SMS kreditas – greitas ir paprastas


Populiariausios paskolos Latvijoje, kurias galima gauti SMS žinute.

The

Šiandien, kai technologijos toliau tobulėja ir žmonės vis dažniau ieško naujų galimybių ir būdų, kaip padaryti įvairią veiklą patogesnę ir paprastesnę bei apskritai palengvinti gyvenimą, visų visuomenės sluoksnių įmonės turi tobulėti kartu su technologijomis ir jų teikiamomis galimybėmis. .

Pavyzdžiui, ne bankų sektoriaus kreditoriai atsakė ir suprato, ko reikia šiuolaikiniam žmogui, siūlydami paskolą gauti naudodamiesi tiesiog teksto pranešimų programa. SMS kreditas, kaip ir visos greitojo skolinimo paslaugos, turi visas savybes, kurių ieško kiekvienas šiuolaikinis žmogus – greitį, patogumą ir paprastumą. Norint gauti šią paskolą, reikia tik mobiliojo telefono, jo operatoriaus tinklo aprėpties ir labai mažai laiko registracijai. Dėl šių ypatybių šis skolinimas tapo viena populiariausių finansinių skolinimosi rūšių.

Kaip visada, paklausa sukuria pasiūlą, todėl vis daugiau nebankinių kreditorių, be esamų paslaugų, taip pat siūlo paskolą teksto žinutėmis, sukurdami konkurenciją, kuri daro įtaką vartotojui kaip tik naudos gavėjui. Tačiau nebankinio skolinimo srityje vartotojas gauna naudos tik tada, jei moka išmintingai panaudoti paskolą – jei elgiasi neapgalvotai ir neapgalvotai, jis kenkia savo kredito istorijai ir tampa nevykėliu, nes tai taip pat sugadino visas galimybes gauti paskolą palankiomis sąlygomis ateityje.

Tekstinių pranešimų paskola, kaip ir bet kuri kita paskola, turi būti skolinama atsakingai ir apdairiai, atsižvelgiant į jūsų asmeninius sugebėjimus ją laiku ir visiškai grąžinti.

Kas yra SMS kreditas?

 • Tai yra vienas iš ne bankų kreditoriai arba, tiksliau, formos, kaip kreiptis ir gauti paskolą. Būtent, žmonės turi galimybę kreiptis dėl paskolos ne tik tiesiogiai apsilankę pasirinkto kreditoriaus skyriuje ar išsiųsdami prašymą internete, bet ir mobiliuoju telefonu, išsiųsdami paraiškos pranešimą paskolos davėjo nurodytu numeriu. Kreipimasis dėl SMS paskolos atliekamas naudojant programą teksto žinutės forma, kurioje yra ir raidės, ir skaičiai, nurodant norimą paskolos sumą, grąžinimo terminą ir asmeninį slaptažodį. Užkoduota paraiška analizuojama ir priimamas sprendimas suteikti paskolą ar ne, kredituojant ją į pareiškėjo banko sąskaitą po labai trumpo laiko.
 • Ši paskola yra išduodama 10–60 minučių laiko nuo paraiškos teksto pranešimo išsiuntimo, ir šį laiką nustato kiekvienas kreditorius atskirai.
 • Jo suma, priklausomai nuo kreditoriaus sąlygų, paprastai yra nuo Nuo 1 iki 1500 eurų.
 • Jo terminas, kaip ir visų greitųjų paskolų, yra vidutinis 30 dienų. Taip pat abipusiu susitarimu su skolintoju galima pratęsti paskolos teksto žinute grąžinimo terminą.
 • Reikėtų pabrėžti tai SMS kreditas ir „SMSCredit.lv“ nėra sinonimai – Daugelis kitų greitųjų paskolų davėjų, pavyzdžiui, „Vivus.lv“, „CreditOn.lv“ ir „ViaSMS.lv“, taip pat siūlo paskolas SMS žinutėmis.

Kokios yra sąlygos norint gauti paskolą?

 • Kriterijus, kuriuos turi atitikti potencialūs klientai, nustato kiekvienas kreditorius individualiai, remdamasis įmonės filosofija, asmenine ir bendra patirtimi skolinimo srityje. Priklausomai nuo kiekvieno skolintojo sąlygų, potencialus klientas:
  • Privalo būti Latvijos respublika pilietis ar bent jau gyventojas;
  • Turi būti nuo Nuo 20 iki 75 metų;
  • Privalo būti aktyvus telefono ir banko sąskaitos numeris, kurio sąskaitoje yra bent vienas euro centas sąskaitos aktyvavimui;
  • Turi būti adekvati ir taisyklinga pajamos;
  • Neturi būti bloga kredito istorija;
  • Nepageidautina naudoti paskola kitoms paskoloms padengti.

Kaip kreiptis dėl šios paskolos?

