Vartojimo paskolos: iš ko jos susideda?

A vartojimo paskola Vartotojui tai yra labai patogi finansavimo forma, nes ji leidžia įsigyti turtą dalimis (pavyzdžiui, baldus ar prietaisus), su kuriais jie gali susidurti daug lengviau prieinamu būdu, nei tuo atveju, jei jie turėtų sumokėti visą sumą kartą. Be šio būdo ir, kaip nustatyta birželio 24 d. Įstatyme dėl vartojimo kreditų sutarčių 16/2011, šios rūšies kreditui taip pat priskiriamos tokios paskolos, kurias sudaro „paskola, kredito atidarymas ar kitos lygiavertės priemonės“. . Esminis šios rūšies paskolos su hipoteka skirtumas yra tas, kad šios paskolos garantija yra jas gaunančio asmens dabartinis ir būsimas turtas, o ne nekilnojamasis turtas, kuris yra įkeistas.

Vartojimo kredito kilmė

Nors atrodo, kad pirkimų atidėjimas ar grynųjų pinigų susidorojimas su nenumatytu įvykiu yra kažkas palyginti naujo, tai nėra taip nauja: Ispanijoje praėjusio amžiaus antroje pusėje Ispanijos namų ūkiuose perka išsimokėtinai, ypač dėl to „lengvojo“ automobilio populiarinimo, o pirmoji kreditinė kortelė buvo išduota 1978 m. Tačiau vartojimo kreditas kaip toks gimė XV amžiuje, Šiaurės Italijoje, Pjedado Montų rankomis. Broliai pranciškonai skatino šią finansavimo formą susidoroti su piktnaudžiavimo sąlygomis, būdingomis to meto pinigų skolintojams. Dėl šios priežasties šie broliai, siekdami solidarumo, skatino keletą paskolų be palūkanų, nors ir turėdami įkeitimo garantiją. Palūkanos mokamos 1515 m.: Popiežius Leonas X įteisino jų taikymą, kad būtų užtikrintas šių Montes de Piedad gyvybingumas.

Šiandien vartojimo kreditai priima naujas formas, pavyzdžiui, atnaujinamuosius kreditus – tuos, kuriais iš pradžių suteikta suma grąžinama sumokėjus dalį, kuri buvo panaudota, arba įvairių rinkoje esančių kreditinių kortelių tipus. Žinoma, kad tai būtų galima laikyti tokiu, pasak Ispanijos banko, finansuojama suma turi būti bent 200 eurų.

Privalumai kreipiantis dėl vartojimo paskolų prisijungęs

Šiuo metu sąlygos paprastai nesiskiria, jei paskolos prašoma internetu, atsižvelgiant į tradicinį procesą, kuris prasideda, kai einame į savo banko biurą ar įprastą dėžę; Be to, kai kurie subjektai, veikiantys tik internete, siūlo geresnes sąlygas nei tradicinė bankininkystė. Be to, nors vis dar yra daug žmonių, kurie nenoriai tvarko dokumentus prisijungęsTiesa ta, kad šis maršrutas labai pagreitina procesą, nes subjektas gauna reikiamus dokumentus, kad finansinė studija būtų pradėta praktiškai realiu laiku. Taip pat reikia atsižvelgti į tai, kad saugumas ir technologijos yra labai evoliucionavę, kad įmonės galėtų pasiūlyti visas garantijas, susijusias su internetu siunčiamų dokumentų saugumu ir konfidencialumu.

Kita naudojimosi tinklais stiprioji pusė yra galimybė palyginti vartojimo paskolas prisijungęs Žiniatinklio palyginime pasirinkite tą, kuris geriausiai tinka mūsų aplinkybėms arba geriausiai, ir nedelsdami pradėkite užklausą tiesiai iš palyginimo žiniatinklio, kuris nukreipia į atitinkamo subjekto užklausą. Taip sutaupome kelis kartus apsilankymus skirtingose ​​banko įstaigose ir netgi galime supažindinti su subjektu, į kurį kitomis aplinkybėmis galbūt neatsižvelgėme. Todėl šiandien nebereikia bijoti interneto, nes technologijos visais atžvilgiais labai patobulėjo.

Vartojimo paskolos Ispanijoje

Nors beveik visi Ispanijos bankų subjektai savo komerciniame pasiūlyme turi vartojimo paskolas, jų keliami reikalavimai gali labai skirtis. Įprasta yra tai, kad darbo užmokesčio buveinė yra banke, kuriame prašoma paskolos; be to, tas darbo užmokestis turi būti minimalus (paprastai nuo 900 iki 1200 eurų). Savo ruožtu tikėtina, kad turėsite apsidrausti ar bent jau kreditinę kortelę – ir naudoti ją tam tikrą skaičių kartų arba už tam tikrą sumą. Komisinių ir palūkanų normų taikymas priklausys ne tik nuo banko, bet ir nuo finansinės pareiškėjo padėties. Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas metinei ekvivalentinei palūkanų normai, ypač jei reikia palyginti kelių paskolų sąlygas, nes būtent ji apima nominalią palūkanų normą, išlaidas, komisinius, mokėjimus ir pajamas, susijusias su keliais variantais. to finansinio produkto.

Ispanijoje vartojimo paskolos išgyvena auksinį momentą, nors pastaraisiais mėnesiais jų paklausa šiek tiek sumažėjo. Viena iš labiausiai tikėtinų priežasčių yra ta, kad bankai ir taupomieji bankai suvokia didesnę riziką, todėl sugriežtino reikalavimus, kad galėtų prie jų prisijungti. Tačiau kai kurie ekspertai taip pat teigia, kad įmonės skolina pinigus prisijungęs kaip pagrindinė veikla, jos siūlo vis geresnes sąlygas, o jų reikalavimai nėra tokie griežti, kaip tradicinės bankininkystės. Pavyzdžiui, „Creditea“ atveju tereikia parodyti, kad turite mėnesines pajamas, esate pilnametis ir nepatekote į jokį įsipareigojimų nevykdančių asmenų sąrašą. Norint gauti šias paskolas, nebūtina sudaryti papildomų produktų ar nuolatinės gyvenamosios vietos.

Tačiau bankai žino, kad pelno marža, kurią jie gauna paskolomis, nėra nereikšmingi, taigi, ypač tais laikais, kai vartojimas sparčiai didėja (pavyzdžiui, vasarą ar per Kalėdų atostogas, kurios dabar apima ir paskutines Lapkričio dėl tokių reiškinių kaip Juodasis penktadienis), šie kreditai ir toliau yra labiausiai prieinama galimybė finansuoti mūsų pirkinius ar projektus.

Parašykite komentarą