Skolos panaikinimo sukčiavimas

Niujorko valstijos gynybos advokatas paaiškina nusikaltimų, susijusių su skolų panaikinimu, sukčiavimą

Skolos panaikinimo sukčiavimasApgaulė dėl skolų panaikinimo paprastai įvyksta, kai asmuo ar įmonė skolininkams duoda pažadų, kurių neįmanoma įvykdyti. Aferos gali būti nukreiptos į žmones, turinčius kredito kortelių, mokesčių skolas, asmeninių paskolų skolas ar įvairius kitus įsipareigojimus kreditoriams. Tikslas yra priversti skolininkus pervesti lėšas tiems, kurie vykdo aferas. Žadėtas skolų sumažinimas, kurį vartotojai turėjo gauti mainais už savo pinigus, niekada nesibaigia.

Į skolų panaikinimo sukčiavimą žiūrima labai rimtai. Priklausomai nuo sukčiavimo pobūdžio, gali dalyvauti federalinės valdžios institucijos. Skolos mažinimo sukčiavimai yra neteisėti tiek valstijos, tiek federaliniame lygmenyse, todėl gali kilti civilinių ir baudžiamųjų veiksmų. Niujorko advokatas, turintis patirties, atstovaujantis klientams, apkaltintiems skolų panaikinimo sukčiavimais, gali padėti kaltinamiesiems už neteisėtus veiksmus. Norėdami sužinoti daugiau, paskambinkite „Bukh Law Firms“, PLLC šiandien.

Skolos panaikinimo sukčiavimo pavyzdžiai

Federalinė prekybos komisija siūlo sukčiavimo dėl skolų sukčiavimo sąrašą, apie kurį vartotojai įspėjami žinoti. Yra daugybė skirtingų rūšių skolų panaikinimo sukčių, kurios gali paskatinti FTC, kitų federalinių agentūrų ir valstijos bei federalinių teisėsaugos pareigūnų veiksmus. Pavyzdžiai:

 • Mokėjimo dienos paskolos grąžinimo sukčiai: Vartotojams, kurie atsilieka nuo paskolų iki atlyginimo, žadama, kad jų mokėjimai gali būti panaikinti. Už šią „pagalbą“ imami mokesčiai, o sukčiai skolininkams pasako, kad dėl beprocentinių mokėjimų ir pagrindinės sumos mažinimo deramasi pagal kelis mėnesius trunkančią programą. Skolininkų mokėjimai netaikomi paskoloms iki atlyginimo, o skolos neatleidžiamos, nepaisant to, kad skolininkams buvo sakoma, kad jų pinigai mažina jų skolas.
 • Apgaulės dėl turto arešto: Skolininkams, susidūrusiems su turto areštu arba kurie yra už savo namų hipotekos, sakoma, kad jų hipotekos skola gali būti išnaikinta ir jų namai gali būti išgelbėti. Mokesčiai surenkami, tačiau už namą nemokama ir faktiškai nesiimama jokių veiksmų, kad sustabdytų rinkos ribojimą.
 • Mokesčių lengvatos sukčiai: Vartotojams, kurie skolingi mokesčius, sakoma, kad skolų lengvinimo agentūra gali atleisti skolą arba gali derėtis dėl mažo grąžinimo susitarimo. Sukčiai gali reikėti reikalauti ypatingo priklausymo vyriausybei, kurios nėra. Už derybas imami mokesčiai, derybos iš tikrųjų nevyksta, o skolininkams nesibaigia jų mokesčių skola.

  Geriausiai įvertinta kriminalinė teisininkė

  Arkadijus Buhhas turi ilgametę patirtį atstovaudamas klientams, apkaltintiems sunkiais federaliniais ir valstijos nusikaltimais NYC

  GERIAUSIAI ĮVERTINTI: SUPER ADVOKATAI, AVVO, NACIONALINIAI BANDOMIEJI ADVOKATAI

 • Kreditinės kortelės skolų lengvatos: Vartotojams sakoma, kad galima sudaryti sandorį, kai jie moka mažiau kreditoriams arba atleidžia dalį skolos. Vartotojai ima mokesčius už paslaugas arba liepia sumokėti aferos bendrovei, o ne faktiniams kreditoriams. Kai kuriais kreditinių kortelių skolų atgaivinimo sukčiavimais bankrotas iškeliamas skolininko vardu, skolininkui to nežinant, kad būtų sustabdyti raginimai išieškoti. Kreditoriams pinigai nemokami, o vartotojai negauna žadėto palengvėjimo.
 • Kreditų konsultavimo suktybės: Vartotojams sakoma, kad prieš pradedant bankrotą jie turi sumokėti už kreditinę konsultaciją sukčių įmonėje, nors įmonė iš tikrųjų nėra įgaliota teikti reikalingų konsultacijų prieš bankrotą. Vartotojus taip pat gali suvilioti melagingi pažadai mokėti didelius mokesčius už „konsultavimą“, kuris iš tikrųjų nepadeda jiems spręsti skolų problemų.

Nors sukčiai būna skirtingų formų, jie visi sutelkia dėmesį į reikšmingus klaidinančius pareiškimus ir melagingus pažadus, kurie vilioja skolininkus mokėti pinigus asmeniui ar įmonei, vykdančiai sukčiavimą. Pažadėtas skolų sumažinimas vartotojams niekada nepasiekiamas po mokėjimų.

Baudos už skolų panaikinimo sukčiavimą

Baudos už skolų panaikinimo sukčiavimus gali skirtis, atsižvelgiant į konkrečius metodus, taikomus vartotojams, ir nuo konkretaus proceso, naudojamo vartotojams privilioti atsisakyti savo lėšų. Kaltinamiesiems gali būti pareikšti įtarimai dėl sukčiavimo paštu, sukčiavimu elektroniniu paštu ir valstybinių bei federalinių nusikaltimų. Bausmės kartais gali sudaryti dešimtmečių laisvės atėmimo bausmę, ypač jei keli žmonės buvo sukčiaujami, o kaltinamiesiems – keli kaltinimai.

Baudas dažnai galima sumažinti derantis dėl susitarimo dėl ieškinio pagrindo arba jų galima visiškai išvengti kuriant veiksmingą gynybos strategiją.

Kaip gali padėti JAV gynybos advokatas, jei esate apkaltintas sukčiavimu dėl skolų panaikinimo

„Bukh Law Firms“, PLLC, teikia teisinį atstovavimą klientams, kuriems keliami mokesčiai už įtariamą dalyvavimą skolų panaikinimo sukčiavime. Jei buvote apkaltintas dalyvavęs sukčiavime dėl skolų panaikinimo, susisiekite su mūsų JAV gynybos advokatais šiandien. Mes galime padėti jums nuspręsti, kaip reaguoti į kaltinimus tokiu būdu, kuris greičiausiai nesukeltų jokių pasekmių ar minimalių baudų už sunkias nusikalstamas veikas, kurių padarymu jūs kaltinamas.

Parašykite komentarą