„Subprime“ skolintojas: C. Danas Adamsas iš „The Capital Corporation“

„cdan-550x309“

C. Danas Adamsas įkūrė investicinę bankininkystės įmonę „The Capital Corporation“, kuri turi biurą su „Integrity Texas Funding“ – įmone, per kurią „Adams“ investuoja į vartojimo paskolų pramonę. Adamsas yra aktyvus darbo užmokesčio dienos lyderis. Jis yra Amerikos finansinių paslaugų asociacijos – darbo užmokesčio pramonės specialiųjų interesų prekybos grupės – valdyba, kovojanti Vašingtone ir visoje šalyje, kad apsaugotų sunkiai besiverčiančias šeimas nuo grobuoniškų narių narių praktikos.

Adamsas taip pat buvo „South National First Bank“ (priklauso „First National Bancshares“) pirmininkas ir valdybos narys. Per jo kadenciją bankas žlugo ir FDIC buvo atiduotas į bankroto bylą, o FDIC kainavo 75 milijonus dolerių. Kol jis ėjo pirmininko pareigas, bankas patyrė dešimčių milijonų nuostolių, o jis pripažino teikiantis antrinių paskolų būsto paskolas, kurios net neatitiko jo paties vidaus standartų. Banko finansinė būklė buvo tokia bloga, kad jo paraiška gauti federalinės vyriausybės gelbėjimo lėšas buvo atmesta. Nepaisant nepakankamo vadovavimo, jis uždirbo dešimtis tūkstančių dolerių mokesčių už dalyvavimą valdybos posėdžiuose.

Buvimas atlyginimo dienos skolintoju ir investicijų bankininku A. Adamsui labai pasiteisino. Jis sukaupė daugybę nekilnojamojo turto objektų, įvertintų milijonais dolerių. Jam priklauso 1,36 mln. Dolerių namas netoli Grinvilio, Pietų Karolinos valstijoje, biurų pastatas, kelios laisvos aikštelės, būstas netoli paplūdimio Spartanburgo grafystėje ir prabangus būstas Čarlstono grafystėje, kurį įsigijo už daugiau nei 1 mln.

Tai pasiteisino ir kitiems. Per pastaruosius kelis rinkimų ciklus Adamsas prisidėjo beveik 100 000 USD prie Kongreso narių kampanijų ir ypatingos palūkanų paskolos darbo užmokesčio dieną, kurios taip pat paaukojo dideles pinigų sumas išrinktų pareigūnų kampanijoms. Jis aukojo arba surinko pinigų respublikonų politikams visoje šalyje.

Adamsas ne tik prisidėjo prie milžiniškų pinigų kampanijoms ir ypatingo susidomėjimo PACS (per metus mažiausiai 264 700 USD), bet ir dalyvavo politikoje. Jis yra buvusio JAV senatoriaus Jimo DeMinto įkurto Pietų Karolinos idėjų centro „Palmetto Policy Forum“ valdybos narys.

Detalės:

Adamsas įkūrė ir vadovauja investicinei bankininkystės įmonei

 • Adamsas yra „The Capital Corporation“, kurią jis įkūrė 1991 m., Prezidentas ir generalinis direktorius. „Danas Adamsas, būdamas„ The Capital Corporation “prezidentu ir generaliniu direktoriumi, yra atsakingas už bendrą įmonės veiklą ir strateginę kryptį, taip pat už ryšius su dukterinėmis ir portfelio įmonėmis. Danas įkūrė „The Capital Corporation“ 1991 m. Kaip investicinės bankininkystės įmonė, orientuota į susijungimus ir įsigijimus žemesniojoje vidurinėje rinkoje. Vadovaujant Danui, „The Capital Corporation“ išaugo į vieną sėkmingiausių susijungimų ir įsigijimų butikų Pietryčiuose “. [Capital Corporation, accessed 8/21/14]

Jis taip pat investuoja į vartotojų paskolų pramonę …

 • Adamsas yra „aktyvus privataus kapitalo investuotojas“, turintis „Ypatingą vartotojų finansų koncentraciją per sąžiningumo finansavimą“, Teksase įsikūrusi skolinimo įmonė, aptarnaujanti vartotojų skolinimo pramonę “. [The Capital Corporation, accessed 8/21/14]
 • „Integrity Texas Funding LP“ nurodo tą patį Pietų Karolinos adresą kaip ir „Capital Corporation“ adresas savo LLC faile. [Texas Secretary of State, 10/20/14]

