Trumpalaikės paskolos Pietų Afrikoje

Kas yra trumpalaikės paskolos?

Trumpalaikės paskolos yra paskolos, grąžinamos nuo 1 iki 6 mėnesių. Dabar yra daugybė trumpalaikių paskolų skolintojų, siūlančių paskolas, dėl kurių 100% galima kreiptis internetu. Jie siūlo sumas nuo R100 iki 10 000 R ir yra reglamentuojami Nacionaliniame kredito reglamente.

Išsamų registruotų kredito teikėjų sąrašą galima rasti jų svetainėje. Mūsų tinklaraštyje taip pat galite peržiūrėti visus mūsų tiesioginių skolintojų vadovus.

Trumpalaikių paskolų internetu galite įsigyti apsilankę skolintojų svetainėse, kad sužinotumėte daugiau apie jų siūlomus dalykus, taip pat palūkanų normas ir mokesčius.

Žemiau pateikiamas trumpalaikių paskolų vadovas, kad galėtumėte būti labiau pasirengę pradėdami paskolos paiešką.

Trumpalaikių paskolų skolintojai

Ar galiu kreiptis dėl trumpalaikės paskolos?

Kiekvienas trumpalaikių paskolų skolintojas Pietų Afrikoje turi skirtingus kriterijus, kurių man reikės, kad galėčiau patvirtinti paskolą. Visada turėsite atitikti pagrindinius paraiškos svarstymo kriterijus. Minimalūs kriterijai yra šie:

 • Pietų Afrikos gyventojas
 • Dirba ir uždirba reguliarias pajamas
 • Bent 18 metų amžiaus
 • Banko sąskaitos savininkas

Gali būti atliekamas kredito patikrinimas, o jūsų kredito balas paveiks jūsų galimybes būti patvirtintiems trumpalaikėms paskoloms. Jums vis tiek gali būti suteikta paskola be užstato su blogu kredito balu, nes skolintojai labiau domisi jūsų dabartine situacija, o ne jūsų finansine istorija.

Ar trumpalaikiai skolintojai atlieka kredito patikrą?

Taip. Trumpalaikiai skolintojai, kaip paskolos iki atlyginimo, labiausiai rūpinasi dabartine jūsų finansine padėtimi. Jei turite blogą kreditą, paskolos vis tiek gali būti patvirtintos, jei jūsų finansinė padėtis pagerės.

Trumpalaikių paskolų paraiškų teikimo procesas

Kaip kreiptis dėl trumpalaikės paskolos?

Taikyti labai lengva naudojant „Friendly Finance“. Jums tereikia užpildyti mūsų prašymo formą, kuri užtruks tik kelias minutes. Informacija, kurios jums bus paprašyta, bus:

 • vardas
 • Asmens tapatybės dokumento numeris
 • Namų adresas
 • Nepriklausomų asmenų skaičius
 • Užimtumo statusas
 • Pajamos
 • Langelis ir el. Pašto adresas
 • Banko duomenis

Tada mes ieškosime savo tiesioginių skolintojų tinklo, kad surastume jums atitikmenį. Tai užtruks tik minutę ir būsite nukreipti į skolintojo svetainę, kad galėtumėte atlikti paskolą.

Jūsų paskolos davėjas gali užduoti keletą papildomų klausimų, kad galėtų užbaigti paskolą. Tai gali apimti tokius dalykus kaip jūsų darbo užmokesčio įrodymai ar asmens dokumentai, patvirtinantys jūsų tapatybę.

Dauguma kreditorių taip pat paprašys 3 naujausių jūsų darbo užmokesčio lapų ar banko išrašų, kad įrodytų jūsų pajamas. Nesijaudinkite, nes tai padaryti paprasta. Patvirtinamuosius dokumentus galite įkelti į skolintojo portalą ir viskas.

