Vartojimo kreditas savarankiškai dirbantiems asmenims

vartojimo kreditasVartojimo kreditas savarankiškai dirbantiems asmenims ne visada yra suteikiamas, bet čia kaltinti kreditų bendrovių nereikėtų, nes galiojanti tvarka nėra teisinga nei vienai nei kitai pusei. Pirmiausia, kreditoriai pagal įstatymus turi tikrinti kiekvieno kliento mokumą, gaunamų pajamų sumą ir kt. Tai jie daro naudodamiesi specialiomis duomenų bazėmis. Viena iš jų yra SODROS. Savarankiškai dirbantys asmenys dažniausiai mokesčius sumoka vieną kartą per metus t.y. po deklaracijos pateikimo, todėl jų sumokami mokesčiai yra matomi tik po sumokėjimo, o ne kiekvieną mėnesį. Tai reiškia, kad ta duomenų bazė atnaujinama tik kartą per metus, todėl kreditoriai nemato, jog asmuo gauna pajamas.

greita paskola is credit24 kreditai is smspinigai greita paskola is credit24kreditai is provident

Tam, kad šių situacijų būtų išvengta, savarankiškai dirbantiems asmenims siūloma mokėti valstybinio socialinio draudimo įmokas bei gyventojų pajamų mokesčio įmokas kiekvieną mėnesį. Tokiu atveju duomenų bazės bus atnaujinamos kiekvieną mėnesį. Kreditoriai, tada patikrinę informaciją, gali matyti kiek asmuo sumokėjo mokesčių, o pagal tai nesunku apskaičiuoti kokias pajamas asmuo gavo.

Tai galioja visų veiklų atstovams, įskaitant ir laisvųjų profesijų. Nesvarbu ar jūs užsiimate prekyba ar kažkokia kita veikla, bet jeigu norite ramiai skolintis, jums derėtų mokesčius mokėti kiekvieną mėnesį. Tuo labiau, kad permokėti jūs negalėsite, nes deklaracijoje vis tiek reikės nurodyti kiek mokesčių jau sumokėjote nuo savo vykdomos savarankiškos veiklos, tad du kartus to paties nemokėsite.