Sužinojau, kad turiu blogą kreditą. Kas dabar?

Turėdami blogą kreditą, galite pajusti, kad tai trukdo viskam jūsų gyvenime. Kad ir kaip bandytumėte judėti į priekį, jūsų vargšai kredito Taškai vis traukia tave atgal. Geriausias būdas kovoti su šiuo negatyvu yra visų pirma sužinoti, ką reiškia blogas rezultatas. Kai suprasite, kas iš tikrųjų yra blogas kreditas, jums bus daug lengviau jį pagerinti.

Turinys

Kas yra blogas kredito balas?

Už šių trijų kredito balo skaitmenų reikia išpakuoti daug. Kad blogas kredito balas vėl būtų geras, turite suprasti, kaip skaičiuojamas kredito balas. Yra trys pagrindiniai komponentai, kuriuos trys pagrindiniai kredito biurai naudoja jūsų balui nustatyti:

 • Mokėjimų istorija: 35%
 • Kredito panaudojimas: 30%
 • Kredito amžius: 15%
 • Naujos programos: 10%
 • Kreditų rūšys: 10%

Sužinokite daugiau apie tai, kaip nustatomas jūsų kredito balas »

Jei jūsų kredito balas yra žemas, jus gali nuvesti daugybė sprendimų. Galbūt praleidote mokėjimus kredito kortelėmis ar paskolą. Galbūt jūs panaudojote per daug savo kredito limito ir jūsų panaudojimo koeficientas nukrito virš 30%. Arba gali būti, kad jūs esate naujas kreditas ir tiesiog nespėjote surinkti balo. Nesvarbu, kas mažina jūsų balą, blogas kredito balas reiškia, kad skolintojai mato jus kaip mažiau patikimą. Jei skolintojai nepasitiki, kad juos grąžinsite, tai reiškia, kad jie jums suteiks didesnę palūkanų normą arba apskritai atsisakys skolinti.

Kaip sužinoti, ar jūsų kredito balas tapo toks blogas? Na, apskritai bet koks balas, mažesnis nei 650, laikomas prastu balu. Jei esate mažesnis nei 600 metų, esate prastesnis ir esate blogų kreditų diapazone. 300 yra absoliutus žemiausias balas.

Rezultatų tipai

Trys pagrindiniai kredito biurai („Experian“, „TransUnion“ ir „Equifax“) turi skirtingą kredito ataskaitą ir balus. Tačiau yra daug daugiau skirtingų tipų kredito balų, kuriuos skolintojai naudoja norėdami nustatyti, ar esate tinkamas kreditui.

FICO rezultatas

Jūsų FICO balas 8 yra balas, kurį dažniausiai naudoja skolintojai nustatydami jūsų kreditingumą. Taip pat yra kitų rūšių FICO balų, tačiau 8 turėtumėte sutelkti dėmesį.

„VantageScore“®

„VantageScore“ yra labai panašus į FICO. Didžiausias skirtumas yra tas, kad FICO taip pat nustato pramonės šakos balus už tokius dalykus kaip automobilių paskolos ir kreditinės kortelės, o „VantageScore“ skaičiuoja tik jūsų bazinį balą. Abu balų tipai svyruoja nuo 300 iki 850.

Kaip blogas kredito balas paveiks mano gyvenimą?

Netinkamas kredito balas gali įsiveržti į visus jūsų gyvenimo aspektus. Pateikiame tik keletą pavyzdžių, kokio pobūdžio sumaištį jis gali sukelti:

Neatidėliotinų išlaidų padengimas

blogas kredito balas 600s

Jei finansiškai esate per galvoje, tikėtina, kad neturite skubios pagalbos fondo netikėtoms išlaidoms padengti. Tačiau turint blogą kreditą, taip pat gali kilti sunkumų panaudojant kreditą ekstremalioms situacijoms padengti. Tai reiškia, kad galite būti priversti pasikliauti brangių, rizikingų skolinimo alternatyvomis, tokiomis kaip paskolos iki atlyginimo.

Sužinokite, kaip išgyventi nepaprastąsias situacijas su blogais kreditais »

Gauti bet kokį kreditą

Jei jūsų kreditas yra tikrai blogai, kreditoriai apskritai negali pratęsti kredito linijos. Tai gali apsunkinti kredito gavimą, kai to reikia, arba atstatyti savo prastą kredito balą. Daugeliu atvejų, jei norite gauti kreditinę kortelę, turėsite sumokėti grynųjų pinigų įmoką.

Sužinokite daugiau apie blogo kredito užtikrintas kredito korteles »

Didelių pirkinių pirkimas

Bandant gauti būsto ar automobilio paskolą gali būti labai sunku gauti žemą kredito balą. Jūsų asmeniniai planai tapti automobiliu ar namų savininku gali būti sulaikyti, kol galėsite padidinti savo rezultatą.

