugiau apie pagalbos gavimą paskolos paskolos dieną.

Kaip gauti pagalbos dėl pajamų mokesčio skolos?

Jei esate skolingi Kanados mokesčių agentūrai neapmokėtą pajamų mokestį, jie turi stebėtinai didelę galią gauti tai, kas jiems yra skolinga. Be to, mokesčių mokėtojai, dėl pandemijos patyrę darbo praradimą ir turintys teisę į CERB, turės sumokėti mokesčius nuo gautos sumos.

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti apie mokesčių skolos panaikinimo galimybes ir kaip išvengti mokesčių skolų.

Kaip galiu gauti pagalbos dėl studentų paskolų skolos?

Jei nerimaujate dėl savo galimybių grąžinti studentų paskolas, Kanados studentų paskolų programa įgyvendino pakeitimus, kurie gali padėti sumokėti skolą.

Spustelėkite čia, kad sužinotumėte galimybes gauti pagalbos dėl skolos skolai.

Kokios skolos pagalbos galimybės yra ūkininkams?

Žemės ūkio sektoriui taikomi unikalūs gydymo metodai pagal Bankroto ir nemokumo įstatymą ir kitus reglamentuojančius aktus.

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti apie skolininkų pagalbą ūkininkams.

Kaip fiksuotų pajamų senjorai gali gauti skolų?

Neretai pensinio amžiaus kanadiečiai turi padidėjusias skolas, o tai kelia jiems ir jų suaugusiesiems sunkumų. Sužinokite, kaip skolų specialistas gali padėti senjorams atgauti skolas.

Spustelėkite čia, kad sužinotumėte daugiau apie skolą senjorams.

Skaitykite daugiau apie skolų pagalbą

Skolos pagalba už CERB permokas ir baudas

Ar jūs klaidingai kreipėtės į Kanados pagalbos ekstremaliųjų situacijų pašalpos išmokas (CERB) ir klaidingai gavote lėšų? Sužinokite daugiau apie CERB permokas, galimos baudos ir kaip grąžinti šią skolą.

Patarimai, kaip skolintis pinigus protingai

Nors kreditas gali būti naudinga priemonė siekiant gyvenimo tikslų, pavyzdžiui, lankyti universitetą ar pirkti namą ar automobilį, kai kurie skolinimosi įpročiai gali nulemti skolas. Naršykite patarimus, kaip nuspręsti, skolintis ar ne.

5 žingsniai skolai grąžinti

Nors tam tikra skolos forma yra įprasta, gyvenimo pokyčiai gali paveikti mūsų galimybes sumokėti sukauptą skolą. Išnagrinėkite šį nuoseklų skolų valdymo planą kai jums reikia strategijos skoloms padengti.

Patarimai, kaip kontroliuoti savo finansus

Išnagrinėkite šiuos patarimus, kaip sumažinti skolas skolinantis sveikesniais finansiniais įpročiais, įskaitant finansinių tikslų nustatymą, kuriuos galite peržiūrėti ir įvertinti kas mėnesį.

Parašykite komentarą