Skubios paskolos JK, nėra kredito patikrinimo 92% priimta | 50 svarų

Kas yra skubios paskolos grynaisiais?

Epaskolos grynaisiais pinigais yra tiesiog greito paskolos paskola, suteikianti jums reikalingus pinigus labai greitai. Šios trumpalaikės paskolos dažnai yra nedidelės sumos ir pasižymi trumpu grąžinimo laikotarpiu, kad padėtų žmonėms nenumatytomis ekstremaliomis situacijomis, tokiomis kaip staigaus automobilio remonto poreikis.

Jie yra panašūs į kitas trumpalaikių paskolų rūšis, pavyzdžiui, darbo dienos ir greitosios paskolos grynaisiais, todėl dažnai jas galima lengvai pritaikyti pagal jūsų specifinius reikalavimus. Kadangi jos yra skirtos žmonėms, kuriems greitai reikia pinigų, daugelis JK veikiančių tiesioginių skolintojų skubių paskolų dabar siūlo šias paskolas žmonėms, turintiems blogą kreditą.

Neatidėliotina paskola

Jei jums dabar reikia skubios pagalbos pinigų, „New Horizons“ gali padėti. Visas mūsų skolintojo prašymo, priėmimo ir pervedimo procesas yra skirtas tam, kad lėšos būtų kuo greičiau gautos į jūsų banko sąskaitą. Galite kreiptis internetu nereikalaudami užpildyti jokių dokumentų ar su kuo nors susitikti.

Turėsite ramybę, kad paskola gali būti pervesta į jūsų banko sąskaitą per kelias minutes nuo paraiškos pateikimo, kad galėtumėte sutelkti savo jėgas skubiai situacijai, žinodami, kad pinigų yra.

Nauji horizontai

Mes suprantame, kad jei jums reikia skubios paskolos, tikriausiai susiduriate su stresine situacija. Mūsų skolintojų grupė puikiai padeda žmonėms, kuriems reikia greitai išspręsti problemą. Jų trumpalaikės skubios paskolos grynaisiais pinigais gali būti idealus sprendimas, padedantis sumokėti už netikėtą automobilio remontą, namų ūkio prekių gedimą ar netikėtą veterinarijos gydytojo ar medicinos sąskaitą.

Net jei jūsų atsisakė kitur, mūsų skolintojų grupė vis tiek galės jums padėti. Mes dirbame su skolintojais, kurie specializuojasi teikdami paskolas klientams, kurių kredito balai yra ne tokie geri. Taigi, jei turite CCJ arba anksčiau turėjote problemų dėl kredito, „Greater Things“ vis tiek galėtų jums padėti šiandien.

Ar man bus suteikta paskola skubiai gauti?

Žvelgiant į praeities asmens kredito balus ir istoriją, daugelis tiesioginių skolintojų dabar labiau nori susikoncentruoti ties tuo, ar asmuo turi lėšų grąžinti norimus pinigus norimu laiku. Dėl šių paskolų dažnai neatidėliotino pobūdžio mūsų partneris gali padėti jums greitai nustatyti geriausius pasiūlymus iš jų skolintojų grupės, taip pat tuos, kurie greičiausiai patvirtins jūsų paskolą prieš jums dar nesikreipiant. Pasinaudodami lengvai sekamomis programomis ir šiuolaikinėmis mobiliosiomis technologijomis, jūs ne tik dažnai galite turėti reikalingų pinigų per kelias valandas, bet ir dabar galite tai padaryti iš savo išmaniojo telefono.

Nepaprastoji paskola patvirtinta

Aš gaunu išmokas, ar vis tiek galiu kreiptis dėl skubios paskolos?

Daugumai skolintojų, siūlančių nepaprastąją trumpalaikę paskolą, reikės, kad dirbtumėte. Kreditoriai, vertindami jūsų paraišką, įvertins jūsų pajamas ir išlaidas, taigi, jei galite parodyti, kad atitinkate reikalaujamus grąžinimo kriterijus, jūsų paraiška vis tiek gali būti svarstoma. Kreditoriai paraiškas gali svarstyti tol, kol bus patvirtintos išmokos paskolos laikotarpiui, pavyzdžiui, neįgalumo pragyvenimo pašalpa.

