Suaktyvinkite savo protą mankštindamiesi namuose ir „Būkite namuose“

Mes pradedame ketvirtąją uždarymo savaitę ir jums tikriausiai pritrūko idėjų kovoti su nuoboduliu. Vaizdo skambučiai, nauji receptai, serijinis maratonas, spintelių pertvarkymas, mankštos rutina … ir ką dabar? Šiame įraše mes pateikiame jums naujų idėjų, kaip linksminti jus karantino metu.

Tiesa, kad karantino metu svarbu palaikyti kūną sveiką naudojant įprastas mankštas ir naujus sveikus receptus, nes mūsų fizinis aktyvumas buvo žymiai sumažintas, bet ir protas yra sveikas ir aktyvus. PSO rekomenduoja medituoti, kad išvengtume galimo streso ar nerimo, kurį mums gali sukelti ši uždarymo situacija. Aktyvaus proto palaikymas padės mums atitraukti dėmesį ir tam tikru mastu pabėgti nuo patiriamos sunkios padėties.

Be abejo, jei gerai manote, sugalvosite tai, ko visada norėjote išmokti, bet ko nepavyko padaryti dėl laiko stokos, nes dabar jūs turite visą laiką pasaulyje, kad sužinotumėte ką nors naujo ar sustiprintumėte žinias kad jau turite.

Yra keletas platformų, kurios siūlo nemokamus internetinius kursus arba už labai prieinamą kainą. Mes norėjome pasirinkti įdomiausius variantus, kad galėtumėte pradėti kuo greičiau.

  • „Google“ platformoje „Aktyvinti“ siūlo daugybę kursų. Kursai skirstomi į tris temas: profesinis tobulėjimas, skaitmeninė rinkodara ir duomenys bei technologijos. Be to, kursų trukmė ir sunkumų lygis yra skirtingas.
  • EDX platforma siūlo daugybę nemokamų kursų. „Creditea“ rekomenduojame kursą „Asmeniniai finansai“, nes tai gali labai padėti žinoti, kaip geriau valdyti savo pinigus.
  • „Learn Free“ platformoje randame „Atsipalaidavimo“ kursą, kuris šiuo metu gali labai padėti išmokti suvaldyti nerimą ir stresą.
  • Jei kyla sunkumų studijuojant kursą „Mokymasis kaip išmokti“ „Coursera“ platformoje, tai suteiks raktus, kaip supaprastinti temas ir pagerinti mokymąsi.

Kaip matote, yra daugybė įvairių platformų ir internetinių kursų, kad jūsų mintys būtų aktyvios karantino metu. Nebegalvok apie tai ir pirmyn lavink savo mintis.

„Creditea“ tikimės, kad ši informacija jums buvo naudinga. Nepamirškite likti namuose ir laikytis oficialių įstaigų higienos ir prevencijos rekomendacijų. #EsteVirusLoParamosUnidos

Mes laukiame jūsų kitame įraše!

Parašykite komentarą