Skubios paskolos grynaisiais pinigais už blogą kreditą

Daugelis žmonių patenka į netikėtas situacijas, kai galėtų padaryti šiek tiek papildomų pinigų, kad padengtų skubias išlaidas iki kitos atlyginimo dienos. Jei jums reikia pinigų bet kokio tipo avarinėms situacijoms, tada nebežiūrėkite.

Ne visada įmanoma apskaityti visas netikėtas išlaidas, kurios gali kilti, ir net bandant planuoti netikėtas situacijas, kartais šie dalykai kainuoja daugiau, nei planavote. Bet kokiu atveju, kai prireikia grynųjų pinigų kritinės padėties atveju, suprantame, koks tai gali būti stresas.

„Dot Dot“ paskolose mes siūlome skubias trumpalaikes paskolas, kurių vertė yra nuo 100 iki 1000 svarų, siekiant patenkinti įvairias išlaidas, su kuriomis galite susidurti. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie pinigų skolinimąsi iš taškinių paskolų ir kaip greitai galėtumėte gauti pinigų, kurių jums gali prireikti.

Tinkamumas skolintis pinigus iš „Dot Dot Loans“

Prieš kreipdamiesi dėl paskolos naudodami „Dot Dot“, prašome patikrinti, ar atitinka mūsų tinkamumo kriterijus. Tinkamumas priklausys nuo jūsų asmeninių aplinkybių, tačiau norint kreiptis, turite būti:

  • Vyresni nei 18 metų (ilgalaikėms paskoloms – daugiau nei 21 metai)
  • JK gyventojas
  • Užimtumo srityje
  • ir nebuvo paskelbtas bankrotas.

Norėdami užpildyti savo paraišką, jums taip pat reikės:

  • Galiojantis el. Pašto adresas ir mobiliojo telefono numeris
  • Namo adreso informacija
  • Aktyvi banko sąskaita ir debeto kortelės duomenys

Kaip kreiptis dėl skubios paskolos iš „Dot Dot“?

Svarbu imantis skolinimosi pagalbos pinigais, kad atliktumėte savo skaičiavimus ir tyrimus. Norėdami padėti, mes sukūrėme šią paskolos skaičiuoklę, kuri padės jums nustatyti, ar galite sau leisti grąžinti tam tikrą sumą, kai naudojate „Dot Dot“ paskolas. Nesvarbu, ar jums reikia nedidelės paskolos, pvz., 100 svarų, jei norite nusipirkti naują skalbimo mašinos remonto dalį, ar 1 000 svarų už brangų automobilio remontą, naudokite skaičiuoklę, kad sužinotumėte, kiek sumokėsite per įvairius grąžinimo laikotarpius.

Trumpalaikė paskola

Reprezentatyvus pavyzdys

Pasiskolinkite 300 svarų sterlingų per 6 mėnesius, kiekvieną mėnesį grąžinant 97,50 svarų. Bendra mokėtina suma 585 svarai. Palūkanų norma 259,15% per metus (fiksuota). 925,4% balandis atstovas.

Pinigų skolinimasis už skubius DUK

Turite klausimų apie skubią „Dot Dot“ paskolą? Mes pabandėme atsakyti į keletą žemiau pateiktų dažniausiai pasitaikančių. Jei jums reikia daugiau informacijos, pirmiausia atkreipkite dėmesį į DUK skyrių arba pasikalbėkite su viena iš mūsų klientų aptarnavimo komandų.

Kas yra nepaprastoji paskola?

Galbūt sugedo jūsų automobilis, skalbimo mašina atsisakė vaiduoklio ar netikėta sąskaita tiesiog atsidūrė ant jūsų durų kilimėlio. Kaip bebūtų, kai jums šiandien reikia pinigų, nenorite, kad jų lauktų.

Būtent čia skubios paskolos gali būti idealus trumpalaikės problemos sprendimas, tačiau jas geriausiai galima sutaupyti kaip paskutinę priemonę norint gauti reikalingas lėšas.

Prieš kreipiantis dėl trumpalaikės paskolos, verta ne tik ištirti tiesioginius skolintojus, bet ir išsiaiškinti, ar pirmiausia galite rasti pinigų kitur, pavyzdžiui, naudodami santaupas ar peržiūrėdami biudžetą, kad galėtumėte atsižvelgti į skolinimosi iš patikimo asmens išlaidas. šeimos narys ar draugas.

Esant kritinei padėčiai ir kai nėra galimybių padengti išlaidas, gali padėti paskola iš „Dot Dot Loans“. Jei bus patvirtinta, galėsite padengti tas avarines išlaidas tą pačią dieną. Dėl to, kad trūksta mokesčių ir mokesčių, skolintis yra šiek tiek paprasčiau ir tai reiškia, kad jūs turite mažiau jaudintis.