Trumpalaikių paskolų grąžinimas

Kai jūsų trumpalaikė paskola bus patvirtinta ir pasirašysite paskolos sutartį, skolintojas nustatys tiesioginį debetą į jūsų banko sąskaitą. Šis tiesioginis debetas automatiškai perims grąžinimo sumas iš jūsų sutartomis datomis.

Grąžinimo sumos ir datos bus nurodytos paskolos sutartyje. Tai reiškia, kad jums tereikia įsitikinti, kad jūsų sąskaitoje yra pakankamai pinigų nustatytomis datomis.

Trumpalaikių paskolų paieškos patarimai

Norite patys ieškoti paskolos? Pateikiame keletą naudingų patarimų, kurie padės rasti geriausią paskolą ir išvengti spąstų.

Skolinimo kriterijai

Pagrindinis kriterijų rinkinys, kurį turite atitikti, kad galėtumėte atsižvelgti į paskolą. Paprastai jie apima tokius dalykus kaip vyresni nei 18 metų ir visą darbo dieną dirbantys asmenys.

Patikrinkite paskolos mokesčius

Visi skolintojai turėtų atskleisti savo mokesčius, įskaitant palūkanų normą, paraiškos mokestį ir mėnesinį paslaugų mokestį. Peržiūrėkite šiuos mokesčius, kad įsitikintumėte, jog galite sau leisti visas skolinimosi išlaidas. Nenorite imti paskolos, kurios negalite sau leisti grąžinti.

Jei negalėsite laiku grąžinti paskolos, yra tikimybė, kad už paskolą turėsite sumokėti papildomus mokesčius ir palūkanas. Tikėtina, kad ir toliau mokėsite mokesčius, kol paskola bus grąžinta, o tai gali sukelti skolų ciklą, kurį gali būti sunku nutraukti.

Ieškokite licencijos numerio

Kiekvienas skolintojas turėtų turėti Nacionalinės kredito reguliavimo institucijos licenciją. Licencijuotas skolintojas savo NCR numerį parodys kur nors svetainėje (dažniausiai poraštėje). Ieškokite šio skaičiaus ir venkite nelicencijuotų skolintojų. Aiškų pavyzdį galite pamatyti www.wonga.co.za poraštėje

Trumpalaikių paskolų licencijų registravimas

Ieškokite saugios svetainės

Skolintojo paraiškos puslapis turi būti saugus, kad apsaugotų asmeninę informaciją, kurią pateikiate kreipdamiesi. Saugus puslapis turės prefiksą „https“, o ne „http“.

Galutinė mintis … žinok savo teises

Jei dėl kokių nors priežasčių atsisakote suteikti paskolą, turite teisę žinoti, kodėl. Susisiekite su skolintoju tiesiogiai ir paprašykite paaiškinimo, jei jis jums to nepateiks kaip atmetimo pranešimo dalį. Kredito davėjas privalo atsakyti.

Kodėl aš norėčiau žinoti?

Suprasti paskolos atmetimo priežastį gali padėti rasti kreditą kitą kartą. Pavyzdžiui, jei tai nulėmė žemas kredito balas, galite nuspręsti kitą kartą pasirinkti užtikrintą (turtu pagrįstą) paskolos variantą, kai kredito balai neturi tiek daug reikšmės.

Patarimas: Kadangi kreipimasis į skolintoją yra nemokamas, kyla pagunda galvoti „Aš tiesiog kreipsiuosi su kiekvienu skolintoju, kol būsiu patvirtintas“. Tačiau nepamirškite, kad kredito patikrinimas atliekamas beveik kiekvieną kartą, kai kreipiatės dėl paskolos. Kelių kredito patikrinimų atlikimas per trumpą laiką gali neigiamai paveikti jūsų kredito balą, o tai gali turėti įtakos jūsų šansams būti patvirtintiems paskolai ateityje.

Norėdami rasti paskolą dabar, naudokitės mūsų paskolų paieškos paslauga. Mes pasiruošę, kai būsite!

Parašykite komentarą