SOS Man reikia finansinės pagalbos!

Ką daryti, kai įvyksta nenumatytas įvykis ir mes neturime finansinių galimybių jam susidoroti? Idealu turėti santaupas, kurios būtų kaip pagalvėlė, kai susiduriame su nepalankia situacija, tačiau ne visada įmanoma jų pasinaudoti arba, net jei mums pavyko surinkti tam tikrą sumą, yra ir kitų veiksnių, kurie veikia prieš mus. Pavyzdžiui, sunkiomis aplinkybėmis, kurios tęsiasi laikui bėgant – praradus darbą ar, be kita ko, atsidūrus nedarbingumo atostogose – sąskaitos ir toliau gaunamos laiku, o šeimos branduolio poreikiai išlieka, dėl to sumažėja santaupos. Susidūrus su tokiu scenarijumi patogu žinoti, kokie yra variantai, kai neturime kito pasirinkimo, kaip tik būti sąžiningi sau ir priimti tikrovę: „Man reikia finansinės pagalbos“.

Kur galiu kreiptis dėl finansinės pagalbos?

Kai atsidursime išorės ekonominės pagalbos padėtyje, mūsų turimos alternatyvos priklausys nuo įvairių veiksnių. Valstybės pagalbos atveju pirmasis iš jų yra amžius: jei esate jaunesnis nei 30 metų, tam tikros autonominės bendruomenės siūlo stipendijas, kad paskatintų baigti studijas (pavyzdžiui, 6000 stipendija Andalūzijoje). Savo ruožtu galima kreiptis dėl pagalbos savarankiškai dirbantiems asmenims, leidžiančius pirmaisiais metais mokėti sumažintą mokestį, pratęsiamą iki antrųjų. Jaunesniems nei 35 metų asmenims jie gali kreiptis pagalbos į nuomą, kuri gali svyruoti nuo 30% iki 50%.

Nepaisant amžiaus, galite prašyti finansinės pagalbos iš SED (neeilinė bedarbio išmoka), kuri siekia 430 eurų per mėnesį, yra mokama šešis mėnesius ir skirta ilgalaikiams bedarbiams arba išnaudojusiems bedarbio pašalpą. Kad galėtumėte to paprašyti, būtina įrodyti, kad aktyviai ieškote darbo, kuris yra tvarkomas įdarbinimo tarnyboje. Autonominės bendruomenės taip pat siūlo vadinamąsias aktyvios socialinės įtraukties pajamas, kurių pareiškėjai turi būti nuo 25 iki 64 metų (nors šio amžiaus nepilnamečiams tai gali būti skiriama labai konkrečiais atvejais).

Tie, kurie yra 52 metų ar vyresni, gali pasinaudoti pagalba vyresniems nei šio amžiaus asmenims, už kuriuos jie galės gauti panašų dydį, kaip ir finansinė pagalba iš SED, tačiau kuri bus išlaikyta iki pensijos, jei jie negali rasti darbo anksčiau; Kaip ir ankstesniu atveju, jie turi įrodyti, kad aktyviai ieško darbo ir išnaudojo įmokinę išmoką.

Panašiai, jei vykdote mokymo veiklą ieškodami darbo, kai kuriose autonominėse bendruomenėse, pavyzdžiui, Madride, galite kreiptis pagalbos į transportą, kad išlaidos, patirtos nuvykus į mokymo centrą, nebūtų tokios sunkios.

Jei esate savarankiškai dirbantis asmuo arba verslininkas ir jums reikia likvidumo injekcijos, galite patikrinti, kokie pagalbos ir subsidijų kvietimai tuo metu galioja, jei galėtumėte pasinaudoti bet kuriuo iš jų.

Galiausiai yra pagalba, skirta konkrečioms grupėms: išlaisvintiems iš kalėjimo, smurto dėl lyties ar smurto artimoje aplinkoje aukoms, savarankiškai dirbantiems ar ūkio darbuotojams arba žmonėms, kurių neįgalumo laipsnis sumažėjo. Patartina kreiptis į SEPE svetainę arba susisiekti su savo miesto taryba arba savo autonominės bendruomenės įdarbinimo tarnyba, kad sužinotumėte visą turimą pagalbą.

