Viskas, ką reikia žinoti – bendros santaupos

Jei netrukus ketinate imti paskolą „Paprastosios žaliosios paskolos“, tai jums. Ši paprastų žaliųjų paskolų apžvalga pateiks ne tik mūsų mintis apie skolinančią bendrovę, bet ir svarbiausią informaciją, kurią privalo žinoti kiekvienas skolininkas.

Paprastoji žaliųjų paskolų apžvalga

„Forbes“ internetinėje ataskaitoje sakoma, kad net 12 milijonų amerikiečių kasmet ima paskolą iki atlyginimo.

Be to, remiantis „Pew Charitable Trusts“ atliktu tyrimu, kuris taip pat buvo paskelbtas „Forbes“, paskolos paskolos gavėjai paprastai uždirba vidutiniškai 30 000 USD per metus ir kad 58% jų turi sunkumų padengdami pagrindines mėnesines išlaidas, tokias kaip nuomos ir komunaliniai mokesčiai.

Be to, ataskaitoje taip pat buvo paminėta, kad, anot Vartotojų finansinės apsaugos biuro, paprastai už dviejų savaičių paskolą mokama 10–30 USD už kiekvieną pasiskolintą 100 USD (normos gali skirtis priklausomai nuo valstijos nuostatų).

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:

Nors tai yra gana mažas mokestis, deja, skolininkai paprastai negali grąžinti paskolos po dviejų savaičių. Valstybėms, kurios tai leidžia, paskolos iki atlyginimo paprastai keičiamos su nauju mokesčiu.

Paskola iki atlyginimo yra neišvengiama, ypač kai žmogus yra pakliuvęs į ekstremalią situaciją, o jis yra finansiškai nepajėgus arba lėšų tiesiog nepakanka netikėtoms išlaidoms padengti.

Beje, norint tik atgaivinti atmintį, paskolos iki atlyginimo reiškia mažos, trumpalaikės neužtikrintos paskolos rūšį, kuriai paprastai taikomos didelės palūkanos. Paprastai atlyginimo dienos paskolos pagrindinė dalis yra kito skolininko atlyginimo dalis. Paskolos iki atlyginimo taip pat žinomos kaip išankstinės paskolos arba išankstinės paskolos.

Yra daug skolintojų, kurie siūlo paskolą iki atlyginimo. Vienas iš jų yra „Plain Green“, kuris yra pagrindinis šios apžvalgos akcentas.

Kaip jau minėjome, mes išnagrinėsime, kas yra „Plain Green“, ką ji siūlo, ir tada pateiksime jums savo mintis ir rekomendacijas, ar verta gauti paskolą iki atlyginimo, ar dabar.

Jūsų informacijoje kalbėsime būtent apie šiuos dalykus:

 • Kas yra paprastas žalias?
 • Kokios yra „Plain Green“ paskolos galimybės?
 • Ką reikia žinoti apie „Plain Green“ paskolas?
 • Kas gali gauti paskolą „Plain Green“?
 • Kaip kreiptis dėl paskolos „Plain Green“?
 • Kokie yra paprastųjų žaliųjų paskolų privalumai ir trūkumai?

KAS YRA PLAIN ŽALI?

Kokybė, stabilumas ir vientisumas – tai pagrindinės vertybės, kuriomis „Plain Green, LLC“ gyvena vykdydama kasdienę veiklą.

Įkurta 2011 m., Skolinančioji įmonė jau finansavo daugiau nei 1 mlrd. USD paskolų, padėdama daugiau nei 1 mln. Klientų visoje Jungtinėse Valstijose.

UAB „Plain Green“ nurodo „Pagrindinis internetinis šaltinis, padedantis žmonėms greitai ir lengvai patenkinti skubios pagalbos ir pinigų srautų poreikius internetu teikiant paskolas kas dvi savaites ir kas mėnesį.. “

Be to, įmonė sutelkia dėmesį į savo misijąsuteikti vartotojams paprastą, saugų sprendimą, kai jiems labiausiai reikia grynųjų. Mūsų klientai vertina lengvą ir lanksčią galimybę gauti paskolas. “

„Plain Green“ yra dukterinė „Atoske Holding Company“ įmonė ir visiškai priklauso „Rocky Boy“ Indijos rezervato Montanos „Chippewa Cree“ genčiai, kuri yra „federacijos pripažinta suvereni tauta, esanti Jungtinėse Amerikos Valstijose. “

„Plain Green“ siūlo daugybę paskolų variantų, ypač turintiems prastą kreditą ir kuriems greitai reikia lėšų.

Nors „Plain Green“ nėra tradicinis skolintojas iki atlyginimo, jis veikia kaip vienas ir ima skolininkams palūkanas, kurios gali siekti net 300%. Pirmą kartą besiskolinantiems asmenims suteikiamos paskolos iki 1000 USD, o pakartotiniai klientai gali pasiskolinti net 3000 USD.

