„Slam Dunk Loans“ trumpalaikių paskolų apžvalga 2021 m. Gegužės mėn

Kas yra „Slam Dunk“ paskolos?

„Slam Dunk Loans“ yra trumpalaikių paskolų prijungimo paslauga, teikiama per „Pay Sky“, reklamos agentūrą, teikiančią paskolų mokėjimo dieną ir išsimokėtinai.

Jei nesate tikri, kuria linkme reikia gauti paskolą iki atlyginimo, „Slam Dunk Loans“ gali jus sujungti su trumpalaikiu skolintoju iš savo šalies tinklo. Galite skolintis nuo 200 iki 50 000 USD, priklausomai nuo jūsų valstybės. Kitos sąlygos, pvz., Sutarties trukmė ir mokami mokesčiai, priklausys nuo skolintojo.

Jums nebūtinai reikia gero kredito, kad būtumėte patvirtinti, tačiau turite būti uždirbti mažiausiai 800 USD per mėnesį ir turėti aktyvią atsiskaitomąją sąskaitą, kad į jus būtų atsižvelgta.

„Slam Dunk“ paskolos teikia paslaugas tik konkrečioms valstybėms

„Slam Dunk Loans“ nesiūlo paskolų Arizonos, Arkanzaso, Konektikuto, Kolumbijos apygardos, Džordžijos, Merilendo, Masačusetso, Naujojo Džersio, Niujorko, Šiaurės Karolinos, Oregono, Pensilvanijos, Vermonto, Virdžinijos ar Vakarų Virdžinijos gyventojams.

Apsilankykite mūsų valstijų kataloge, jei gyvenate vienoje iš šių valstijų, kad sužinotumėte, kurios paskolos yra prieinamos jums.

Kokie yra „Slam Dunk“ paskolų pranašumai?

Čia pateikiamos kelios privilegijos, kaip rasti paskolos davėją per „Slam Dunk“ paskolas nuo greito apkeitimo iki apmaudžių kreditų reikalavimų:

 • Prastas kreditas. „Slam Dunk“ paskolos dirba su skolintojais, kurie priima skolininkus iš visų finansinių sluoksnių, įskaitant tuos, kurių kreditas yra blogas arba kurie dalyvavo bankrote.
 • Greitas finansavimas. Nors paskolų teikėjų pasiskirstymas skiriasi, paskolos lėšos gali būti įneštos į jūsų banko sąskaitą vos kitą darbo dieną.
 • Palyginkite kelių skolintojų pasiūlymus. Vos per kelias minutes galite užpildyti paprastą internetinę formą ir palyginti kelių skolintojų, kurie gali padėti, pasiūlymus.
 • Kontaktinė informacija lengvai prieinama. Skirtingai nuo kai kurių kitų trumpalaikių paskolų prijungimo paslaugų, „Slam Dunk Loans“ savo svetainėje turi ir telefono numerį, ir el. Pašto formą, kad galėtų susisiekti su klientų palaikymo tarnyba.

Ko reikia saugotis

Nežinote, ar „Slam Dunk“ paskolos jums tinka? Prieš naudodamiesi savo paslauga, apsvarstykite šiuos galimus trūkumus:

 • Jūsų informacija gali būti parduota. Kadangi „Slam Dunk Loans“ yra prisijungimo paslauga, jūsų asmeninė informacija galėtų būti parduodama skolintojams kaip švinas.
 • MNG gali būti didelis. Priklausomai nuo skolintojo, su kuriuo esate prisijungę, ir kur gyvenate, jūsų balandis gali būti trigubas. Tai reiškia, kad galbūt mokate šimtus dolerių palūkanų net už mažesnes paskolas.
 • Skolintojai yra maišyti maišai. Kadangi kiekvienas „Slam Dunk“ tinklo skolintojas turi savo politiką, sąlygas ir mokesčius, prieš pasirašydami punktyrinę liniją būtinai peržiūrėkite viską.
 • Nėra internetinių atsiliepimų. „Slam Dunk Loans“ neturi geresnio verslo biuro (BBB) ​​ar „Trustpilot“ puslapio, todėl prieš naudodamiesi jos paslauga negalėsite pasikliauti buvusių skolininkų atsiliepimais.

Kaip „Slam Dunk“ paskolos yra lyginamos su tiesioginiais skolintojais?

Nenaudinga ilgalaikėms finansinėms problemoms spręsti

„Slam Dunk Loans“ neima mokesčio už naudojimąsi savo paslauga, tačiau tai nereiškia, kad trumpalaikė paskola visada yra gera idėja. Didelės išlaidos gali apsunkinti tokio tipo finansavimą – ir neretai skolininkai patenka į skolų ciklą.

Jei susidūrėte su keliomis finansinėmis nesėkmėmis ir nežinote, kur kreiptis, trumpalaikėms paskoloms galite rinktis alternatyvas.

Ar saugu kreiptis su „Slam Dunk“ paskolomis?

Paprastai taip, nors nė viena svetainė negali garantuoti, kad jūsų informacija išliks 100% saugi. „Slam Dunk Loans“ atlieka savo dalį naudodama 256 bitų SSL šifravimo sistemą, kad jūsų asmeninė informacija būtų saugi. Tačiau tai nereiškia, kad jūsų informacija nebus bendrinama. Daugelis trumpalaikių paskolų prijungimo paslaugų, tokių kaip „Slam Dunk Loans“, dalijasi jūsų informacija savo tinkluose, kad surastų jums tinkamą skolintoją. Jei smalsu, kas tiksliai dalijamasi, arba kaip galite tai apriboti, perskaitykite „Slam Dunk Loans“ privatumo politiką.

