Skubios paskolos iki mokėjimo dienos per 24 valandas

Praėjusį mėnesį norėjau skubios paskolos grynaisiais pinigais dėl atsiradusios verslo galimybės. Mano artimas draugas buvo įkūręs naują programinės įrangos kompaniją ir ieškojo investicijų. Iš pradžių galvojau investuoti į jo įmonę tik 50 000 Rs, bet vėliau padvigubinau savo indėlį į 1 R Lakh. Taip yra todėl, kad maniau, kad tai bus labai pelninga įmonė, ir jis pažadėjo per ateinančius trejus metus padvigubinti mano pinigus. Tačiau, kai prisijungiau prie savo internetinės bankininkystės sąskaitos atlikti pavedimą, supratau, kad mano banko likutis buvo mažas.

Tuomet nusprendžiau kreiptis dėl „PayDay“ paskolos. Mano atlyginimas įskaitomas tik pirmą mėnesio savaitę, o antrą savaitę jis išsenka. Tokiomis aplinkybėmis aš įpratau imti „Payday“ paskolą. Šios paskolos yra nauja koncepcija Indijoje ir yra skirtos samdomiems asmenims, norintiems pinigų trumpam laikui patenkinti skubius reikalavimus. Jie vadinami „Pay Day“ paskolomis, nes dauguma žmonių jas grąžina iškart, kai tik gauna atlyginimus per „Payday“. Šios trumpalaikės avanso rūšys yra brangios, todėl įmonės kiekvieną mėnesį taiko 5-10% palūkanų normą nuo pagrindinės negrąžintos sumos, todėl skubu jas grąžinti.

Ar galite gauti paskolą internetu be atlyginimų lapelių?

Indijoje sunku gauti greitą avansą grynaisiais pinigais be jokių kredito patikrinimų ar dokumentų, nes yra daugybė sukčių, negrąžinančių paskolų. Kadangi paskolų bendrovės neturi laiko jų susekti ir surinkti pakartotinių mokėjimų, jos nori neduoti paskolų žmonėms be tinkamų pajamų įrodymų. Jei neturite darbo užmokesčio žiniaraščių ir šiuo metu esate bedarbis, galite pabandyti kreiptis į šią svetainę dėl 5000 – 20 000 Rs paskolų grynaisiais.

Paskolą gauti yra lengva, bet grąžinti sunku. Mes daug rašėme apie tai, kaip galite sutaupyti pinigų, sumažindami išlaidas. Išsaugotą rupiją galima laikyti uždirbta rupija. Mes taip pat anksčiau apžvelgėme 5 internetines paskolų bendroves, kurios teikia paskolas trumpam laikotarpiui. Jei nesate tikri, kaip grąžinti negrąžintą kreditą, nesijaudinkite. Kiekvieną dieną dirbdami namuose galite uždirbti 500–1000 Rs. Šiuos internetinius darbus galima nemokamai registruoti ir jums nereikia investuoti.

naujas-Rs500-note-užpakalinis

Dabar grįždami į svetaines, kuriose pateikiami avansiniai pinigai, pažvelkite į jas žemiau:

Ankstyvas atlyginimas

Suteikia jums avansą grynaisiais pinigais, kai jums reikia nuo 10 000 iki 75 000 Rs. Jie turi labai trumpą paraiškų teikimo procesą, kuris užtrunka tik tris minutes. Turite atsisiųsti jų mobiliąją programą ir kreiptis per jų mobilųjį telefoną. Taip yra todėl, kad jie išanalizuos jūsų skambučių istoriją ir nustatys, kas yra jūsų draugai ir ar jie turtingi. Tada, priklausomai nuo šios informacijos, gausite socialinį balą ir jūsų reikalavimai bus patvirtinti.

Jei jūsų draugai negauna didelių pajamų, nepamirškite kreiptis į mano vadovą, kaip jie gali padidinti savo turtus. Patvirtinus paskolą, turite pateikti banko informaciją, po kurios prie jūsų namų durų atvyks vykdantysis direktorius, kuris paims jūsų parašą ant svarbių dokumentų. Tada gausite pervestą sumą į savo banko sąskaitą.