Deja, skolininkai negali pasirinkti termino trukmės. Ilgiausia „Plain Green“ suteikta paskolos trukmė yra dveji metai. Vykdydami šią „Plain Green“ paskolų apžvalgą, daugiau kalbėsime apie paskolos detales.

Prieš eidami toliau, pagalvojome, kad galbūt norėsite patikrinti žemiau pateiktą paprastų žaliųjų paskolų kliento vaizdo įrašą. Čia ji dalijasi, kaip jai sekasi su įmone.

KOKIOS GALIMOS PASKOLOS GALIMYBĖS PALAIKYTI ŽALIOJE?

Kaip minėta, „Plain Green“ klientams siūlo įvairias paskolos galimybes. Tai apima:

Paskolos išsimokėtinai

Naudodamiesi šia paskolos rūšimi, galite pasiskolinti reikiamą pinigų sumą ir grąžinti pinigus per nurodytą laiką. Kuo skiriasi nuo kitų rūšių paskolų, tai, kad mokėjimas yra vienodas per visą terminą. Tuo labiau, mokėjimo grafikas nustatomas atsižvelgiant į skolininko atlyginimą ir atlyginimo dieną.

Kitos dienos paskolos internetu

Jei esate užkluptas avarinėse situacijose, pavyzdžiui, turite sumokėti medicinines išlaidas arba sugedo jūsų automobilis, ir jums labai reikia jį taisyti, bet neturite lėšų, galite apsvarstyti galimybę kreiptis dėl „Plain Green“ kitos dienos paskolos internetu.

Tai suteikia klientams grynųjų pinigų vos kitą darbo dieną. Lėšos pervedamos į skolininko banko sąskaitą.

Vartojimo paskolos

Taip pat žinomos kaip paskolos be užstato, vartojimo paskolos yra alternatyva užtikrintoms paskoloms, kurioms reikalingas turtas įkeitimui. Pagal šią paskolą paskolinti pinigai gali būti naudojami dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, dėl šeimos, asmeninių ar namų ūkio poreikių.

Asmeninės paskolos be mokesčių

„Plain Green“ siūlo asmenines paskolas, kurias skolininkas gali naudoti dėl daugelio priežasčių, pavyzdžiui, skolų konsolidavimo, taip pat kritinių situacijų atveju. Skirtingai nuo kitų skolintojų, „Plain Green“ už šios rūšies paskolą netaiko tokių mokesčių, kaip inicijavimas ar išankstinis apmokėjimas.

Paskolos grynaisiais

Naudodamiesi grynaisiais pinigais, laiku sumokėsite sąskaitas, taip pat padengsite visas skubias išlaidas arba aprūpinsite savo artimuosius būtiniausiais reikalais nelaukdami kitos darbo dienos. Paskolos grynaisiais taip pat padeda nepraleisti mokėjimų už įprastas sąskaitas, pavyzdžiui, komunalines paslaugas.

Kredito linijos

Kaip tikriausiai žinote, kredito linija suteikia paskolos gavėjams pasikartojantį pinigų šaltinį. Galite jį naudoti bet kada, kai tik reikia. Iš esmės tai panašu į kreditinę kortelę su mažesnėmis palūkanomis. Kredito liniją galite naudoti dar kartą (jei mokate laiku), nebent nuspręsite uždaryti sąskaitą.

Kaip jau minėjome anksčiau, „Plain Green“ nėra įprastas jūsų paskolos davėjas. Tačiau įmonė veikia kaip viena. Skolininko mokėjimo grafikas yra pagrįstas jo ar jos darbo diena. Tai nereiškia, kad turite sumokėti visą sumą. Paprastas žalias bus tas, kuris nustatys konkretų termino ilgį.

Ką reikia žinoti apie paprastas žalias paskolas?

Yra daug daugiau detalių, kurias paskolos gavėjas turi žinoti prieš jums nusprendžiant kreiptis dėl paskolos. Taigi šioje „Paprastųjų žaliųjų“ paskolų apžvalgoje mes taip pat pateiksime jums šią esminę informaciją apie paskolą:

 • Įkainiai
 • Sąlygos
 • Mokesčiai
 • Paskolos sumos
 • Finansavimas

Įkainiai

Ko gero, viena iš svarbiausių detalių, kurią reikia žinoti prieš gaunant paskolą, yra su ja susijusi palūkanų norma.

„Plain Green“ siūlo metinį procentinį dydį, kuris svyruoja nuo 210% iki 438%. Nors ši konkreti informacija nėra aiškiai nurodyta įmonės svetainėje, informacija pateikiama naudojant skaičiuoklę, kurią galite rasti svetainės „Kaip tai veikia“ puslapyje.

Be to, bendrovė neturi konkrečios informacijos apie tai, kaip apskaičiuojamos palūkanų normos. Tačiau remiantis pastebėjimu, didesnių paskolų palūkanos yra mažesnės, o grąžinimo terminai – ilgesni.

