VIA kreditas / apžvalgos ir skundai

Greitieji kreditai dažniausiai yra paskolos iki atlyginimo dienos, tačiau kartais jums reikia didesnės sumos. Kai pinigų reikia rimtesniems tikslams, „VIA Credit“ vartojimo kreditas gali praversti. „VIA Credit“ yra papildoma kreditoriaus „VIA SMS“ paslauga, kuria gali naudotis tiek esami „VIA SMS“ klientai, tiek žmonės, kurie anksčiau nėra pasiskolinę iš šio skolintojo.

Vartojimo kreditą „VIA Credit“ galima gauti internetu, be garantijos, įkeitimo ar dokumentų pateikimo. Vartojimo kreditas suteikiamas asmenims, turintiems pakankamai mokumo ir turintiems teigiamą kredito istoriją. Jei atitiksite šiuos reikalavimus, susipažinkite su „VIA Credit“ pasiūlymu ir gaukite paskolą
!

Gaukite pinigų iš „VitaCredit“

„VIA Credit“ siūlo šias kreditų rūšis:

Vartojimo kreditas:

 • paskolos suma nuo 300 € iki 3000 €;
 • kredito terminas nuo
  iki
  ;
 • paraiškos apdorojimas per kelias minutes;
 • fiksuota palūkanų norma.

Kreipdamiesi dėl vartojimo paskolos „VIA Credit“ svetainėje, apie skolintojo sprendimą sužinosite per kelias minutes. Apie kredito suteikimą ar atsisakymą klientas informuojamas teksto pranešimu.

Jei skolintojo sprendimas yra teigiamas, visa paskola pervedama į kliento banko sąskaitą. Pervedimai į DNB, „Nordea“, „Citadele“, „Swedbank“ ir „Norvik“ bankus vyksta
, bet jei esate kitų bankų klientas, pinigus gausite maždaug per 1 darbo dieną.

Kodėl verta rinktis „VIA Credit“?

„VIA SMS“, sukūrusi „VIA Credit“ paslaugą, yra patyręs ir patikimas nebankinis skolintojas. Ji gavo valstybinę licenciją vartotojams skolinti, todėl „VIA Credit“ skolinimosi sąlygos skolininkams yra atviros ir draugiškos. Kredito davėjas vadovaujasi atsakingo skolinimo principais, todėl kiekviena paskolos paraiška yra kruopščiai įvertinta.

„VIA Credit“ vartojimo kreditas gali būti tinkamas įvairiausiems gyvenimo tikslams, pradedant namų remontu ir baigiant medaus mėnesio finansavimu. Jei turite pakankamai mokumo ir galite kiekvieną mėnesį atlikti nurodytus paskolos mokėjimus, naudodamiesi „VIA Credit“ vartojimo paskolomis galėsite įgyvendinti visus savo planus.

Lankstus grąžinimo laikotarpis leidžia lengvai pritaikyti paskolos grąžinimą pagal finansinę padėtį – grąžinti visą sumą per kelis mėnesius arba nustatyti ilgesnį grąžinimo terminą ir kiekvieną mėnesį atlikti labai mažus mokėjimus.

Kaip kreiptis dėl VIA kreditų?

Kreiptis dėl „VIA Credit“ vartojimo paskolos yra taip pat patogu, kaip ir dėl greito „VIA SMS“ paskolos. Paraiškos teikimo procesas vyksta internetu, todėl galėsite tai padaryti bet kuriuo jums patogiu metu. Jei norite kreiptis dėl „VIA Credit“ paskolos, atlikite šiuos veiksmus:

 • patekti į VIA Credit svetainę;
 • jei esate VIA SMS klientas, naudokite savo vartotojo vardą ir slaptažodį, kad prisijungtumėte prie vartotojo profilio. Jei anksčiau nesinaudojote VIA SMS ir VIA Credit paslaugomis, spustelėkite mygtuką „Registracija“;
 • registruodamiesi užpildykite anketą, nurodykite visą reikalingą informaciją ir perveskite paskolos davėjui 0,01 euro registracijos mokestį;
 • slankiklyje nurodykite norimą vartojimo kredito sumą ir grąžinimo terminą ir išsiųskite paskolos paraišką paskolos davėjui;
 • palaukite VIA kredito sprendimo ir gaukite pinigus į savo banko sąskaitą.

Visos kredito paraiškos yra apdorojamos iškart po jų gavimo. Kai tik „VIA Credit“ priima sprendimą, apie tai skolininkui pranešama SMS žinute.

Parašykite komentarą