Vaizdas / atsiliepimai ir skundai

Kitas nebankinis skolintojas, veikiantis Latvijos rinkoje, yra „VIA SMS“. „VIA SMS“ siūlo ne tik greituosius, bet ir didesnius vartojimo kreditus, taip pat SMS paskolas nuolatiniams klientams. Pirmąją paskolą galima gauti be palūkanų, todėl skolinimasis VIA SMS yra ypač naudingas.

„VIA SMS“ siūlo tiek trumpalaikes, tiek ilgalaikes paskolas, todėl lengvai išsirinksite sau tinkamiausią paskolą. Yra specialių pasiūlymų tiek naujiems, tiek nuolatiniams skolininkams, o VIA SMS daugiau dėmesio skiria klientų informavimui apie paskolų internetu rūšis.

Gaukite pinigų iš vizijų

„VIA SMS“ siūlo šias kreditų rūšis:

Greitas kreditas:

  • turima suma nuo 50 € iki 1500 € (iki 350 € naujiems klientams);
  • grąžinimo terminas nuo
    iki
    .

Jei jūsų banko sąskaita yra DNB banke, „Nordea“ banke, „Citadele banka“, „Swedbank“ ar „Norvik banke“, kredito pervedimas užtruks
. Pinigų pervedimas į kitus Latvijos bankus paprastai trunka 1 darbo dieną.

Kodėl verta rinktis „VIA SMS“?

VIA SMS klientams teikiamos įvairios paskolos. Kadangi kiekviena situacija yra individuali, platesnis pasiūlymas leidžia lengviau pasirinkti. Galite kreiptis dėl trumpalaikės ar ilgalaikės paskolos, pasiskolinti labai mažą sumą iki atlyginimo dienos arba kreiptis dėl rimtos paskolos planiniams tikslams.

VIA SMS yra vienas iš nedaugelio skolintojų, kuris taip pat siūlo SMS kreditą. Tai gali būti naudinga tais atvejais, kai kiekviena sekundė yra svarbi, kai nėra stabilios prieigos prie interneto, ir kitais atvejais. SMS kreditas galimas nuo antrojo skolinimosi.

Kaip kreiptis dėl VIA SMS paskolų?

Jei norite kreiptis dėl VIA SMS kredito, galite naudoti vieną iš šių taikymo būdų:

  • Kreiptis dėl pirmosios greitos paskolos ir bet kurios vartojimo paskolos galite skolintojo svetainėje. Registruokitės, sumokėkite 0,01 euro dydžio registracijos mokestį ir atsiųskite užpildytą kredito paraišką;
  • kitą greitąją paskolą galima pritaikyti ne tik internetu, bet ir SMS žinute. Siųskite SMS numeriu 159: VIA sumos termino slaptažodis, pvz., VIA 400 30 pipirai.

Visos gautos paraiškos VIA SMS žinutėmis apdorojamos vienodai greitai, o teigiamo sprendimo atveju kreditas pervedamas
tuo momentu.

Parašykite komentarą