„Tulsa“ bankroto teisininkai ir advokatai

„Henson“ advokatų kontora, PLLC, yra bankroto advokatų kontora Tulsoje, Oklahomoje, kuri gali jums padėti, jei stengiatės sumokėti skolas. Jei sulaukiate priekabių skolų išieškotojų telefono skambučių, susiduriate su darbo užmokesčio areštu, transporto priemonės atsiėmimu dėl nemokėjimo arba stengiatės apmokėti kredito kortelių sąskaitas, medicinines sąskaitas, parašo ar darbo dienos paskolas, IRS mokesčius ar kitas skolas su savo nuomos, hipotekos, studentų paskolomis, komunalinėmis paslaugomis ir kitomis išlaidomis jūs nesate vieniši.

Po neseniai įvykusios COVID-19 pandemijos daugelis žmonių neteko darbo arba jų atlyginimai smarkiai sumažėjo. Šeimos sunkiai pasirenka, ar mokėti nuomą ar hipoteką, ar mokėti kitas skolas. Jei turite klausimų apie namų draudimą, iškeldinimą, skolų išieškotojų priekabiavimą, automobilio grąžinimą, nesumokėtus mokesčius, medicinines skolas ir ar bankrotas gali būti jums tinkamas pasirinkimas, „Henson Law Firm“, PLLC, yra bankroto advokatų kontora Tulsa mieste, Oklahomoje. galės jums padėti.

Kiekvienas žmogus per savo gyvenimą išgyvena kažkokią finansinę kovą: darbo praradimas, darbo užmokesčio sumažėjimas, skyrybos, darbo traumos, ligos, netikėtos nelaimės, teismo procesai, verslo nesėkmės. Trumpai tariant, gyvenimas įvyksta. Mes suprantame. „Henson Law Firm“, PLLC, Tulsoje, Oklahomoje, bankroto advokatai gali įvertinti jūsų finansinę padėtį. Mes galime padėti jums pateikti įvairius bankroto tipus:

Nežinote, kuris bankroto tipas jums tinka? Nežinote, ar jums net reikia iškelti bankrotą? Jums gali būti kitų alternatyvų. Mūsų bankroto teisininkai yra čia.

Mes esame skolų mažinimo agentūra.

Sunkiausia pagerinti savo finansinę padėtį yra pirmasis telefono skambutis.

Mūsų keturių žingsnių procesas gali padėti jums nutraukti skolų vergiją ir susigrąžinti jūsų ramybę:

  1. Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis telefonu arba el. Paštu, kad suplanuotumėte nemokamą konsultaciją be įsipareigojimų.

  1. Susipažink su mumis

Susitikite su profesionaliu, patyrusiu bankroto advokatu ir aptarkite savo finansinę padėtį.

  1. Gaukite veiksmų planą

Bendradarbiausime su jumis, kad sukurtume pritaikytą jūsų skolų problemų sprendimą.

  1. Gaukite ramybę

Žinodami savo teisines galimybes ir matydami, kad palengvėjimas yra akyse, jums bus suteikta ramybė.

7 skyrius Bankroto teisininkas Tulsoje, Oklahomoje

Ar svarstote galimybę kreiptis dėl 7 skyriaus bankroto Tulsoje, Oklahomoje? Bankrotas skamba blogai, tačiau realybė gali pakeisti jūsų gyvenimą ir finansinę ateitį į gerąją pusę. 7 skyriaus bankrotas yra vienas iš dažniausiai naudojamų bankroto tipų Oklahomoje ir leidžia klientams iš naujo pradėti savo finansinį gyvenimą, apsaugant visą ar visą savo turtą, įskaitant namus. Kai tik pateiksite 7 skyriaus bankroto bylą Oklahomoje, gausite automatinio sustabdymo naudą, kuri sustabdo visus kreditorių veiksmus prieš jus bankroto proceso metu. Kitaip tariant, tai sustabdo skolų išieškojimo raginimus, turto areštą, garnyrus ir grąžinimus. Bankroto bylos iškėlimas yra intensyvus ir reikalauja daug dėmesio ir darbo iš kliento, tačiau nauda yra išskirtinė. Pradėkite sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia, pvz., Savo šeimai, draugams ar karjerai, ir nustokite visą laiką jaudintis dėl pinigų ir skolų. Pirmą kartą per ilgą laiką pajusite ramybę. Dėl bankroto kreipkitės į Hensono advokatų kontorą, PLLC, Tulsos valstiją, Oklahomos valstiją.

13 skyrius Bankroto teisininkas Tulsoje, Oklahomoje

13 skyriaus bankrotas yra asmenų ir šeimų skolų pertvarkymas arba pertvarkymas, kai padavėjai yra sudaromi trejų ar penkerių metų grąžinimo planai, atsižvelgiant į jų pajamas. 13 skyriaus padavėjai vis dar gina automatinio bankroto sustabdymo apsaugą, o tai neleidžia kreditoriams atlikti skolų išieškojimo veiksmų be federalinio bankroto teismo leidimo. Skirtingai nuo 7 skyriaus, visos jūsų skolos nėra įvykdytos pasibaigus bankroto procesui. Vietoj to, jūs vis dar galite turėti tam tikrų ilgalaikių skolų, tokių kaip būsto hipoteka, automobilio paskola ar studentų paskolos. Sėkmingai įvykdžius trejų ar penkerių metų 13 skyriaus grąžinimo planą, bankroto teisėjas patvirtins daugumos ar visų skolų, kurias galima pašalinti, patvirtinimą. Pasikalbėkite su advokatu dėl bankroto bylos iškėlimo Henson Law Firm, PLLC Tulsa mieste, Oklahomoje.

Advokatas už bankroto bylos iškėlimą Tulsoje, Oklahomoje

Yra keli bankrotų tipai. Pasitarkite su patyrusiu „Tulsa“ bankroto advokatu, kad sužinotumėte, kuris iš jų gali būti tinkamas. Nežinote, ar turėtumėte tęsti bankrotą, ar jums reikia pagalbos dėl bankroto bylos iškėlimo? „Henson“ advokatų kontora, PLLC, yra bankroto advokatų kontora Tulsoje, Oklahomos valstijoje, kuri gali peržiūrėti jūsų situaciją, padėti suprasti jūsų galimybes ir padėti jums atlikti bankroto procesą. Mes esame skolų mažinimo agentūra. Saugokite savo namus, apsaugokite savo turtą ir savo pajamas. Sustabdykite skolų išieškotojų priekabiavimą. Nustokite mokėti atlyginimus. Susigrąžink savo ramybę.

Suplanuokite NEMOKAMĄ pradinę konsultaciją, kad sužinotumėte, kaip galime padėti užtikrinti tvirtesnę finansinę ateitį jums ir jūsų šeimai.

DUK apie bankrotą

* Mes esame skolų mažinimo advokatų kontora Tulsoje, Oklahomoje.
* Mes padedame žmonėms kreiptis dėl bankroto palengvinimo pagal Bankroto kodeksą.

Parašykite komentarą