„Dot Dot Loans“ mes stengiamės būti skaidrūs, sąžiningi ir teisingi – tai lengva pamatyti iš puikių „Trustpilot“ apžvalgų. „Trustpilot“ mus įvertino kaip „Puikus“ – spustelėkite čia, kad sužinotumėte, ką apie mus domina kai kurie mūsų klientai.

Kodėl man gali prireikti pinigų greitai?

Greita pinigų paskola gali padėti daugeliu atvejų – nesvarbu, ar reikia mokėti už namo remontą, ar skubiai susitarti dėl kritinės situacijos šeimoje. Suprantame, kad ieškote greito permainų čia, taškų paskolose, todėl viena iš mūsų trumpalaikių paskolų gali būti tik jums reikalingas sprendimas.

Man šiandien reikia pinigų, ar „Dot Dot“ paskolos gali padėti?

Taip. Paskolos finansuojamos kiekvieną valandą visą parą.

Kaip vyksta paraiškų teikimo procesas?

Norėdami kreiptis dėl „Dot Dot“ paskolos, tiesiog užpildykite mūsų internetinę paraiškos formą, užpildydami išsamią informaciją, pvz., Savo vardą, namų adresą, banko duomenis ir informaciją apie pajamas ir išlaidas. Tada mes naudojame šią informaciją kredito ir įperkamumo patikrinimams atlikti, kad padėtų užtikrinti, jog paskolą, į kurią kreipiatės, būtų galima grąžinti brangiai.

Jei patvirtinsite trumpalaikę paskolą, tą pačią dieną galite turėti pinigų savo banko sąskaitoje; pasirengęs padengti bet kokią kritinę situaciją, su kuria šiuo metu susiduriate.

Kam galima panaudoti skubią „Dot Dot“ paskolą?

„Dot Dot“ paskolos yra skirtos padėti tokiose ekstremaliose situacijose, kai jums reikia pinigų, kad už ką nors sumokėtumėte dabar.

Arba galbūt jūs paprasčiau paskleisite išlaidas, nei perimsite visus per mėnesį. „Dot Dot“ paskolos gali padėti visais atvejais, pradedant nuo to, kas greitai sutvarkoma, kaip sugedęs automobilis, ar kažko didesnio, pavyzdžiui, potvynio jūsų namuose. Trumpalaikės paskolos neturėtų būti naudojamos ilgalaikiams finansiniams klausimams spręsti. Jei susiduriate su finansiniais sunkumais, rekomenduojame kreiptis į nemokamą ir nešališką patarimą dėl skolos iš ne pelno organizacijos, tokios kaip „Stepchange“ ar „Money Advice Service“.

Ar galiu gauti skubią paskolą, jei esu bedarbis?

„Dot Dot“ paskolose atsižvelgiame į daugybę veiksnių, įskaitant jūsų užimtumą, atsižvelgdami į jūsų tinkamumą paskolai gauti. Jei jūsų darbas nėra einamas, negalėsime jums suteikti skubios paskolos. Kiti veiksniai, į kuriuos atsižvelgiame, taip pat ieško jūsų kreditų bylos dėl prieinamumo. Mes taip pat patikriname, ar anksčiau jums buvo paskelbtas bankrotas, ir jei taip, mes negalėsime jums išduoti skubios paskolos.

Ar „Dot Dot“ paskolos yra tiesioginis skolintojas?

„Dot Dot“ paskolose mes norime padaryti viską, kad galėtume padėti savo klientams, kai jiems reikia įveikti vieną iš gyvenimo kritinių situacijų. „Dot Dot Loans“ yra tiesioginis skolintojas, o ne brokeris. Sužinokite daugiau apie tai, ką tai reiškia čia.

Mes suprantame, kaip stresą kelia laukimas, kol pasibaigs pinigai, todėl, jei jums bus patvirtinta trumpalaikė paskola, mes siekiame jums reikalingų pinigų tą pačią dieną, kai bus patvirtinta jūsų paraiška.

„Dot Dot“ paskolose mes neimame jokių mokesčių – tai reiškia, kad nėra jokių administravimo mokesčių ar pavėluotų mokėjimų.

Reikia dar ko nors?

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums priimti sprendimą arba nurodė teisinga linkme, jei jums šiandien reikia pinigų ir svarstote galimybę skolinti „Dot Dot“ paskolas. Spustelėkite čia, jei norite perskaityti visą DUK skyrių.

Jei norėtumėte kreiptis dėl trumpalaikės paskolos naudodami „Dot Dot Loans“, spustelėkite toliau pateiktą mygtuką Taikyti dabar.

Kreipkitės dabar

Parašykite komentarą