Tai kaip juos nedelsiant sustabdyti nemokamai

„Moriarty Law“ yra skolų išieškojimo įmonė, kurios įmonės numeris yra 08432710. Visas jų įmonės pavadinimas yra „MORIARTY LAW LIMITED“. Jie yra įgalioti ir reguliuojami Finansinio elgesio tarnybos (FCA) rinkti skolas JK.

Taigi, sužinokime daugiau apie „Moriarty Law“ ir sužinokime, kaip jie veikia kaip skolų išieškotojai.

Ar Moriarty Law ateis į mano namus išieškoti skolų?

Kaip skolų išieškojimo agentūra, „Moriarty Law“ gali paskirti lauko agentus apsilankyti namuose aptarti tariamos skolos. Šie vizitai gali labai kankinti skolininką ir visą šeimą. Jie taip pat gali imti mokestį už šiuos apsilankymus, o tai padidina skolą.

„Moriarty Law“ pinigų susigrąžinimo metodai gali turėti neigiamos įtakos jūsų psichinei ir fizinei sveikatai. Jums nereikia vieniems su jais susidurti; galite paskirti skolų konsultavimo įmonę, kuri atstovautų jūsų interesams.

Kaip seniai sukurta nepriklausoma skolų aptarnavimo svetainė, turime didelę patirtį dirbant su kreditoriais, pavyzdžiui, „Moriarty Law“. Mes įsipareigojame remti asmenis, kurie patiria savo taktiką ir grasinimus dėl skolos pagalbos, kurios jiems reikia norint sugrąžinti savo finansinę padėtį.

Kaip „Moriarty Law“ mane vejasi, jei nemoku?

„Moriarty Law“ naudoja kompiuterines sistemas, žinomas kaip santykių su klientais valdymo sistemas, kad stebėtų veiklą su savo skolininkais ir įsitikintų, kad jie gauna pelną.

Jų požiūris ir būdas gali jaustis agresyviai, kai esate priėmimo vietoje, ir galbūt jūs matėte dokumentinius filmus ir naujienų straipsnius, kuriuose buvo kritikuojamas sunkus kai kurių skolų išieškotojų ir antstolių pobūdis renkant pinigus ar turtą. Nors vyriausybė žengė tam tikrą būdą sumažinti savo galias, panašu, kad ji vis dar remiasi bauginimu.

Jei įmonė įsigys jūsų skolą, greičiausiai pirmiausia apie tai sužinosite telefonu ir laišku. Šiame pradiniame pranešime nurodomas jų išankstinio veiksmo protokolas. Laiške bus apibūdinti jūsų skolingi pinigai, taip pat visi jų pridėti mokesčiai ir baudos. Bendrovė greičiausiai pateiks trumpą terminą, kol sugalvosite pinigus visiškai grąžinti skolą; dažnai septynias dienas. Šios taktikos esmė yra paskatinti jus susisiekti su jais ir susitarti dėl grąžinimo būdo.

Moriarty įstatymo laiške paprastai pateikiami du ar trys kiti žingsniai, paprastai:

 • Apsilankymas namuose
 • Apskrities teismo sprendimas (CCJ), paskelbtas „Moriarty Law Solicitors“, jei negrąžinsite skolos per šį trumpą terminą
 • Bankroto grėsmė (paprastai, jei skola viršija 750 svarų)

Šie laiškai yra įprasti skolų išieškojimo šalių pranešimai, todėl nepriimkite jų prie širdies.

Jei „Moriarty Law“ susisiekė su jumis, nedelsdami susisiekite su mumis ir mes stengsimės su jais susidoroti jūsų vardu.

Ar „Moriarty Law“ gali kreiptis į teismą?

Taip. Moriarty įstatymas gali bylinėtis teismuose kaip kraštutinė priemonė, jei neatsakote į jų skambučius ar kitus pranešimus arba jei jie negali susitarti su jumis dėl mokėjimo plano.

Kaip elgiatės su Moriarty įstatymu?

Galite pabandyti bendradarbiauti su įmone ir susitarti dėl atsiskaitymo ar mokėjimo plano. Tačiau tai gali kelti stresą, jei jie atkakliai laikosi savo požiūrio ir jei nežinote savo teisių.

Arba galite dirbti su tokia organizacija kaip „IVA Advice“. Mes kovosime su jūsų kampu ir padarysime viską, kad jūsų vardu susitvarkytų su kolekcionieriais ir sumažintume sumą, kurią turite grąžinti.

Pirmą kartą susisiekę su mumis pastebėsite, kad visi mūsų darbuotojai turi didelę patirtį dirbant su skolų išieškojimo agentūromis, tokiomis kaip Moriarty Law. Mes esame viena didžiausių skolų svetainių JK ir didžiuojamės tuo, kad empatiškai, efektyviai ir greitai sprendžiame daug su skolomis susijusių užklausų.