Be valstybės pagalbos, taip pat yra galimybė kreiptis į privačius subjektus. Be kitų, „Cáritas“ teikia finansinę pagalbą grynaisiais tam tikromis aplinkybėmis, taip pat iš anksto sumokėtą „Solidarumo“ kortelę, leidžiančią žmonėms patiems nusipirkti maisto. Kai kuriose šeimose yra vaikų, kuriems reikalingas gydymas, kai kurie fondai, pavyzdžiui, „Miaoquehago“, siūlo specialią pagalbą išlaidoms, susijusioms su šių nepilnamečių priežiūra, padengti.

Asmeninės paskolos kaip skubios finansinės pagalbos poreikio sprendimas

Viena iš galimybių, kurią turime, kai mums reikia skubios finansinės pagalbos, yra kreiptis į finansines institucijas, kurios pasiūlys produktą, labiausiai pritaikytą pareiškėjo poreikiams (mikrokreditą, asmeninę paskolą, kredito liniją … ). Tačiau tiek suma, tiek paties ūkio subjekto atsakymas priklausys nuo mūsų finansinės padėties. Bankai ir taupomieji bankai paprastai siūlo pačias palankiausias sąlygas, tačiau tuo pačiu metu jie nustato ir daugiau reikalavimų (pavyzdžiui, paprastai prašo bent jau apmokėti darbo užmokestį ar patvirtinti), o atsakymas paprastai užtrunka ilgiau. ne. Kita vertus, yra įstaigų, kurios siūlo greituosius kreditus, siekdami, kad jūs turėtumėte pinigų per labai trumpą laiką – kartais, vos per 15 minučių po paraiškos patvirtinimo, o tai gali būti labai praktiška, kai susiduriame su situacija, turi kuo greičiau išspręsti. Šių paskolų sąlygos taip pat priklauso nuo mūsų finansų patikimumo; Tačiau ne visos paskolas siūlančios įmonės yra vienodos, todėl būtina turėti visą informaciją apie mūsų teises ir pareigas, taip pat palyginti įvairių subjektų reikalavimus.

Atsakingas skolinimas: atsakinga finansinė pagalba

Atsižvelgiant į tai, ką nurodėme aukščiau, technologijos leidžia lengviau ir greičiau gauti paskolą. Tačiau tai, kad turite tokią galimybę vos už kelių paspaudimų, sukėlė daugybę įmonių, kurios mainais už tai, kad beveik iš karto suteikė jums reikalingus pinigus ir sunkiai nustatė reikalavimus (pvz., Turėjo darbo užmokestį ar patvirtinimą, ar ne nėra įsipareigojimų nevykdančių asmenų sąraše) taiko sąlygas, kurios ribojasi su piktnaudžiavimu. Todėl, kaip vartotojas, turite žinoti, kas yra atsakingas skolinimas ir kodėl turėtumėte kreiptis į subjektus, kurie tai praktikuoja.

Atsakingas skolinimas remiasi trimis pagrindiniais ramsčiais: etika, atsakomybė ir skaidrumas. Ši praktika reiškia, kad vartotojas turi ne tik turėti visą informaciją apie savo kreditą, bet ir tai, kad jis ją puikiai supranta ir prisiima viską, ką reiškia šio produkto sudarymas. Panašiai atsakomybė tenka ir pačiai finansų įstaigai: ji nesuteiks kreditų vartotojams, kurie jau yra susidūrę su problemomis susiduriant su savo skolomis, pvz., Žmonėms, kurie yra įtraukti į įsipareigojimų nevykdančių asmenų sąrašą, ir visada pasiūlys tinkamiausią paslaugą. suma kiekvienam klientui.

Trumpai tariant, jei jums reikia paprašyti finansinės pagalbos, turite daugybę alternatyvų, kaip kreiptis, be abejo, tai padės greitai palikti tą punktualią duobę.

Parašykite komentarą