„Slam Dunk Loans“ apžvalgos ir skundai

„Slam Dunk Loans“ neturi nei BBB, nei „Trustpilot“ puslapio. Tai nėra neįprasta trumpalaikių paskolų prijungimo paslaugų atveju, tačiau tai reiškia, kad jums bus sunku nustatyti, kaip ji elgiasi su savo vartotojais.

Jei nuspręsite panaudoti „Slam Dunk“ paskolas, kad rastumėte skolintoją, atlikite nedidelį tyrimą. Kredito davėjas, su kuriuo esate susijęs, turėtų būti peržiūrėtas, todėl sužinokite, ką kiti sako apie jo paslaugas ir išlaidas. Tokiu būdu, prieš pasirašydami punktyrinę liniją, tiksliai žinote, kuo užsiimate.

Ar man tinka?

Norėdami gauti trumpalaikę paskolą iš vieno iš „Slam Dunk Loans“ partnerių skolintojų, turite:

 • Būkite įdarbintas arba turėkite nuolatinį pajamų šaltinį.
 • Uždirbkite mažiausiai 800 USD per mėnesį.
 • Turėkite aktyvią atsiskaitomąją sąskaitą.
 • Būkite mažiausiai 18 metų.
 • Būkite JAV pilietis arba nuolatinis gyventojas.

Kaip man pradėti?

Užpildyti internetinę „Slam Dunk Loans“ formą užtruks tik kelias minutes. Norėdami pradėti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Spustelėkite Eikite į svetainę būti nukreipti į „Slam Dunk Loans“ svetainę.
 2. Pasirinkite norimą skolintis sumą ir įveskite savo el. Pašto adresą. Spustelėkite Pradėti čia.
 3. Įveskite savo vardą, pavardę, paskutinius keturis socialinio draudimo numerio skaitmenis, gimimo metus ir pašto kodą. Spustelėkite Tęsti.
 4. Įveskite savo adresą, telefono numerį ir vairuotojo pažymėjimo numerį. Spustelėkite Pereikite prie kito žingsnio.
 5. Pasirinkite savo gimimo datą, tada įveskite informaciją apie savo užimtumą, pajamas ir banko sąskaitą.
 6. Perskaitykite „Slam Dunk Loans“ naudojimo sąlygas, potencialių klientų generavimą ir privatumo politiką. Spustelėkite Pateikti.

„Slam Dunk Loans“ peržiūrės jūsų formą ir bandys jus susisiekti su skolintoju per penkias minutes. Jei esate prisijungę, turėsite užpildyti paraišką su tuo skolintoju ir laukti patvirtinimo.

Eikite į „Round Sky“ (paskolų tinklo) svetainę

Buvau susijęs su skolintoju. Kas dabar?

Jei skolintojas patvirtina jūsų paraišką, atidžiai perskaitykite paskolos sąlygas. Joje turėtų būti nurodyta, kiek jūs pasiskolinote, kiek mokėsite palūkanas ir visus mokesčius, kuriuos galite sumokėti. Iš čia turėsite sekti mokėjimus, kad nemokėtumėte pavėluotų mokesčių. Norėdami padėti, kai kurie kreditoriai gali leisti jums net nustatyti automatinius mokėjimus – tiesiog įsitikinkite, kad nustatytą datą jūsų sąskaitoje yra pakankamai, kad ją padengtumėte.

Stebėkite paskolos likutį ir banko sąskaitą. Jei pastebėjote ką nors neįvykusio, kuo greičiau susisiekite su skolintojo klientų aptarnavimo komanda.

Apatinė eilutė

„Slam Dunk“ paskolos gali būti patogi priemonė, kai ieškote trumpalaikės paskolos, tačiau neturite laiko palyginti skolintojų. Jame yra gana lengvai įvykdomi tinkamumo reikalavimai, nors, prieš suteikdami paskolą, norėsite patikrinti kreditoriaus, su kuriuo esate suderinti, apžvalgas ir sąlygas.

Perskaitykite mūsų trumpalaikių paskolų vadovą, kad sužinotumėte daugiau apie jų veikimą, kad nebūtumėte įkliuvę į tamsą.

Dažnai užduodami klausimai


Trumpalaikių paskolų reitingai

★★★★★ – Puiku

★★★★★ – Gerai

★★★★★ – Vidutinis

★★★★★ – Subpar

★★★★★ – Vargšas

Mes analizuojame trumpalaikių paskolų teikėjus ir panašias paslaugas, kad padėtų jums atsieti plėšrius skolintojus ir rasti įmonę, kuria galite pasitikėti. Mes vertiname paslaugų teikėjus skalėje nuo vienos iki penkių žvaigždžių. Mūsų reitingai yra pagrįsti jums svarbiausiais veiksniais, kurie apima: paskolos sumą, paraiškos teikimo procesą, mokesčius, klientų atsiliepimus ir skolininko patirtį.

Perskaitykite visą metodiką, kaip vertiname trumpalaikių paskolų teikėjus ir panašias paslaugas.

Parašykite komentarą