„SohoCredit“ atsiliepimai – skundai compeuro.lv

SIA ”SOHO GROUP” (Reg. Nr. 40003770114), anksčiau žinoma kaip SIA „SOHO FOOD“, yra įmonė, kuriai priklauso greito skolinimo prekės ženklas „SohoCredit“. Bendrovė savo veiklą pradėjo 2005 m. Rugsėjo 22 d. Apmokėdama beveik 570 tūkstančių eurų akcinį kapitalą. Pastaraisiais metais įmonės finansai auga. Pavyzdžiui, 2013 metus bendrovė baigė turėdama 1,001 milijono eurų pelną, tai buvo dvigubai daugiau nei prieš metus. Grynoji apyvarta 2013 m. Siekė 4,16 mln. Eurų. Šiuo metu pagal grynąją apyvartą SIA „SOHO GROUP“ užima 1751 vietą tarp visų Latvijos bendrovių. Šios įmonės savininkas ir vienintelis valdybos narys yra verslininkas Venjaminas Gurevičs, turintis akcijų dar penkiose įmonėse. Be Latvijos, „SohoCredit“ taip pat veikia Lenkijoje, Lietuvoje ir Ispanijoje. „SohoCredit“ buvo vienas iš dviejų nebankinių kreditorių, 2013 m. Prisijungusių prie Latvijos nebankinių skolintojų asociacijos (LNKA). Būti šios asociacijos nariu kreditoriui reiškia pasisakymą už atsakingą skolinimąsi ir sąžiningą komercinę praktiką, nes tik taip galima padidinti pramonės reputaciją ir vartotojų susidomėjimą skolinimu. LNKA ženklas „Atsakingas skolintojas“ taip pat puošia kreditoriaus svetainę – sohocredit.lv. Svetainėje yra galimybė kreiptis dėl paskolos, rasti informacijos apie „SohoCredit“ ir sužinoti atsakymus į klausimus apie paskolą ir jos sąlygas. Svetainės dizainas yra panašus į daugumos greitųjų paskolų svetainių, pavyzdžiui, pagrindinį puslapį puošia informacinė paskolos skaičiuoklė, kurioje galite nurodyti paskolos sumą ir iškart gauti informaciją apie komisinį mokestį. Viskas šioje svetainėje yra labai lengva rasti, o informaciją galima lengvai peržiūrėti. Jei jums reikia susisiekti su „SohoCredit“ klientų aptarnavimo centru arba tiesiog norite kreiptis dėl paskolos telefonu, galite paskambinti telefonu 66116000. Su mumis galite susisiekti elektroniniu paštu parašydami el. [email protected] arba naudojant „Skype“ programą (sohocredit.lv). „SohoCredit“ priima paskolos paraiškas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, tačiau jos yra apdorojamos įmonės darbo valandomis – darbo dienomis nuo 8.00 iki 22.00 ir savaitgaliais nuo 9.00 iki 21.00. „SohoCredit“ juridinis adresas yra Lāčplēša gatvė 87, Ryga. Pervedimai įmonei gali būti atliekami į 5 sąskaitas – „Swedbank“, „Nordea“, „DnB“, „Citadele“ ar „Latvijas pasto banką“. Jei klientas turi sąskaitą viename iš šių bankų, tada pervedant pinigus į atitinkamo banko sąskaitą jam nereikia mokėti tarpbankinio pavedimo komisijos.

„SohoCredit“ siūlo greitus kreditus nuo 70 iki 425 eurų, kurių grąžinimo terminas yra nuo 10 iki 30 dienų. Nauji klientai gali skolintis iš 70–300 eurų, be to, bendrovė siūlo pirmą paskolą nemokamai. Už pasikartojančias paskolas komisiniai skaičiuojami už kiekvieną paskolą atskirai, atsižvelgiant į paskolos dydį ir grąžinimo terminą. Be prisijungimo prie interneto, paskola taip pat gali būti išduodama išsiunčiant SMS tam tikru numeriu. Jei pasiskolinus paskolos grąžinti numatytą datą neįmanoma, tuomet ją galima pratęsti 30 dienų, sumokant atitinkamą komisinį mokestį. Išsiuntus paskolos paraišką, ji yra apdorojama per kelias minutes, o jei klientas turi banko sąskaitą viename iš bankų, turėdamas „SohoCredit“ sąskaitą, tada pinigai yra per 10-15 minučių.

Ką daryti norint gauti paskolą? Turite užsiregistruoti „SohoCredit“ svetainėje ir kreiptis dėl paskolos. Tačiau norint, kad kredito atsakymas būtų teigiamas, turi būti įvykdytos kelios „SohoCredit“ nustatytos sąlygos. Turi būti ne jaunesnis kaip 20 metų, nuolatinis Latvijos Respublikos gyventojas, deklaruotas gyvenamosios vietos adresas Latvijos teritorijoje. Reikalingas aktyvus mobiliojo telefono ryšys, el. Pašto adresas ir sąskaita viename iš Latvijos komercinių bankų. Reikalinga gera kredito istorija, taip pat nėra pavėluotų mokėjimų ar skolų. Registruodamiesi turite nurodyti savo darbo vietą, kuri yra informacija apie reguliarias pajamas ir mokumą.

Parašykite komentarą