… Ir „Payday“ paskolų pramonės lyderis

 • Adamsas dirba Amerikos finansinių paslaugų asociacijos valdyboje. [cfsaa.com, Accessed 8/21/14]
 • Adamsas, prisidėjo 10 000 USD Bahamų lėšų rinkimo renginyje, kurį organizavo bendruomenės finansinių paslaugų asociacija Ohajo senato kandidatui Joshui Mandeliui. „Pasirodo, šis atskiras kampanijos komitetas taip pat buvo atlyginimų paskolos davėjų, dalyvavusių kovo pradžioje vykusiame„ Mandel “lėšų rinkimo renginyje Bahamose, auka. Kovo mėnesį vykusi Mandelio kampanija neatleido šio įvykio. Tačiau Mandel Senato pergalės komiteto federalinės rinkimų komisijos pateikti dokumentai dabar rodo, kad šis vienintelis įvykis uždirbo ne mažiau kaip 67 000 USD iš atlyginimų skolintojų ir jų PAC. Patikrinimus pateikė vadovai ir PAC, atstovaujantys tokioms įmonėms kaip „Advance America“, 15 000 USD; „Axcess Financial“ (kurio valdomose akcijose yra „Check ‘n Go“), 10 000 USD; „Speedy Cash“, 5000 USD; „CheckSmart“, 10 000 USD, ir „QC Holdings“ (dar žinomi kaip „Quick Cash“), 10 000 USD. C. Dan Adams, grupės, remiančios Bahamų renginį, valdybos narys, Amerikos bendruomenės finansinių paslaugų asociacija, skyrė 10 000 USD. Mandel taip pat skaitė kalbą pramonės konferencijoje, sakoma jo kampanijoje. Pramonės kritikai sako, kad su sukauptomis palūkanomis paskolos iki atlyginimo gali priskirti skolininkams 300 ir daugiau procentų palūkanas. Skolintojai sako, kad būdami kraštutiniu atveju bankininkai, jie atgraso nuo iškeldinimo ir atpirkimo, suteikdami klientams grynųjų, kai to labiausiai reikia. Pramonė kovojo su nuolatinėmis valstybių pastangomis apriboti savo praktiką. Į darbo užmokestį Bahamose neįtraukta 30 000 USD auka, kurią vasario mėnesį padovanojo Lee Schearas iš Deitono, kurio finansinių paslaugų įmonė turi dukterinę įmonę „NCP Finance“, kuri finansuoja paskolas iki atlyginimo. “ [Cleveland Plain Dealer, 6/7/12]

Adamsas taip pat dirbo bankroto, kuris nepavyko, valdybos pirmininku – FDIC kainavo 75 milijonus dolerių

Daugelį metų Adamsas buvo Pirmo nacionalinio pietų banko valdybos narys, įskaitant valdybos pirmininką

 • Adamsas dirbo „First National Bancshares“ pirmininku Pietų Karolinoje, „Southeastern Capital Partners“ vadovu ir „Capital Finance Group“ prezidentu. “Ponas. CD Adamsas yra „First National Bancshares, Inc.“ (Pietų Karolina) pirmininkas, „Southeastern Capital Partners LLC“ prezidentas ir generalinis direktorius ir „The Capital Finance Group, Inc.“ prezidentas. Ponas Adamsas anksčiau dirbo C&S nacionalinio banko viceprezidentu. . Jis taip pat dirbo Pirmo nacionalinio pietų banko valdyboje. Bakalauro laipsnį jis įgijo Pietų Karolinos universitete, bakalauro laipsnį Luizianos valstijos universitete ir magistro laipsnį Luizianos valstijos universitete “. [Marketwatch.com, accessed 8/21/14]
 • Adamsas buvo „First National Bancshares“ valdybos pirmininkas, dirbo valdybos, audito, skyrimo ir kompensavimo komitetuose. „C. 50 metų III klasės direktorius Danas Adamsas yra mūsų direktorių tarybos pirmininkas. Ponas Adamsas yra investicinės bankininkystės bendrovės „The Capital Corporation of America, Inc.“, įsikūrusios Grinvilyje / Spartanburge, prezidentas ir pagrindinis savininkas nuo 1991 m. Prieš prisijungdamas prie „Capital Capital“, ponas Adamsas dirbo „C&S National“ viceprezidentu. Banke, kur jis dirbo dvylika metų. Ponas Adamsas 1983 m. Baigė Pietų Karolinos Upstate universitetą verslo administravimo srityje. 1989 m. Jis baigė Luizianos valstijos universiteto Pietų bankų mokyklą ir yra sertifikuotas komercinių investicijų narys. “ [Morningstar.com, accessed 8/21/14]
 • 2008 m. Balandis: Adamsas buvo išrinktas „First National Bancshares“ valdybos pirmininku. [SNL Bank and Thrift Daily, 4/23/08]

Būdamas Adamso budėjimo pirmininku, bankas iškėlė bankroto bylą ir žlugo. Tai kainavo FDIC