 • Norint pateisinti žinomas SMS paskolos savybes, deja, pradžioje reikia skirti šiek tiek laiko registracijai, po kurio žmogus turi visas galimybes kreiptis dėl paskolos bet kada ir bet kur, tik išsiųsdamas žinutę kreditoriui. Be to, jei pasikartos poreikis, ateityje nebereikės registruotis, o tereikės išsiųsti pranešimą tam kreditoriui. Jei laikui bėgant apsigalvojote ir norite naudotis kito skolintojo paslaugomis, turėsite iš naujo užsiregistruoti naujojo skolintojo svetainėje. Registruotis galima tik Prisijungęs ar internetu, taigi, jei jūsų kompiuteryje ar mobiliajame telefone nėra interneto ryšio, nebus galima užsiregistruoti šiai paskolai gauti.
  • Ieškokite žiniatinklyje tekstinių pranešimų skolintojų svetainės arba naudoti mūsų paruoštus nebankinių kreditorių lyginamosios lentelės ir palyginkite juose esančią informaciją.
  • Pasirinkę tinkamiausią kreditorių ir jo paslaugas savo poreikiams ir poreikiams, jo svetainėje raskite svetainę, kurioje galite Registracija. Registracijos metu paprastai reikalinga asmeninė informacija, tokia kaip vardas, pavardė, asmens kodas, banko sąskaitos numeris, galbūt mėnesio pajamų suma mokumui įvertinti, ir kontaktinė informacija, tokia kaip el. Pašto adresas ir telefono numeris.
  • Atlikę anksčiau nurodytus veiksmus palaukite, kol bus išsiųstas jūsų nurodytas telefono numeris registracijos kodas, kurie turi būti įvesti tam tikroje svetainės vietoje, taip patvirtinant jūsų tapatybę ir registraciją.
  • Įvedę registracijos kodą, nusiųskite jį į kreditoriaus nurodytą banko sąskaitos numerį aktyvavimo mokestis, kuris paprastai neviršija 0,01 euro. Siųsdami šią sumą paskolos davėjui, pirmiausia suaktyvinate savo profilį ir galimybę gauti SMS paskolą, antra, kreditorius paaiškina ir patvirtina jūsų banko sąskaitos numerį, kuris gali būti neteisingai įvestas registruojant rankiniu būdu.
  • Išsiuntę skolintojui 0,01 euro aktyvacijos mokestį, palaukite, kol jis patvirtins jūsų banko sąskaitą.
  • Jei įvykdėte visas pirmiau nurodytas sąlygas, galite atsiųsti konkretaus skolintojo nurodytu telefono numeriu SMS kredito užklausos teksto pranešimas. Kaip minėta aukščiau, programos pranešimą paprastai sudaro konkrečios raidės ir skaičiai, kurių derinyje užkoduota jūsų norimos paskolos suma ir jos grąžinimo terminas, taip pat jūsų slaptažodis. Atminkite, kad teksto pranešimo siuntimas kreditoriui taip pat nėra nemokamas, todėl jei esate išankstinio mokėjimo kortelės turėtojas, įsitikinkite, kad jūsų kortelės funkcijos leidžia tai padaryti kiekvieną kartą, kai pateikiate paraišką.
  • Palaukite keletą minučių, kol jums skirtos lėšos bus įskaitytos į jūsų banko sąskaitą finansiniai ištekliai.
  • Imtis veiksmų turėdami paskolą pagal savo širdį, tačiau nepraraskite budrumo ir nepamirškite apie tai visas ir laiku grąžintas lėšas!

Kokie yra šios paskolos pranašumai, palyginti su kitomis paskolų rūšimis?

 • Galima gauti SMS kreditą bet kadakol bet kurioje pasaulio vietoje, iš kurios galima išsiųsti tekstinį pranešimą, būtent turintį operatoriaus tinklo aprėptį arba vadinamąją priėmimo zoną;
 • Nebūtina jo gauti interneto ryšys, išskyrus registracijos metu;
 • Ši paskola yra viena teksto žinutės atstumas, kuris žymiai padidina jo prieinamumą ir paprastumą įsigyti;
 • Jis eina tik į asmens banko sąskaitą Per kelias minutes;
 • Jį galima pratęsti grąžinimo terminas;
 • Laiku ir visiškai atsiskaitydami su konkrečiu skolintoju kredito įsipareigojimais, tai kiekvieną kartą gali padidinti jūsų kredito limitas, kuris suteikia galimybę kiekvieną kartą pasiskolinti vis daugiau paskolos sumų.

Nepaisant teigiamos bet kokios paskolos, įskaitant SMS kreditą, naudos, visada žinokite ir prisiminkite kredito įsipareigojimų riziką. Pirma, įvertinkite, ar jums tikrai reikalingi finansiniai ištekliai iš kreditorių, antra, skolindamiesi, būkite atsakingi ir grąžinkite paskolą reguliariai ir visiškai!

Parašykite komentarą