Veterinarijos sąskaitos ir naminių gyvūnėlių finansai


„Nifty Loans“ siūlo asmenines paskolas veterinarijos sąskaitoms ir naminių gyvūnėlių finansavimui nuo 300 iki 10 000 USD.

Jei turite netikėtų veterinarijos sąskaitų ar jums reikia naminių gyvūnėlių finansavimo, „Nifty Loans“ siūlo asmenines paskolas šioms išlaidoms padengti. Mes esame viena iš greičiausiai augančių Australijos skolintojų internete.

Ar jūsų augintinis pateko į netikėtą ekstremalią situaciją?

Jei jūsų augintinis buvo skubiai išvykęs pas veterinarą, jums gali prireikti paskolos, kad galėtumėte apmokėti naminių gyvūnėlių sąskaitas. „Nifty Loans“ sukūrė asmeninę paskolos galimybę būtent šiai situacijai; mes siūlome veterinarijos sąskaitas ir naminių gyvūnėlių finansavimą nuo 300 iki 10 000 USD, kad galėtumėte suteikti savo augintiniui reikalingą priežiūrą. Jei ieškote paskolų naminių gyvūnėlių sąskaitoms, tikėtina, kad jūsų augintiniui reikalinga veterinarinė priežiūra, kurios negalima atsverti; mes siūlome paskolas naminių gyvūnėlių sąskaitoms Australijoje, kad galėtumėte prižiūrėti savo augintinį su veterinarijos paskola.

„Nifty Loans“ yra skolintojas internetu. Tai reiškia, kad mes galime labai greitai gauti paskolą 100% internetu. Mes darome viską, kad paskolos rezultatai būtų pasiekiami tik per 60 minučių * ir palaikome greitus pervedimus patvirtinus. Tai reiškia, kad grynuosius pinigus galėsite paruošti naudoti veterinarijos gydytojo sąskaitoms per 60 sekundžių **.

Kas yra veterinarijos sąskaitos ir naminių gyvūnėlių finansavimas?

Vet sąskaitos ir naminių gyvūnėlių finansavimas yra „Nifty Loans“ sukurtų asmeninių paskolų kategorija žmonėms, kuriems reikalinga trumpalaikė finansinė pagalba veterinarijos sąskaitoms padengti. Mes siūlome trijų rūšių veterinarijos paskolų Australijoje rūšis: mažos paskolos, vidutinės paskolos ir didelės paskolos.

Paskolos tipas

Paskolos suma

Paskolos terminas

Maža paskola

300–2000 USD

Nuo 6 iki 9 mėnesių

Vidutinė paskola

2100–4 600 USD

Nuo 9 iki 24 mėnesių

Didelė paskola

5 000–10 000 USD

Nuo 9 iki 24 mėnesių

Bet kokia suma mūsų mažų paskolų pakopoje bus asmeninė neužtikrinta paskola. Mūsų vidutinės ir didelės paskolos yra užtikrintos asmeninės paskolos. Tai reiškia, kad turtas turi būti pridedamas prie paskolos kaip užstatas. Jei norite išsamesnio mūsų paskolos variantų suskirstymo, skaitykite mūsų išlaidos puslapis.

Kokios yra labiausiai paplitusios veterinarijos sąskaitų ir naminių gyvūnėlių finansavimo formos?

Veterinarijos sąskaitos gali būti nepaprastai brangios, ypač jei neturite naminių gyvūnėlių draudimo. Galbūt norėsite panaudoti naminių gyvūnėlių pirkimo finansavimą, naminių gyvūnėlių kelionių finansavimą arba reikalauti naminių gyvūnėlių chirurgijos finansavimo; Visoms šioms išlaidoms padengti gali būti naudojamos „Nifty Loans“ veterinarijos sąskaitos ir naminių gyvūnėlių finansavimas. Čia pateikiamos dažniausiai pasitaikančios veterinarijos paslaugos, kurias jums gali tekti naudoti:

 • Profesinės paslaugos – apima fizinį egzaminą, medicininį egzaminą, išplėstinį egzaminą ir hospitalizuotą paciento egzaminą
 • Diagnostikos paslaugos
 • Diagnostinis vaizdas, kuris gali būti įvairus: nuo ultragarso iki rentgenogramų
 • Laboratorinių darbų paslaugos – laboratorijų rinkimas ir mėginių analizavimas
 • Chirurginės procedūros
 • Anestezija procedūroms
 • Hospitalizacijos paslaugos, kurios gali apimti nakvynę, stacionarinį stebėjimą ir dar daugiau

Nesvarbu, ar turite katę, ar šunį, galite patirti skirtingas veterinarijos išlaidas rūpindamiesi savo augintinio sveikata. Pasak „Pet Insurance Australia“, tai yra išlaidos kačiukams ir šuniukams be sveikatos draudimo Australijoje.