 • 2010 m. Liepa: pirmasis Pietų nacionalinis bankas nepavyko, FDIC buvo pavadintas imtuvu. „2010 m. Liepos 16 d., Penktadienį, Pirmąjį Pietų nacionalinį banką, Spartanburgą, SC uždarė Valiutos kontrolieriaus tarnyba, o Federalinė indėlių draudimo korporacija (FDIC) buvo pavadinta Gavėju. Uždarius finansų įstaigą, apie tai iš anksto nepranešama visuomenei. “ [FDIC, updated 3/21/14]
  • Antraštė: „Fed’ai užsitraukia, uždaro Pirmąjį Pietų nacionalinį banką“. [GoUpstate.com, 7/17/10]
  • Antraštė: „FDIC perima Spartanburgo banko kontrolę“. [WSPA, 7/16/10]
  • FDIC prarado 74,9 mln. Dolerių kaip banko nesėkmę. [CNNMoney, accessed 8/21/14]
 • Pirmieji Pietų Karolinos nacionaliniai bankai iškėlė bankrotą pagal Adamsą, kuris pasirašė dokumentus, informuojančius SEC. „2010 m. Gruodžio 31 d.„ First National Bancshares, Inc. “, Pietų Karolinos korporacija („ Bendrovė “), pateikė Jungtinių Valstijų bankroto teismo apygardoje savanorišką prašymą dėl lengvatų pagal Jungtinių Valstijų kodekso 11 antraštinės dalies 7 skyrių. Pietų Karolinos bankroto byla Nr. 10-09281. Bankroto patikėtinis yra John K. Fort, PO Box 813, Drayton, South Carolina 29333. Patikėtinis buvo paskirtas 2011 m. Sausio 3 d. Ir bus atsakingas už įmonės veiklos nutraukimą. “ Formą pasirašė pirmininkas C. Danas Adamsas. [Form 8-K, First National Bancshares Inc., 1/3/11]
 • Pirmasis Pietų nacionalinis bankas pripažino, kad paskolų suteikimas antrinių paskolų asmenims, neatitinkantiems savo pasirašymo gairių. „Pirmasis nacionalinis pietų bankas verslas klestėjo 2007 m., Praėjus vos aštuoneriems metams po savo įkūrimo, siekdamas išaugti iš vieno Spartanburgo biuro į valstybinę bankų pajėgą. Šis užmojis žlugo praėjusį penktadienį, kai FDIC paskyrė banką į bankroto bylą, uždarė duris ir pardavė privataus kapitalo įmonei, sukurtai žlugdyti bankus. Pirmieji naujieji savininkai pirmadienį vėl pradėjo veikti kaip įprasta. Dideles viltis panaikino pernelyg greitas judėjimas iliuziniais bumo metais ir negailestinga recesija, kuri atskleidė agresyvaus skolinimo nekilnojamojo turto vystytojams pasekmes nekilnojamojo turto rinkoje, kuri per metus išsipūtė į burbulą ir ištuštėjo per mėnesius … Daugiau nei 90 procentų visų „First National“ paskolos buvo užtikrintos nekilnojamuoju turtu, ir bendrovė pripažino, kad ji suteikė kai kurias paskolas, kurios viršijo jos pačios draudimo garantijas. „First National“ plėtra į Pietų Karolinos pakrantę pasirodė ypač brangi. 42 procentai iš 120 milijonų JAV dolerių vertės toksiškų nekilnojamojo turto paskolų 2009 m. Pabaigoje buvo toje labai nukentėjusioje rinkoje “. [Journal Watchdog, 7/21/10]
 • 2010 m. Gegužė: pirmosios nacionalinės banko akcijos bendriems akcininkams grynąjį nuostolį sudarė 5,4 mln. USD. „First National Bancshares, Inc.“ („Nasdaq: FNSC“) šiandien paskelbė ketvirčio, ​​pasibaigusio 2010 m. Kovo 31 d., Rezultatus. „First National“ pranešė, kad sumažėjo neramių paskolų, padidėjo turto susigrąžinimas ir toliau gerėjo tokie svarbūs ketvirčiai. ketvirčio rodikliai kaip pagrindinės palūkanų maržos ir sumažėjusios išlaidos. Pirmąjį 2010 m. Ketvirtį „First National Bancshares“, Spartanburge įsikūrusio „First National Bank of the South“ kontroliuojančioji bendrovė, bendriesiems akcininkams patyrė 5,4 mln. USD grynųjų nuostolių – daugiau nei du trečdaliai jų sudarė 3,7 mln. USD negrynųjų pinigų. atidėjiniai paskolų nuostoliams, kurie atspindi Bendrovės turto vertės koregavimą. Dauguma nedominčių išlaidų kategorijų, visų pirma, atlyginimai ir išmokos, sumažinant 20 proc., Sumažėjo. Tačiau FDIC draudimo įmokos pirmąjį 2010 m. Ketvirtį padidėjo beveik 600 proc. Iki 757 000 USD, palyginti su 2009 m. Pirmuoju ketvirčiu, ir šis augimas papildė kitų reguliavimo mokesčių padidėjimą. Kredito kokybė teigiamai atsispindėjo …

Parašykite komentarą