Trumpalaikės mokėjimo dienos paskolos internetu


Kiek norėtumėte pasiskolinti:

150 svarų

300 svarų

Jūsų grąžinimo data yra:

Visa grąžintina suma:

£ 363,97

Metinė procentinė norma:

2573 m % Balandis

Reprezentatyvus pavyzdys: 300 svarų sterlingų paskola 18 dienų fiksuota 290% palūkanų norma per metus. Bendra mokėtina suma yra 342,90 GBP per vieną grąžinimą. Tai pagrįsta kredito suma ir palūkanomis, kiti mokesčiai netaikomi. Atstovas 1403% balandis

Reprezentatyvus pavyzdys: 250 svarų sterlingų paskola 3 mėnesiams su fiksuota 290% palūkanų norma per metus. Bendra mokėtina suma yra 321,51 svaras, kas mėnesį mokant po 93,26, 124,38 ir 103,87 svarus. Tai pagrįsta kredito suma ir palūkanomis, kiti mokesčiai netaikomi. Atstovas 1288% balandis


Ieškote netikėtos finansinės problemos sprendimo? Cashasap.co.uk mes siūlome trumpalaikes paskolas internetu 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Taigi, kai tik mums prireiks, mes padėsime jums.

Kas yra trumpalaikė paskola?

Trumpalaikė paskola yra nedidelis avansas grynaisiais, leidžiantis skolintis iki 750 svarų, jei esate grįžtantis klientas, ir iki 300 svarų, jei kreipiatės pirmą kartą. Ją galima grąžinti jūsų atlyginimo dieną arba paskirstyti per tris mėnesio įmokas, jei tai labiau tinka jūsų biudžetui ir jūsų asmeninėms aplinkybėms.

Besišypsanti panelė, pasirinkusi paskolą nuo 300 svarų iki 750 svarų

Mūsų trumpalaikės paskolos grynaisiais pinigais leidžia pasiskolinti tikslią sumą, kurios jums reikia iki GBP, atsižvelgiant į jūsų kredito limitą.

Mes teikiame visiškai internetinę paslaugą, kuri veikia visą parą ir visą parą, todėl visos paraiškos dėl paskolos grynaisiais turi būti pateiktos internetu per mūsų paraiškos formą.

Kada gali tekti naudoti šios rūšies kreditą?

Mūsų neužtikrintos trumpalaikės paskolos siūlo grynuosius pinigus trumpam laikotarpiui ir gali būti geras būdas išlyginti netikėtas ar vienkartines išlaidas, kurios kitu atveju gali sukelti didelių sutrikimų jūsų finansuose.

Kur galite gauti trumpalaikę paskolą?

Trumpalaikis kreditas gali būti įvairių formų. Kartais paprasčiausias būdas paprašyti šeimos ar draugų padėti jums iki kitos atlyginimo dienos. Tuo pačiu suprantame, kad ne visi turi prieigą prie mamos ir tėčio banko arba kad žmonės gali paprasčiau pasilikti savo finansus ir savarankiškai ieškoti papildomų grynųjų.

Galite apsvarstyti trumpalaikę paskolą iš banko, tačiau kai kurie nesiūlo paskolų už mažesnę nei 1000 svarų ar paskolų mažiau nei metams. Kredito prieinamumas yra labai svarbus šiuolaikiniame pasaulyje, tačiau juo reikia naudotis atsakingai. Skolinkitės tik tada, kai reikia, kad nereikėtų mokėti nereikalingų palūkanų.

Taip pat galite apsvarstyti overdrafto. Yra du overdraftų tipai – išdėstyti ir nesutvarkyti. Nesutvarkyti overdraftai gali būti labai brangūs ir kadangi netaikomi tie patys kainų ribojimo reglamentai, kaip ir brangių trumpalaikių paskolų atveju, nesutvarkyto overdrafto naudojimas gali jums kainuoti daug daugiau nei tiesioginio skolintojo paskola internetu. Galite susisiekti su savo banku, kad pabandytumėte susitarti dėl sąskaitos pereikvojimo, tačiau tai gali užtrukti ir negalėsite apsipirkti, kad užtikrintumėte gerą sandorį.

Jei jau turite kreditinę kortelę, galite paprašyti pervesti grynuosius pinigus į savo banko sąskaitą, atsižvelgiant į jūsų kortelės sąlygas. Kredito kortelių teikėjų taikomi grynųjų pinigų pervedimų tarifai gali būti žymiai didesni nei jų standartiniai tarifai, todėl iš karto grynaisiais pinigais galite sumokėti palūkanas.

Tačiau daugelis žmonių paprasčiausiai neturi galimybės naudotis šiomis kreditų rūšimis.

