Teisinis pranešimas | Kreditas

„Creditea“ prekės ženklas ir domenas www.creditea.es, taip pat likusi svetainės dalis, suprantama kaip tik iliustracinė informacija, tekstai, nuotraukos, grafika, vaizdai, piktogramos, technologijos, programinė įranga, nuorodos, domenai, prekės ženklai, muzika ir kitas garso ir vaizdo ar garso turinys, taip pat jo grafinis dizainas ir šaltinio kodai bei visa kita medžiaga, prie kurios Vartotojas gali peržiūrėti arba prieiti (toliau – „Turinys“Arba”Turinys”), Bus išimtinė Subjekto ar trečiųjų šalių nuosavybė, kurių teises prireikus pripažįsta subjektas ir kurioms taikomos intelektinės ir pramoninės nuosavybės teisės, saugomos nacionalinių ir tarptautinių teisės aktų. Vadinasi, Vartotojas, pavyzdžiu ir neapsiribodamas, negali naudoti Svetainės turinio verslo ar komerciniais tikslais; taip pat jokiu būdu nepriskirti, dauginti, kopijuoti, transformuoti ar platinti ją sudarančių elementų, informacijos ar turinio; taip pat jokiu būdu nepalengvina ir neleidžia trečiosioms šalims susipažinti su minėtais elementais, informacija ir turiniu viešai bendraujant; nei vengti, neužgniaužti, modifikuoti ar manipuliuoti techninėmis svetainės apsaugos priemonėmis ar elementais, kurie ją sudaro, taip pat jų nepakeisti ar modifikuoti; taip pat jokiu būdu negalima slopinti, modifikuoti ar manipuliuoti subjekto autorių teisėmis. Subjektas nesuteikia jokios licencijos ar leidimo naudoti bet kokias intelektinės ir (arba) pramoninės nuosavybės teises ar bet kokią kitą nuosavybę ar teises, susijusias su svetaine ir turiniu. Griežtai draudžiama naudoti bet kokius elementus, kuriems taikoma pramoninė ir intelektinė nuosavybė, bet kokiems tikslams, ypač komerciniams, taip pat jų platinimą, viešą komunikaciją, modifikavimą, pakeitimą, pertvarkymą ar dekompiliavimą, išskyrus atvejus, kai tai aiškiai parašyta Komisijos Bet kurios iš pirmiau minėtų teisių pažeidimas gali pažeisti šias nuostatas, taip pat veiksmą, kuris yra nusikaltimas, apibūdintas Ispanijos baudžiamajame kodekse. Dėl šios priežasties, jei pažeidžiamos pirmiau minėtos teisės, Vartotojas privalo laikyti Turinio savininką, o ypač subjektą, nekenksmingą dėl kvantinių ieškinių dėl žalos atlyginimo, teisminių, neteisminių ar administracinių sankcijų, kurios gali atsirasti dėl Vartotojo pažeidimas. Minėtais tikslais subjektas aiškiai išreiškia išlygą prieš vartotojus ir kitas trečiąsias šalis dėl bet kokių veiksmų, kurie apsaugo jų teisėtas intelektinės ir pramoninės nuosavybės teises.

Parašykite komentarą