Insta Paisa

Ši įmonė paskolos patvirtinimą pateikia per 2 minutes. Tai rinka, jungianti vartotojus su skirtingais pinigų skolintojais internete. Iki šiol ji išmokėjo paskolas daugiau nei 6000 skolininkų už bendrą 1,5 mln. Insta Paisa turi gerą reputaciją, nes siūlo mažiausius EMI mokėjimus pramonėje. Taip yra todėl, kad tai yra platus tinklas su NBFC paskolų kompanijomis Indijoje. „Instapaisa“ yra gana nauja įmonė, iki šiol apdorojusi daugiau nei 2100 paraiškų, sujungiančių skolininkus su 5 NBFC.

Paprastai įmonė surenka fizinius dokumentus per 24–72 valandas nuo jūsų paskolos internete gavimo. Tačiau jei esate samdomas ir jūsų reikalavimas yra mažesnis nei 30 000 Rs, galite gauti išmokėjimą naudodami tik savo PAN kortelės informaciją.

„mobie apps“ logotipas asmeninėms paskoloms

Finomena

Teikia vartotojų finansus prekėms įsigyti „Flipkart“, „Amazon“, „Pepperfry“ ir šimtuose kitų elektroninės prekybos svetainių. Nusprendę įsigyti produktą bet kurioje Indijos elektroninės prekybos svetainėje, turite nukopijuoti produkto nuorodą į jų svetainę. Tada jie įvertins jūsų išsamią paraiškos informaciją ir išsiųs produktą jūsų atsiskaitymo adresu.

Turėsite pateikti automatinio debeto užklausą bankui, kuris mėnesio dalimis išskaitys produkto kainą. Jei jums reikia skubiai pinigų ir niekas jums neskolina, galite apsvarstyti šią galimybę. Pirmiausia nusipirkite brangų elektroninį gaminį už 30 000–40 000 ir gausite jį į namus. Tada tą pačią dieną einate ir parduodate produktą savo vietinėje elektronikos parduotuvėje, galėsite gauti bent 90% kainos, kurią sumokėjote grynaisiais. Nepamirškite atidaryti pakuotės ir antspaudo, kitaip niekas jų nepirks.

Rebase

Norėdami kreiptis dėl asmeninės paskolos „Rebase“, turite prisijungti naudodami „Facebook“ paskyrą. Nėra jokių dokumentų ir, kai jūsų prašymas bus patvirtintas, tą pačią dieną gausite paskolos sumą savo banke. Tai veikia tik mobiliajame telefone, todėl prieš pateikdami paraišką turėsite atsisiųsti ir įdiegti „Android“ programą. „Re-base“ analizuoja jūsų socialinius ryšius „Facebook“, prieš nuspręsdamas, ar turite teisę gauti iš jų avansus.

Jei turite savo vardu „Aadhaar“ kortelę, lengviau gauti paskolą internetu, nes jūsų tapatybę galima iš karto patikrinti per OTP, išduotą jos el. Patvirtinimo platformoje. Ateinančiais metais paskolos bus išmokėtos per kelias minutes, kai kredito biurai surenka daugiau duomenų apie jūsų finansinių išlaidų įpročius.

„Fin-tech“ startuoliai Indijoje kas mėnesį pristato naujus produktus, todėl tapo svarbu užtikrinti, kad jūsų reputacija internete būtų nepriekaištinga. Jūsų reputacija internete ir socialinis tinklas gali nustatyti jūsų teisę gauti paskolas artimiausiu metu. Taigi kitą kartą, kai priimsite draugo prašymą, pagalvokite, kaip tai gali paveikti jūsų kredito balą. Dabar žinote, ką daryti, kai Vijay Mallya atsiunčia jums prašymą draugauti.

Parašykite komentarą