5 geriausi kačiukų reikalavimai

 • Viduriavimas – nuo 100 iki 600 USD
 • Konjunktyvitas – nuo 100 iki 900 USD
 • Letargija – nuo 350 iki 2500 USD
 • Užsienio objektas – nuo 500 iki 4500 USD
 • Akių sąlygos – nuo 100 iki 350 USD

5 geriausi šuniuko reikalavimai

 • Išorinis otitas (ausis) – nuo 100 iki 1 500 USD
 • Konjunktyvitas – nuo 100 iki 300 USD
 • Viduriavimas – nuo 150 iki 1 500 USD
 • Ausų infekcija – 100–1 000 USD
 • Vėmimas – nuo 300 iki 6000 USD

Kaip taikyti

Jei esate pasirengęs kreiptis dėl naminių gyvūnėlių sveikatos priežiūros finansavimo, mūsų paraiškų teikimo procesas yra paprastas ir lengvas, naudojant 100% internetinę paraiškos formą. Paraiškos užpildymas gali užtrukti vos kelias minutes, ir mes padarysime viską, kad paskolos rezultatas būtų 60 sekundžių *. Mes palaikome greitus pervedimus patvirtinus, kad per 60 sekundžių nuo patvirtinimo galėtumėte savo sąskaitoje turėti grynųjų už veterinarijos sąskaitas **. Norėdami taikyti, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

1 žingsnis: Pateikti paraišką internete

2 žingsnis: Mes vertiname jūsų paskolos paraišką

3 žingsnis: Mūsų komanda praneš, ar jūsų paraiška buvo sėkminga

4 žingsnis: Jei bus patvirtinta, peržiūrėkite ir pasirašykite savo sutartį

5 žingsnis: Gaukite savo pinigus

Tinkamumas

Mes turime keletą standartinių tinkamumo kriterijų, kuriuos turi atitikti visi mūsų pareiškėjai. Kad galėtume apdoroti jūsų paskolą, įsitikinkite, kad atitinkate šiuos tinkamumo reikalavimus:

 • Jums yra ne mažiau kaip 18 metų
 • Esate Australijos pilietis arba nuolatinis gyventojas
 • Bent 90 dienų turite nuolatinių pajamų į savo banko sąskaitą
 • Turite aktyvų el. Pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį
 • Jūs turite sukūrę interneto banką

Patvirtinamieji dokumentai

Mes taip pat reikalaujame, kad kartu su jūsų internetine paraiška būtų pateiktos jūsų patvirtinančių dokumentų kopijos. Kad galėtume kuo greičiau apdoroti paskolos paraiškas, kreipdamiesi pateikite šiuos dokumentus:

 • 100 identifikavimo taškų
 • Jūsų pagrindinė asmeninė informacija (vardas, pavardė, gimimo data, adresas ir kt.)
 • Jūsų interneto priežastis
 • Jūsų internetinės bankininkystės informacija
 • Jūsų „myGov“ prisijungimo duomenys (jei gausite „Centrelink“ privilegijas)

Blogo kredito vet sąskaitos paskolos

„Nifty Loans“ yra internetinis skolintojas, leidžiantis švelniau vertinti skolinimo reikalavimus nei tradiciniai skolintojai. Tinkamiems skolininkams, kurie atitinka mūsų skolinimo kriterijus, siūlome naminių gyvūnėlių finansavimo blogą kreditą. Mes naudojame dabartines jūsų banko išrašų kopijas, siekdami užtikrinti, kad galėtumėte pagrįstai valdyti paskolos grąžinimus. Jei nustatysime, kad pareiškėjas gali valdyti savo pasirinktas paskolos grąžinimo sumas, net turėdamas blogą kredito istoriją, galime suteikti jiems asmeninę blogo kredito paskolą.

Privalome atlikti kiekvieno pareiškėjo kreditų patikrinimus pagal ASIC nustatytas atsakingo skolinimo gaires. Kiekviena paraiška turi būti nuodugniai įvertinta atskirai.

DUK

Kiek galiu pasiskolinti?

Jūs galite pasiskolinti bet kokią sumą nuo 300 iki 10 000 USD, kad padengtumėte savo veterinarijos gydytojo sąskaitas ar naminių gyvūnėlių finansavimą. Jūsų grąžinimai skirsis priklausomai nuo to, kiek skolinatės.

Kokie yra mokesčiai ir rinkliavos?

Mokesčiai ir rinkliavos gali skirtis priklausomai nuo jūsų individualių aplinkybių. Kiekviena iš mūsų paskolos galimybių apima skirtingus mokesčius, kurie gali apimti palūkanas ir mėnesinius mokesčius. Jums siūlomoms palūkanų normoms įtakos turės ir dabartinė jūsų finansinė padėtis. Į jūsų paskolos sutartį bus įtraukti visi mokesčiai ir rinkliavos, kurie gali būti taikomi jūsų paskolai.

Kodėl jums reikia mano internetinės bankininkystės duomenų?

Mes naudojame paslaugą, kad galėtume pasiekti tik skaitomas banko sąskaitų išrašų kopijas kaip finansinio vertinimo dalį. Šias banko ataskaitas naudosime norėdami užtikrinti, kad paskolos suma, į kurią kreipėtės, būtų jums valdoma.

Kreipkitės dabar

Parašykite komentarą