Vestuvių dovana – ką nusipirkti jaunai porai?

Gautas vestuvių kvietimas dažniausiai siejamas su dviem dilemomis. Pirmasis yra „eiti ar neiti?“, O antrasis – „kokią vestuvių dovaną rinktis?“ Mes padėsime jums išspręsti pastarąjį!

Puiki vestuvių dovana turėtų ne tik suteikti džiaugsmo nuotakai ir jaunikiui, bet ir būti naudinga. Deja, išsiaiškinti, kas iš tikrųjų bus naudinga jaunavedžiams, nėra lengva. Pirmiausia todėl, kad dažnai tai yra individualus dalykas. Dėl šios priežasties daugelis iš mūsų nusprendžia dovanoti pinigus kaip vestuvių dovaną. Bet kiek iš tikrųjų? Ir ar tai visada yra geriausia išeitis iš šios situacijos?

Kiek pinigų turėčiau dovanoti vestuvėms?

jauna poraTinkamiausias atsakymas į aukščiau pateiktą klausimą yra „tai priklauso“. Tai priklauso nuo mūsų turto, giminystės laipsnio ar nuo to, kiek žmonių iš mūsų šeimos buvo pakviesti į vestuves ir priėmimą. Atvirkščiai, nieko nestebina tai, kad keturių asmenų šeima su jauna seserimi prie vairo jaunavedžiams duos daugiau pinigų nei vienišam draugui.

Tai kiek atiduoti vokelyje nuotakai ir jaunikiui? Nenuostabu, kad artimiausia šeima būna skaniausia. Virš 500 PLN sumas dažniausiai skiria seneliai, tėvai, broliai ir seserys ar krikštatėviai. Verta paminėti, kad ši suma dažnai būna didesnė ir svyruoja apie 1000 PLN seneliams ir krikštatėviams, tačiau viskas priklauso nuo aukotojų turto.

Savo ruožtu išplėstinė šeima ir draugai į voką paprastai nededa mažiau nei 100 PLN vienam asmeniui. Galima net sakyti, kad 100 PLN atrodo mažiausia suma, kurią gali skirti vienas asmuo. Jei mūsų finansinė padėtis neleidžia duoti daugiau pinigų, nuotaka ir jaunikis tikrai parodys supratimą šiuo klausimu. Tačiau jei nenorime duoti tokios sumos, nes jaučiamės nepatogiai, idėja dovanoti nuotaką ir jaunikį kartu su kitais žmonėmis yra gera išeitis.

Kas vietoj pinigų, t.y. kokią vestuvių dovaną turėtų įsigyti jaunavedžiai?

pinigų vestuvėmsPačioje pradžioje verta paminėti kuriozą – pagal savoir vivre taisykles pinigus turėtų duoti tik nuotakos ir jaunikio tėvai. Tačiau šiuo metu į jaunavedžiams įteiktą voką su pinigais apskritai nėra žiūrima neigiamai. Todėl, jei mes mieliau duodame grynuosius pinigus tik jaunimui, niekas netrukdo. Ką galime duoti vietoj pinigų?

Įdomi idėja yra pateikti nuotrauką vestuvėms. Tokia investicija į meną privers artimuosius padovanoti ką nors gražaus, tuo pačiu parodant, kad turime klasę. Tačiau prieš nusprendžiant įsigyti konkretų meno kūrinį, verta išsiaiškinti, ar jis atitinka dovanojamos poros skonį. Juk buvo sakoma, kad visi turi skirtingą grožio apibrėžimą.

Kita vestuvių dovanų idėja yra buitinė technika. Pasirinkimas didžiulis – jaunai porai galima duoti virtuvinį kombainą, kavos aparatą ar vaflinę. Tačiau prieš nusprendžiant įsigyti tokią įrangą vestuvių dovanai, verta įsitikinti, kad jaunoji pora jos jau neturi namuose.

Dovanų paskola vestuvėms

Jei gavome kvietimą į vestuves ir norėtume dalyvauti šiame svarbiame renginyje, tačiau mūsų finansinė padėtis neleidžia nusipirkti dovanos, neturime pasiduoti. Išeitis iš šios situacijos yra greita paskola internetu. Paraiškos užpildymas trunka tik kelias minutes, o patvirtinus teigiamai, pinigai gali būti mūsų sąskaitoje per kelias kitas minutes. Pirmoji paskola iki 3000 PLN yra visiškai nemokama, todėl grąžiname tiksliai tiek, kiek pasiskolinome. Tokia suma tikrai finansuos vestuvių dovaną, todėl nereikės atsisakyti dalyvavimo ceremonijoje.

Parašykite komentarą