„Plain Green“ leidžia anksčiau sumokėti paskolą, jei norite nemokėti daugiau paskolos palūkanų.

Sąlygos

Kaip minėta, skirtingai nei kiti skolintojai, jūs negalite nuspręsti dėl paskolos trukmės.

Deja, nėra išsamios informacijos apie tai, kaip sprendžiama dėl termino trukmės. Tačiau „Plain Green“ teikia trumpalaikes paskolas, kurių trukmė yra nuo 6 iki 26 mėnesių.

Mokesčiai

Nors dauguma skolintojų imtųsi administracinio mokesčio, „Plain Green“ to nereiškia, o tai reiškia, kad ir kokia suma jums būtų patvirtinta, ji pervedama į jūsų banko sąskaitą.

Panašiai kaip ir kiti skolintojai, „Plain Green“ ima vėlavimo mokesčius už pavėluotus mokėjimus. „Plain Green“ svetainėje nėra nurodyta, kiek tai kainavo. Jei lėšų nepakanka, „Plain Green“ gali imti grąžintą mokėjimo mokestį. Tiksli suma nėra nurodyta ir svetainėje.

Tuo tarpu tuo atveju, jei nuspręsite grąžinti paskolą anksčiau nei buvo numatyta, galite tai padaryti nesijaudindami, ar jums reikės sumokėti už išankstinio mokėjimo mokesčius.

Paskolos sumos

Palyginti su kitais skolintojais, kiek galite pasiskolinti iš „Plain Green“, yra gana maža. Minimali suma, kurią „Plain Green“ skolina skolininkams, yra 500 USD, o didžiausia – iki 1000 USD tik pirmą kartą besiskolinantiems asmenims, o iki 3000 USD – grįžtantiems klientams.

Tai sakydamas, jei ketinate skolintis didesnę pinigų sumą, galite apsvarstyti kitus skolintojus.

Finansavimas

Lėšų suteikimo procesas yra gana greitas. Jei jūsų paraiška bus patvirtinta ir patvirtinta iki 17:45 EST, jūsų lėšos gali būti prieinamos vos kitą darbo dieną.

Galite pasirinkti, ar suma bus pervesta į jūsų banko sąskaitą, arba atsiųsti čekį jums paštu (tačiau po paskolos patvirtinimo ši parinktis gali užtrukti nuo 7 iki 10 dienų).

KAS KOKYBIŠKAS UŽ PASKOLĄ ŽALIOJE PLAINOJE?

Kitas svarbus dalykas, į kurį turi atsižvelgti skolininkas, žiūrėdamas į skolintoją, yra paskolos kvalifikacija. Ši „Green Green“ paskolų apžvalga jums tikrai suteiks šią informaciją.

Žinodami reikalavimus gauti paskolą, turite nedelsdami įvertinti, ar turite teisę, ar ne. Tai padeda sutaupyti daug laiko ir pastangų – jei taip galime pasakyti.

Šiaip ar taip, paprastai kalbant, „Plain Green“ prekiauja skolininkais, kuriems reikia pinigų nedelsiant, bet kurie turi prastus arba neturi jokių kredito balų.

Kredito balą atmetus, čia yra kiti reikalavimai, norint gauti paprastųjų žaliųjų paskolų:

 • Turite būti ne jaunesnis kaip 18 metų (arba bent 19 metų, jei gyvenate Alabamoje, Nebraskoje ar Virdžinijoje).
 • Jūs turite turėti stabilų pajamų šaltinį.
 • Turite turėti aktyvią atsiskaitomąją sąskaitą.
 • Turite gyventi valstybėje, kurioje „Plain Green“ užsiima verslu.
 • Turite būti pasirengę pateikti savo asmeninę informaciją

KAIP PATEIKTI PARAIŠKĄ PASKOLAI ŽALIUJE PLAINOJE?

Prieš pateikdamas paraišką, paskolos gavėjas gali nuspręsti atlikti išankstinio prašymo procesą, kad sužinotų, ar jis turi teisę gauti paskolą.

Išankstinė paraiška

Skirtingai nuo kitų skolintojų, „Plain Green“ siūlo išankstinės paraiškos teikimo procesą. Tai labai paprasta ir lengva. Nereikia nė sakyti, kad tai yra efektyvus būdas sužinoti, ar turite teisę gauti paskolą per „Plain Green“, ar ne.

Norėdami atlikti išankstinį prašymą, tereikia atlikti šiuos paprastus veiksmus:

1 ŽINGSNIS: Pasirinkite norimą skolintis sumą ir tai, kaip norėtumėte gauti paskolą.

2 ŽINGSNIS:
Pateikite asmeninę informaciją, įskaitant:

 • Tavo vardas
 • Tavo gimimo data
 • Jūsų adresas
 • Jūsų vairuotojo pažymėjimo informacija
 • Jūsų socialinio draudimo numeris
 • Informacija apie …

Parašykite komentarą