Mes suteikiame vertę, spręsdami įvairius skolų sprendimus ir platų skolų bendrovių spektrą. Šis susitarimas reiškia, kad visada rasime geriausią skolų sprendimą kiekvienam be išimties. Kadangi neturime jokių ryšių su viena konkrečia įmone, galime sunkiai dirbti, kad žmonės grąžintų minimumą.

Kokias teises turiu prieš Moriarty įstatymą?

Kaip Jungtinės Karalystės pilietis, jūs turite tam tikras teises apsaugoti jus ir jūsų šeimos gerovę, kai susiduriate su skolų išieškotojais, kurie vaikosi jūsų dėl pinigų.

 • Moriarty įstatymas negali jūsų priekabiauti. Jie susisiekia su jumis tiek kartų, kiek nori, jei tai yra „pagrįsta“. Tai, ką mes apibrėžiame kaip pagrįstą, neturi konkretaus apibrėžimo, tačiau paprasčiau tai reiškia, kad neturėtumėte jaustis priekabiaujama. Negalite naudoti jų išieškojimo būdų kaip gynybos, kad išvengtumėte skolos grąžinimo, tačiau galite paprašyti bendrovės kreiptis tik į jus raštu. Jei laikysitės šio požiūrio, turite reaguoti į šiuos laiškus.
 • Moriarty įstatymas negali kalbėti su jūsų šeima, draugais ar kaimynais apie jūsų skolas. Ši procedūra atitinka JK duomenų apsaugos įstatymus.
 • Moriarty įstatymas negali apsimesti, kad jie turi galių, kurių neturi. Anksčiau kreditoriai naudojo dokumentus, kurie, atrodo, yra oficialūs teismo dokumentai. Dabar galioja įstatymas, kad taip neatsitiktų.
 • Moriarty įstatymas negali jums grasinti, piktnaudžiauti ar meluoti rinkti jūsų pinigus.

Jei nerimaujate dėl Moriarty Law, turėtumėte nedelsdami susisiekti su mumis paskambinę šio puslapio viršuje esančiu numeriu arba spustelėdami mygtuką „Pradėti nemokamai“.

Moriarty įstatymas Dažniausiai užduodami klausimai

Kas atsitiks, jei nepaisysiu savo skolų pagal Moriarty Law?

Jei ignoruojate savo skolas vadovaudamiesi Moriarty Law, jie gali pasirinkti keletą skirtingų būdų.

Moriarty įstatymas gali pareikšti jums ieškinį teismui, o tai yra pigus, bet populiarus būdas susigrąžinti savo pinigus. Jei jie pasirinks šį metodą, paštu gausite pretenzijos formą ir turėsite sumokėti visus pinigus arba užregistruoti ginčą. Jei užginčysite sąskaitą prieš Moriarty įstatymą, turėtumėte kreiptis į teisinę konsultaciją, nes šioje situacijoje daug gynybos neveiks. CCJ liks jūsų kredito byloje šešerius metus.

Ar galiu nurašyti skolas pagal Moriarty Law?

Gali būti įmanoma nurašyti visas skolas pagal Moriarty įstatymą, jei iš viso turite 5 000 svarų ar daugiau neužtikrintų skolų. Į bendrą jūsų skolą gali įeiti paskolos, kreditinės kortelės, katalogai, paskolos iki atlyginimo, overdraftas ir bet kokia kita neužtikrinta skola.

Kam Moriarty įstatymas išieško skolas?

„Moriarty Law“ yra kolekcijų agentūra; tai reiškia, kad jie gali paskatinti didelių skolų pirkimą iš daugelio šaltinių ir teisėtai siekti klientų grąžinimo. Vienos iš labiausiai paplitusių skolų sąskaitų išieškojimo agentūroms yra tarybos įsiskolinimai, baudos už automobilių stovėjimą, išmokų permokos, paskolos, kreditinės kortelės, sąskaitos už telefoną, sąskaitos už vandenį ir komunalines paslaugas.

Konkretūs „Moriarty Law“ klientai yra „Natwest“, „PayPal“ ir „Santander“. Jei neatitinkate kredito sutarties su šiomis įmonėmis sąlygų, jos gali suteikti Moriarty Law galimybę pirkti skolą.

„Moriarty“ įstatymas greičiausiai moka tik keletą pensų už svarą skolos, kurią perka iš kiekvieno kreditoriaus. Jie dirba savo darbu, kad gautų pelno iš kiekvieno skolų portfelio, kurį perka iš kitų.

Ar „Moriarty Law“ yra tikra įmonė?

Moriarty Law yra paskirtas MORIARTY LAW LIMITED atstovas, kurį įgaliojo FCA. MORIARTY LAW LIMITED yra teisėta skolų išieškojimo įmonė.

MORIARTY LAW LIMITED, įmonės registracijos numeris 08432710, registruotas buveinės adresas yra 15 Old Bailey, Londonas, Anglija, EC4M 7EF.

Kaip galėčiau susisiekti su Moriarty įstatymu?

