TFBank / atsiliepimai ir skundai

Jei jūsų prioritetai yra patikimas ir patyręs skolintojas, taip pat atsakingas požiūris į vartotojų skolinimą, atkreipkite dėmesį į „TFBank“ paslaugas. „TFBank“ yra Švedijos bankas, turintis daugiau nei 30 metų patirtį. Nuo 2016 m. Ji taip pat siūlo įvairias paskolas Latvijos gyventojams.

Pagrindinis „TFBank“ privalumas yra galimybė gauti paskolą, atitinkančią pajamų lygį. Kreditoriaus specialistai atidžiai įvertina kiekvieną kredito paraišką, kad nustatytų klientui galimą kredito limitą ir sumažintų galimą kredito riziką. Jei norite skolintis ir norite tai padaryti kuo atsakingiau, rinkitės „TFBank“!

Žr. TFBank pasiūlymą

„TFBank“ siūlo šias paskolų rūšis:

Vartojimo kreditas:

 • paskolos suma nuo 500 € iki 6000 €;
 • kredito terminas nuo
  iki
  ;
 • paskolos palūkanų norma – 19,90%;
 • mokestis už sutarties sudarymą – 4,90% paskolos sumos.

Automobilių nuoma:

 • finansavimo suma nuo 1000 iki 10 000 eurų;
 • kredito terminas nuo
  iki
  ;
 • paskolos palūkanų norma – nuo 9,90% iki 14,90%;
 • mokestis už sutarties sudarymą – 9,90% paskolos sumos.

Skatindamas atsakingą skolinimąsi, „TFBank“ tiek vartojimo, tiek automobilio paskolas siūlo tik 22–75 metų skolintojams.

Kodėl verta rinktis „TFBank“?

„TFBank“ yra skolintojas, turintis didelę vartotojų skolinimo patirtį. Švedijos klientų aptarnavimo kokybės standartai garantuoja draugišką ir profesionalų požiūrį. „TFBank“ prioritetas yra objektyvus kliento mokumo vertinimas, todėl skolindamiesi iš „TFBank“ galite jaustis užtikrintai dėl savo ateities – paskolos suma bus tinkama jūsų mėnesio pajamų lygiui. Norint sumažinti kredito riziką, paskolos davėjui reikalinga banko ataskaita už paskutinius 6 mėnesius.

Palyginti su konkurentais, „TFBank“ siūlo lankstesnes kredito sutarčių pasirašymo galimybes. Jei pritaikyta paskola bus patvirtinta, TFBank operatyviai parengs paskolos sutartį ir išsiųs ją į skolininko el. Paštą ar kurjerį. Elektroninė sutartis pasirašoma elektroniniu parašu.

„TFBank“ siūlo ypač lanksčias paskolų automobiliui sąlygas. Gavę paskolą galite neskubėti ir ramiai pamatyti visus įdomius pasiūlymus, nes paskola gali būti naudojama ištisas 60 dienų. Įsigiję automobilį, tiesiog atsiųskite automobilio registracijos pažymėjimo kopiją į „TFBank“ el. Paštu. Kitas „TFBank“ paskolos automobiliui privalumas yra tas, kad paskola nėra susieta su konkretaus automobilio pirkimu, o įsigytas automobilis nėra įkeistas skolintojo naudai.

Kaip kreiptis dėl TFBank paskolų?

„TFBank“ siūlo savo paslaugas internetu, o norint gauti reikiamą kreditą net nereikia išeiti iš namų. Ir vis dėlto paraiškų teikimo procesas šiek tiek skiriasi nuo įprastų greitųjų kreditų. Štai ką jums reikia padaryti:

 • įeikite į „TFBank“ svetainę, pasirinkite jums aktualų skyrių ir užpildykite kredito paraišką internetu. Atkreipkite dėmesį, kad paskolos skaičiuoklės skaičiavimai yra preliminarūs, o tikslią kredito limito sumą, taip pat mėnesinių įmokų sumą sužinosite peržiūrėję paraišką;
 • gauti skolintojo atsakymą. Jei atsakymas yra teigiamas, atsiųskite banko sąskaitos išrašą už paskutinius 6 mėnesius, kad paskolos davėjas galėtų įvertinti jūsų mokumą;
 • gauti sutartį elektroniniu būdu arba per kurjerį, pasirašykite ją ir gaukite pinigus į savo banko sąskaitą.

„TFBank“ naudojasi „Nordea“ banko paslaugomis. Šio banko klientai pinigus gauna iškart, tarpbankiniai pavedimai trunka 1 darbo dieną.

Parašykite komentarą