Geros naujienos yra tai, kad yra daugybė internetinių skolintojų, kurie siūlo paprastą internetinį paraiškų teikimo procesą ir greitą prieigą prie trumpalaikių grynųjų.

„Cashasap.co.uk“ svetainėje mes visada siekiame teikti aukščiausio lygio klientų aptarnavimo paslaugas kartu su mūsų pirmaujančiu rinkoje produktu, kuris siūlo jums paskolų pasirinkimą, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Kokias trumpalaikių paskolų rūšis siūlome?

Cashasap.co.uk galite pasirinkti jums patogiausią paskolos tipą.

  • darbo dienos paskola – trumpalaikis trumpalaikis kreditas 1–35 dienų laikotarpiui su viena grąžinimo data;
  • kelių mėnesių paskola – piniginė paskola, kuri grąžinama per tris atskiras įmokas, kiekvieną mėnesį skiriant.

Kiek laiko skoliname ir kokia yra palūkanų norma?

Maksimalus grąžinimo laikotarpis viršija 3 mėnesio įmokas. Galite sumokėti cashasap.co.uk paskolą prieš numatytą (-as) grąžinimo datą (-as) bet kuriuo jums patogiu metu ir jums gali tekti sumažinti palūkanas, kurias turite sumokėti, kurios bus apskaičiuotos pagal 2004 m. vartojimo kredito (išankstinio atsiskaitymo) nuostatų nuostatas.

Didžiausia mūsų trumpalaikių paskolų metinė procentinė norma (APR) yra 1,722% balandis. Tai pagrįsta kredito suma ir palūkanomis, užfiksuota fiksuota 290% per metus norma, kiti mokesčiai netaikomi.

Kodėl verta rinktis trumpalaikę paskolą su cashasap.co.uk?

Mūsų tikslas yra padėti žmonėms, kai to reikia, todėl stengiamės klientams pasiūlyti kuo paprastesnes ir nesudėtingesnes paslaugas:

Siluetas su pinigų ženklu priekyje Mes esame tiesioginiai skolintojai, o tai reiškia, kad visus savo skolinimo sprendimus priimame patys.
Krepšys, kuriame paslėptas pinigų ženklas Mūsų internetinės trumpalaikės paskolos neturi jokių paslėptų išlaidų.
Chronometras Kaip cashasap.co.uk klientas, galite pasiimti paskolą bet kuriuo metu, gavus sutikimą – įskaitant per valstybines šventes, savaitgalius ir ne įprastu darbo laiku darbo dienomis.
Procentinis ženklas mėlyname apskritime Siūlome išankstinio visų trumpalaikių paskolų grąžinimo internetu galimybę.

Vienas iš patogiausių dalykų, susijusių su cashasap.co.uk, yra tai, kaip greitai galime patvirtinti jūsų paraišką. Jei jums reikia pinigų kuo greičiau, mūsų tos pačios dienos paskolos suteikia jums greitus grynuosius pinigus, kurių jums reikia.

Kaip kreiptis dėl trumpalaikės paskolos internetu iš cashasap.co.uk?

Tai paprasta – pasirinkite pirmąją grąžinimo datą ir paskolos sumą, kurios jums reikia aukščiau, ir užpildykite mūsų paraiškos formą. Kai tai padarysite, per kelias minutes peržiūrėsime jūsų paraišką ir, jei ji atitiks mūsų skolinimo kriterijus ir atitiks mūsų prieinamumą ir kreditingumą, mes inicijuosime jūsų trumpalaikės paskolos grynaisiais pinigais perkėlimą iškart į jūsų nurodytą banko sąskaitą .


Pinigai, keičiant rankas iš skolintojo paskolos gavėjui

Norėdami naudotis paslauga, turite atitikti keletą būtiniausių reikalavimų:

  • turite būti 18 metų ar vyresnis
  • tu turi gyventi JK
  • privalote dirbti visą arba ne visą darbo dieną
  • turite turėti JK banko sąskaitą su susieta debeto kortele

Mes vertiname jūsų privatumą ir niekada neprašome jūsų daugiau informacijos, nei mums reikia norint priimti tikslų ir atsakingą skolinimo sprendimą.

Tiesiog nepamirškite, kad cashasap.co.uk paskolos nėra tinkamos ilgalaikiam skolinimuisi. Palyginti su tradicinėmis ir (arba) ilgesnės trukmės paskolomis, yra palyginti didelės skolinimosi išlaidos, susijusios su trumpalaikiais kreditais.


Šauktukas trikampio viduje Prašau netaikyti už cashasap.co.uk trumpą …

Parašykite komentarą