Draudimo išlaidos

Jūs negalite susieti savo kredito balo su savo draudimo išlaidomis, tačiau blogas kreditas iš tikrųjų gali reikšti didesnių draudimo tarifų mokėjimą kai kuriose valstijose.

Sužinokite, kaip jūsų kredito balas gali paveikti jūsų automobilio draudimą »

Gerų palūkanų normų gavimas

Jūsų šansai gauti pagrįstą paskolos ar kreditinės kortelės palūkanų normą yra labai maži, kai turite blogą kredito balą.

Kaip pataisyti blogą kredito balą?

Geros naujienos apie blogą kredito balą yra tai, kad yra daugybė būdų tai išspręsti. Pradėkite stebėdami savo kreditą, jei to dar nepadarėte. Kredito stebėjimas leidžia jums stebėti visų trijų pagrindinių kredito biurų kredito balus, taip pat kitus veiksnius, pateiktus visoje kredito ataskaitoje.

Taip pat yra daugybė programų, kurios gali padėti stebėti kreditą ir pateikti patarimų, kaip jį pagerinti. „Credit Karma“, „Credit Sesame“ ir „Mint“ gali parodyti jums atnaujintą kredito balą. Atminkite, kad šios programos nerodo jūsų FICO balo, kurį dažniausiai naudoja skolintojai. Jie taip pat neparodo, ką skolintojai matytų iš jūsų kredito ataskaita, todėl šiose platformose negalite stebėti paskolų ar kredito istorijos.

Sukūrę būdą, kaip stebėti savo rezultatą, peržiūrėkite visus balo komponentus, kad pamatytumėte, kur atsiliekate:

 • Mokėjimai
  • Kadangi jūsų kredito balas yra žemas, yra tikimybė, kad laiku nesumokėjote mokėjimų. Geriausias būdas pagerinti yra pradėti mokėti skolą ir įsitikinti atlikite visus minimalius mokėjimus iki nustatytos datos. Jei turite kokių nors sąskaitų, kurių nėra, turite atlikti mokėjimus, kad jos būtų atnaujintos.
 • Kreditų panaudojimas
  • Bet koks kredito panaudojimo koeficientas, viršijantis 30%, pakenks jūsų kredito balui. Tai nebūtinai reiškia, kad turite išleisti mažiau pinigų, nors tai ir padėtų. Kad jūsų panaudojimas būtų mažas, pabandykite sumokėti sąskaitą kelis kartus per mėnesį.
 • Kredito amžius
  • Jei jūsų kredito amžius mažina jūsų balą, geriausia, ką galite padaryti, tai palaukti ir neuždaryti šiuo metu turimų paskyrų. Gali atrodyti, kad paskutinis žingsnis sumokant skolą, norint uždaryti sąskaitą, tačiau iš tikrųjų tai gali pakenkti jūsų rezultatui, jei atsikratysite senesnių sąskaitų.
 • Naujos programos
  • Taikant per daug kredito linijų per trumpą laiką, taip pat gali pakenkti jūsų balui. Norėdami tai išspręsti, paprasčiausiai susilaikyti nuo taikymo bet kokioms kitoms kreditinėms kortelėms, paskoloms ar kitoms kreditų rūšims, kol jūsų rezultatas bus toks, kokio norite.
 • Kredito rūšys
  • Esant blogam rezultatui, jūs negalėsite daug nuveikti dėl šio kredito komponento. Laimei, jūsų turimų sąskaitų įvairovė daro palyginti mažą įtaką jūsų kredito būklei. Norėdami paįvairinti savo kreditų derinį, galite apsvarstyti galimybę panaudoti kažką panašaus į paskolų kreditą.

Kitas dalykas, kurį reikia žinoti nagrinėjant kreditą, yra tai, kiek laiko kai kurie neigiami elementai liks jūsų kredito ataskaitoje. Yra daugybė elementų, pvz., Praleistos įmokos ar suvaržymai mokesčių srityje, kurie jūsų ataskaitoje liks iki septynerių metų.

Skelbimas

Siekiate pagerinti savo kreditą? Šis įrankis gali padėti nustatyti galimas klaidas ir užginčyti. Išbandykite nemokamai 14 dienų.

Gaukite pagalbosRaginimo veikti nuoroda

Skaitykite daugiau apie tai, kiek laiko jūsų ataskaitoje išlieka skirtingi veiksniai »

PATARIMAS: Galite pabandyti užginčykite neigiamus dalykus savo kredito ataskaitoje tai gali jus sulaikyti.

Tada pažiūrėkite į šiuos kredito taisymo būdus. Reikia šiek tiek motyvacijos? Sužinokite, kaip jūsų kredito balo padidinimas gali pagerinti jūsų gyvenimą:


Parašykite komentarą