Tai yra geriausia šių skolų išieškotojų kontaktinė informacija:

 • Telefono numeris: +44 20 3126 4544
 • Mokėjimas internetu: https://www.moriartylaw.co.uk (norint prisijungti prie „Moriarty Law“ reikės savo nuorodos numerio)
 • Pranešimas: 15 Old Bailey, Londonas, Anglija, EC4M 7EF

Kaip galiu pateikti skundą dėl Moriarty įstatymo?

Jei manote, kad „Moriarty“ įstatymas su jumis nesielgė sąžiningai arba turite skundą dėl jų agento ar grąžinimo plano, galite pateikti savo nusiskundimą vienu iš šių būdų:

 • Telefonas: +44 20 3126 4544.
 • Pranešimas: 15 Old Bailey, Londonas, Anglija, EC4M 7EF

Nepamirškite atiduoti skolos laiško ir bylos numerio, taip pat išsamios informacijos apie savo aplinkybes.

Jei jūsų netenkina atsakymas, galite kreiptis į Finansų ombudsmeno tarnybą arba Informacijos komisiją. Protinga įtraukti bet kokių pagrindinių jūsų bylos įrodymų kopijas, kad kas nors kitas galėtų lengvai suprasti jūsų požiūrį.

Kaip galiu sumokėti Moriarty įstatymą?

Prieš sumokėdami skolų išieškotojams, kviečiame pasikalbėti su viena iš mūsų ekspertų komandos paskambinę telefonu 0800 233 5753. Skambučiai nemokami iš mobiliųjų telefonų ir fiksuotojo ryšio telefonų, ir mes padarysime viską, kad padėtų jums rasti geriausią skolų mokėjimo sprendimą. Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis. Mes padėsime jums peržiūrėti jūsų pajamas ir išlaidas ir rasti jūsų aplinkai tinkantį susitarimą.

Paprastai skolų likutį galite sumokėti skolų išieškojimo agentūroje kredito kortele, debeto kortele, nuolatiniu pavedimu ir tiesioginiu debetu; jie priima vienkartinę sumą arba dalį mokėjimų. Dažnai galite susitarti dėl mokėjimo plano, užsiregistruodami internetinėje paskyroje.

Jei jūsų sąskaita pasiekė antstolį, pasibeldusį į jūsų duris, prieš svarstant už jų sumokėjimą ar turto atidavimą būtinai patvirtinkite jų tapatybę ir visada gaukite kvitą. Bendrovė greičiausiai pridės inkasavimo mokesčius kiekvieną kartą, kai jie apsilankys, todėl laikas gauti skolų nurodymus yra dabar.

Kur galėčiau gauti pagalbos dėl Moriarty Law?

Kartu su parama ir patirtimi, kurią siūlome „IVA Advice“, daugybė nepriklausomų įstaigų gali padėti jums skolos klausimais, pavyzdžiui, Nacionalinė skola, „StepChange“ ir „Citizens Advice“. Tik perskaitę vieną labdaros organizacijos straipsnį ar gairių dokumentą, pamatysite, kad šiame procese esate ne vieni.

Ar skolų išieškotojai kada nors nustos mane vytis dėl skolos sumokėjimo?

Deja, skolų išieškotojai labai atkakliai siekia pinigų. Jie sumokėjo kitai bendrovei už jūsų skolą, todėl gauna pelną tik tuo atveju, jei jūs mokate daugiau, nei mokėjo, pridėjus veiklos išlaidas, susijusias su jūsų skolų išieškotojais.

Skolų išieškotojai gali jus persekioti iki šešerių metų, priklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos JK ir skolos rūšies.

Ar skolų išieškotojai gali priversti patekti į mano namus?

Antstoliai gali patekti į jūsų namus tik išieškodami skolas, susijusias su žyminiu mokesčiu, pajamų mokesčiu ar baudomis už baudas. Tai turėtų būti paskutinė išeitis skolų išieškotojams. Jie gali naudoti pagrįstą jėgą tik įeidami, o tai paprastai reiškia, kad jie turėtų naudoti šaltkalvį, o ne išlaužti jūsų duris.

Daugiau informacijos apie bendravimą su skolų išieškotojais rasite turinio lentelėje.

Kodėl skolų išieškotojai kreipiasi į mane?

Jei skolų išieškojimo agentūra jus vejasi, greičiausiai todėl, kad jie tiki, jog esate skolingi jiems pinigus už skolą, kurią jie įsigijo iš kitos įmonės.

Ką daryti, jei nežinau, kiek pinigų galiu sau leisti grąžinti už savo skolą?

Skaičiuojant, kaip jums atrodo įperkamas skolos mokėjimas, būtina išvardyti visas savo pajamas ir išlaidas ir sužinoti, kokius pinigus galite atlaisvinti skolų grąžinimui nepalikdami savęs ar savo šeimos be būtiniausių dalykų.

Ar skolų išieškotojai gali mane pasiųsti į kalėjimą, jei nemoku?

Skolos agentūros turi teises kreiptis į teismą, tačiau jos negali …

Parašykite komentarą