SLF 1000 dolerių vertės rašytojų stipendija – spekuliacinės literatūros fondas

DUOMENYS DĖL ŠIOS DOTACIJOS DABAR UŽDARYTI.

Pateikiama 2021 m. Rugsėjo 1–30 d

Nugalėtojas paskelbtas: 2021 m. Lapkričio 15 d

SLF darbininkų klasės rašytojų stipendijos skiriamos kasmet, nuo 2013 m., Siekiant padėti spekuliacinės literatūros rašytojams darbininkų, mėlynųjų, vargingų ir benamių rašytojų, kuriems istoriškai nebuvo pakankamai atstovaujama spekuliacinėje grožinėje literatūroje, dėl finansinių kliūčių, dėl kurių tai buvo padaryta. jiems daug sunkiau prieiti prie rašymo pasaulio. Toks prieigos trūkumas gali būti nesugebėjimas dalyvauti suvažiavimuose, įsigyti kompiuterį, nusipirkti knygų, lankyti kolegiją ar vidurinę mokyklą, turėti laiko rašyti (jei, pavyzdžiui, turite dirbti du darbus, kad tik sumokėtumėte nuomą ir pamaitinkite šeimą arba jei visą savo pabudimo laiką turite praleisti ieškodami darbo mėnesių mėnesius). SLF norėtų padėti surasti daugiau šių marginalizuotų balsų ir įtraukti juos į spekuliacinę fikciją.

Jūs galite gauti šią 1000 USD stipendiją, jei esate kilęs iš aukščiau aprašytos aplinkos, jei užaugote (arba augote) benamystėje, skurde ar turite mėlyną apykaklę / darbininkų klasės namų ūkį arba jei gyvenote didelę gyvenimo dalį tokiomis sąlygomis, ypač jei turėjote ribotą priėjimą prie giminaičių / draugų, kurie galėtų jums finansiškai padėti. Pirmenybę teiksime to didesnio būrio nariams, kuriems šiuo metu trūksta finansinių lėšų (atsižvelgiant į mūsų ribotas lėšas). Atkreipkite dėmesį, kad nors mes gyvename Amerikoje ir kai kuri mūsų žemiau pateikta kalba atspindi šią perspektyvą, šią stipendiją gali gauti tarptautiniai rašytojai; įvertinkite savo situaciją kaip tinkamą savo šaliai.

Atkreipkite dėmesį, kad, skirtingai nei kitos mūsų dotacijos, šią dotaciją galite gauti anonimiškai arba pseudonimiškai. Paraiškų medžiaga bus konfidenciali dotacijų komitetui ir SLF darbuotojams.

Ką turime omenyje kalbėdami apie darbininkus?

Štai keletas pavyzdžių; jos nėra skirtos išsamiai, bet siūlo keletą gairių, kurios padėtų nustatyti, ar galite būti tinkami. Mes norime išmesti platų šios dotacijos tinklą, taigi, jei manote, kad galite būti tinkami, tikriausiai taip ir esate. Jei turite konkrečių klausimų apie savo finansinės padėties pritaikymą, nedvejodami parašykite mums ir paklauskite.

Jūs galėtumėte gauti šią dotaciją, jei tinka kuris nors iš šių dalykų:

 • esate amerikietis ir turite teisę gauti uždirbtų pajamų kreditą
 • ilgą laiką turite teisę gauti maisto antspaudus ir (arba) „Medicaid“
 • tu gyveni algą iki algos
 • tavo tėvai nestojo į universitetą
 • pasikliaujate paskolomis iki atlyginimo
 • jūsų vaikai turėjo teisę į nemokamus mokyklinius pietus
 • jūs šiuo metu auginate vienišų namų ūkyje
 • jūs remiate save ir mokate savo kelią per kolegiją
 • jūs bent vienerius metus gyvenote bent 200% savo valstybės skurdo ribos
 • patyrėte laiko atkarpų, kai maisto nebuvo lengva ir lengvai gauti

Jei bus skiriama stipendija, gavėjas bus pakviestas pateikti trumpą savo darbo ištrauką ir autobiografinį pareiškimą, kuriame aprašomi patys ir jų raštai (500–1000 žodžių) mūsų byloms ir galimam viešam skleidimui mūsų svetainėje. Dotacijos gavėjas tai visiškai neprivalo.

Ši stipendija, kaip ir visos SLF stipendijos, skirta padėti rašytojams, dirbantiems su spekuliatyvia literatūra. Spekuliatyvioji literatūra yra visiems suprantamas terminas, skirtas apimti fantastinės literatūros platumą, apimančią literatūrą, pradedant sunkia moksline fantastika, epine fantazija, vaiduoklių istorijomis, siaubu, liaudies ir pasakomis, pereinant prie magiško realizmo iki šiuolaikinio mitų kūrimo, ir daugiau. Bet kokia literatūros dalis, kurioje yra fabulisto ar spekuliacinio elemento, patektų į mūsų globą ir galbūt būtų darbas, kurį norėtume paremti.

Darbininkų klasės dotacijos paraiškų teikimo tvarka

 1. Užpildykite paraiškos formą. Paraiškos dėl SLF darbininkų klasės rašytojų stipendijos forma aktyvi tik atviro pateikimo laikotarpiu 2021 m. Rugsėjo 1 d. 12:00 – 2021 m. Rugsėjo 31 d. 23:59 PM (visi laikai UTC -4). Reikalingos medžiagos bus:
  1. Motyvacinis laiškas, kuriame pateikiamas asmeninis pareiškimas (mažiau nei 750 žodžių), kuriame nurodomas jūsų atitinkamas finansinis pagrindas (kodėl jūs pretenduojate į šią dotaciją) ir jūsų ateities rašymo tikslai (ką jūs tikitės pasiekti naudodamiesi šia stipendija). Jei reikia, gali būti įtraukta anksčiau paskelbtų darbų bibliografija, kuri nebus įtraukta į reikalaujamą žodžių skaičių. Kandidatams pateikti nebūtina turėti išankstinio paskelbimo kreditų.
  2. Rašymo pavyzdys (geriausias jūsų darbas, paskelbtas ar nepublikuotas – iki 10 poezijos puslapių, 10 dramos puslapių arba 5000 grožinės ar kūrybinės negrožinės literatūros žodžių – jei siunčiate romano, novelės ar romaneto segmentą, įtraukite vieną puslapių santrauka taip pat). Pateiktas darbas turi būti spekuliacinė fantastika, kaip apibrėžta aukščiau.
  3. Jei negalite naudoti formos dėl prieinamumo priežasčių, atsiųskite el. Laišką adresu [email protected] tema: „Prieinama paraiškos užklausa – darbo klasės stipendija“ ir jums bus suteikta alternatyvi pateikimo priemonė. Su visais klausimais galima kreiptis adresu [email protected]
 2. Prisiekusieji svarstys tikslą paskelbti nugalėtojus iki 2022 m. Lapkričio 15 d.

Norėdami pamatyti visų ankstesnių „Work Class“ stipendijų laimėtojų sąrašą, spustelėkite čia.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie SLF politiką ir operacijas, apsilankykite mūsų puslapyje DUK puslapis.

Parašykite komentarą