Kodėl skubios paskolos turi aukštą MNP?

Trumpalaikės paskolos gali pasirodyti brangios dėl didelio APR skolintojų citatos jų skelbimuose. Tačiau tai dažnai nėra taip blogai, kaip gali atrodyti iš pradžių. Paprastai jie atspindi trumpą laikotarpį, kurį skolintojas turi gauti pelno. Kai kurie kreditoriai netaiko palūkanų per paskolos galiojimo laiką. Vietoj to jie ims fiksuotą mokestį. Kad ir ką jie imtų, visi patikimi ir kontroliuojami skolintojai iš anksto informuos apie MN ar su jūsų skubia paskola susijusius mokesčius.

Reikalingi pinigai kritinėje situacijoje gali sukelti didžiulį stresą. Mes galime padėti jums greitai rasti reikalingus pinigus.

Nauji horizontai

Ar yra skubių paskolų be kredito patikrinimo?

Negalite gauti skubios paskolos be kredito patikrinimo. Kredito patikrinimus reikalauja The Financial Conduct Authority ir jie yra skirti apsaugoti jus nuo nelegalių skolintojų, didelių grąžinimų ir galiausiai padidėjusių skolų. Tačiau, žvelgdami į asmens kredito istoriją ir balus, skolintojai, vertindami jūsų paraišką, dabar naudojasi svarbesniais duomenimis.

Atsižvelgiant į jūsų dabartinę finansinę ir užimtumo būklę, o ne jei praleidote grąžintus pinigus arba anksčiau turėjote sunkumų dėl kredito, daugelis skolintojų dabar siūlo skubias paskolas, skirtas specialiai žmonėms, turintiems blogą kreditą. Kreditoriai, suprasdami tokių paskolų skubumą, taip pat pasinaudodami internetinės bankininkystės teikiamais pranašumais, dabar siūlo nepaprastai greitas paslaugas. Dabar daugelis skolintojų garantuoja tą pačią dieną sumokėti jums reikalingus pinigus tiesiai į jūsų banko sąskaitą; daugeliui apdoroti reikia vos kelių valandų ar net mažiau.

Raskite geriausią paskolos palūkanų normą, nereikalaujant pradinio kredito patikrinimo.

„Soft Credit Match“ technologija atitinka jūsų profilį su mūsų pirmaujančia Finansų elgesio tarnybos (FCA) ekspertų grupės patvirtintais tiesioginiais skolintojais, nepalikdama žymės jūsų kredito įraše.

Be jokių įsipareigojimų ir išlaidų – tai geriausias būdas rasti paskolą.

Gaukite savo „CreditMatch“

Kaip greitai galiu gauti paskolą kritiniu atveju?

Jei jums greitai reikia pinigų, skubi paskola gali būti jūsų sąskaitoje tą pačią dieną, kai kreipiatės. Skolintojai paprastai pasiūlys skubų sprendimą. Jei bus priimta, tam tikromis aplinkybėmis pinigus būtų galima nusiųsti per 15 minučių *.

Kiek laiko turiu atlikti visus paskolos grąžinimus?

Kreipdamiesi galite pasirinkti grąžinimo trukmę, tinkamą jūsų aplinkybėms ir skolinamai sumai. Mūsų skolintojai siūlo daugybę pasirinkimų, nuo 3 mėnesių iki 36 mėnesių, o tai reiškia, kad jūs galite pritaikyti savo paskolą, todėl ji jums tinka. Ilgesnės trukmės paskolas paprastai naudoja žmonės, skolinantis didesnes pinigų sumas, o mažesnės skubios paskolos paprastai grąžinamos per trumpesnį laikotarpį.

Ką daryti, jei kovoju su skolomis?

Jei jūs kovojate su savo skolomis ir jums reikia pagalbos. Galite susisiekti su toliau pateiktomis įmonėmis nemokamai.

moneyadviceservice.org.uk
stepchange.org
nationaldebtline.org

Parašykite komentarą