Viskas, ką reikia žinoti, norint sudaryti pajamų ataskaitą

Balandžio 1 d 2019 m. Pajamų ataskaitaJei dar to nepadarėte, pateikite keletą patarimų, kaip jums lengviau jį pateikti. Pajamų ataskaita arba Asmeninių pajamų mokestis (Gyventojų pajamų mokestis) yra metinė mokesčių įmoka kurį visi mokesčių mokėtojai privalo padaryti iždui, atsižvelgdami į savo metines pajamas. Gyventojų pajamų mokesčio pateikimo terminas baigiasi Birželio 30 d. tad nebepaleisk.

Kaip parengti pajamų ataskaitą

Anksčiau pelno mokesčio deklaracijos rengimas buvo varginanti užduotis, nes tai turėjo būti daroma rankiniu būdu. 1995 m. Piliečiams buvo leista kreiptis į Mokesčių agentūros skyrius pateikti deklaracijos padedant darbuotojams iš anksto paskyrus. 2003 m. Įvyko labai reikšmingi pokyčiai, nes valstybė kiekvienam mokesčių mokėtojui pradėjo siųsti grįžimo namo projektą, o nuo 2011 m. Tai galima padaryti elektroniniu būdu per Mokesčių agentūros svetainę.

Veiksmai, kuriuos reikia atlikti norint pateikti deklaraciją internete, yra šie:

 1. Prisijunkite prie Mokesčių agentūra.
 2. Spustelėkite „Juodraščio / deklaracijų apdorojimo paslauga (pajamų internetas)“.
 3. Pridėkite prieigos duomenis platforma tavęs klausia. Turėsite būti užsiregistravę Pagrindinė iždo sistema. Galite pasiekti naudodami Elektroninis DNI arba per tavo šaltinio numeris (ankstesnės deklaracijos 505 langelis).
 4. Tada galėsite pamatyti savo juodraštį. Peržiūrėkite svarbiausius pasirodžiusius duomenis ir patikrinkite, ar jie teisingi.
 5. Kai baigsite peržiūrėti duomenis, sistema jums pasakys, ar mokės, ar grąžins.
 6. Jei neprivalote pateikti pajamų ataskaitos, galite nuspręsti ją pateikti pagal galutinį jos rezultatą.
 7. Pateikę galite patikrinti pajamų ataskaitos būseną Mokesčių agentūros interneto svetainėje parinktyje „Užklausa grąžinti“, taigi žinosite, kada pinigai bus įnešti, jei jie bus grąžinti.

Jei paprastai pateikiate pajamų ataskaitą asmeniškai arba turite klausimų, kuriuos norite išsiaiškinti mokesčių agentūroje, šiais metais administracija pradėjo programą pavadinimu „Planas, kuriuo mes jums skambiname“ dėl įkalinimo dėl COVID-19 pandemijos. Pagal šią programą prašoma išankstinio paskyrimo numeriais 901 12 12 24 – 91 535 73 26 – 901 22 33 44 arba 91 553 00 71, o AEAT paskambins jums sutartu laiku, kad apdorotumėte grąžinimą.

Ir atminkite, kad galite išskaičiuoti mokesčius šių išlaidų:

 • Sąjungos mokesčiai ir sąjungos kolegijos.
 • Įprastinės gyvenamosios vietos įsigijimas.
 • Indėlis į politines partijas.
 • Advokatų išlaidos.
 • Geografinio judumo išlaidos.
 • Nuolatinės gyvenamosios vietos nuoma.
 • Aukos NVO.

„Creditea“ tikimės, kad šis nedidelis vadovas padėjo jums šiais metais daug greičiau ir paprasčiau pateikti savo pajamų ataskaitą.

Mes laukiame jūsų kitame įraše!

Parašykite komentarą