Kaip tinkamai elgtis su sužadėtiniais skyrybų metu?

dainos skyriusSkyrybos gali būti labai nemalonus posūkis abiem pusėms ir tikrai pražūtingas tiek psichiškai, tiek finansiškai. Jei sutuoktiniai padalija visą turtą tarp šalių, kaip nurodyta vedybų sutartyje, tuomet jums tikrai reikia skyrybų bylos, kurioje taip pat bus nuspręsta, kuris turtas priklausys jums, o kuris – jūsų sutuoktiniui. Tokie ieškiniai paprastai nėra greiti ir tuo tarpu gali nutikti daugybė įvairių dalykų, todėl šiandien aš patarsiu, ką reikia padaryti, kad apsisaugotumėte finansiškai ir netaptumėte šio ir taip nemalonaus proceso nevykėliu.

Iš viso ir atskiros savybės

Jei ketinate žinoti arba žinote, kad jūsų skyrybų procesas vyks sklandžiai ir negalėsite ramiai padalyti viso bendro turto, turite pradėti nuo to, kaip išsiaiškinti, kaip kiekvienas turtas buvo nupirktas, dažnai būna situacijos, kai butas ar namas buvo įsigytas vieno iš sutuoktinių vardu, o tai reiškia, kad šis asmuo gali šiuo turtu disponuoti teismui, kaip jis nori. Kad taip neatsitiktų, galima kreiptis į advokatą ir parengti skubų teismo nurodymą, kad šis procesas vyktų kuo greičiau, kol jūsų sutuoktinis nespės parduoti ar kitaip parduoti ar nuvertinti visą jums priklausantį turtą. Jei jūsų santuoka buvo formali, tada teoriškai viskas, kas buvo nupirkta kartu, yra padalinta per pusę, o tai savo ruožtu reiškia, kad nėra tokio dalyko kaip atskiras turtas ir jei turtas ar turtas yra perkamas vieno iš sutuoktinių vardu, tai priklauso abiem.
Geriausias būdas, kurį galite imtis, yra bandyti taikiai ar pagal įstatymą įtikinti savo partnerį, kad viskas, kas jums priklauso, yra įprasta, o tai reiškia, kad jūsų partneris neturi teisės disponuoti turtu savo nuožiūra ir kils painiava. išspręsta teisme, kuris nustatys, kaip bus paskirstytas visas jūsų turtas!

Jei gyvenate vadinamojoje civilinėje santuokoje, kai iš tikrųjų nesate ištekėję, tai net teisme bus sunku įrodyti, kad turtą ar turtą įsigijote kartu, jei tai yra jūsų partnerio vardas.

Iš viso ir individualios paskolos

Paskolos, nesvarbu, ar jos yra hipoteka, automobiliai arba greitos paskolos taip pat abi šalys paprastai turi mokėti, o viena šalis negali perduoti visų šių mokėjimų kitai. Geriausias būdas būtų sukurti bendrą sąskaitą, kurioje abu sutuoktiniai moka vienodas sumas, o iš šios sąskaitos visos kartu paimtos paskolos būtų grąžinamos, kol visas skyrybų procesas bus perduotas teismui. Jei manote, kad šis procesas užtruks ilgai, o jūsų partneris nėra pasirengęs bendradarbiauti, tuomet neturite kito pasirinkimo, kaip mokėti tik jūsų vardu paimtas paskolas, tačiau galite susitarti su banku, kad jis jums suteiks dovana, kad jūs ir toliau mokėjote juos vieni, o tai tikrai padės jums ieškinyje. Jei šiuo metu neturite pakankamai pinigų tokiems mokėjimams, tada galbūt galite juos gauti kredito atostogos kol visos skyrybos bus baigtos, kad galėtumėte ir toliau mokėti.

Einamosios sąskaitos ir kreditinės kortelės

Einamosios sąskaitos, debeto kortelės kreditinės kortelės yra skausminga šio proceso tema, nes iš esmės visi pinigai šiose sąskaitose, taip pat paskolos, kurios yra kreditinės kortelės yra įprasti, tačiau paprastai šie ištekliai jau yra jūsų vardu atskirai, o tai reiškia, kad iki teismo bus sunku bandyti įtikinti ar gauti iš savo sutuoktinio lėšų, taigi, jei kiekvienas turite savo darbo užmokesčio sąskaitą su mėnesio pajamomis, tai dabar geriau jo neliesti ir palaukti, kol visa tai bus išspręsta teisme. Tačiau jei turite tik vieną pirminę sąskaitą kiekvienoje šeimoje su bendromis kreditinėmis kortelėmis, turėtumėte nedelsdami kreiptis į banką ir kreiptis dėl jų, kad jie sustabdytų bet kokį naują skolinimąsi arba apskritai įšaldytų tą sąskaitą, tačiau atminkite, kad tai paveiks ir jus. savo partnerį, todėl gerai pagalvokite, ar galėsite išsiversti be šios sąskaitos ir joje esančių pinigų. Geriausia tokias bendras sąskaitas įšaldyti ir bandyti jų neliesti iki teismo, kad paskui jose esančios lėšos būtų paskirstytos ir viskas padaryta sąžiningai.

Laisvos lėšos

Be to, laisvai turimas lėšas arba grynųjų pinigų santaupas ar indėlius reikia padalyti per pusę, o jei skyrybos neįvyks, taip sakant, „švelniai“, greičiausiai turėsite apsaugoti ir visas šias lėšas. Įnešti indėlius ar atlikti įvairias kitas investicijas yra gana paprasta, ir jūs galite paprašyti banko ar kitos įstaigos juos įšaldyti iki skyrybų proceso, kad nei jūs, nei jūsų partneris tuo metu nedalyvautų ir viskas būtų paskirstyta teisingai. Tačiau jei turite santaupų grynaisiais pinigais (kurių mes nerekomenduojame), gali tekti kovoti dėl tų pinigų. Jei manote, kad santuoka pradeda klysti ir neišvengiamai prasideda skyrybos, galite paimti dalį arba, pageidautina, tiksliai pusę visų šių lėšų ir įsidėti į savo asmeninę sąskaitą, tačiau neturėtumėte paimti didesnės dalies, nes tokiu atveju gali būti naudojamas teisme prieš jus. Geriausia dėl šių atvejų pasikonsultuoti su savo skyrybų advokatu, nes kiekviena situacija yra skirtinga ir dažnai būna skirtingų niuansų, kurie paveiks jūsų būsimus veiksmus.

Reikia tikėtis, kad šis straipsnis privers jus susimąstyti apie tokias situacijas, o jei jums tikrai reikia nutraukti santuoką, tai leis geriau apsaugoti visus savo pinigus, kad paskui juos būtų galima teisingai paskirstyti teisme.

Parašykite komentarą