Viskonsino darbo dienos paskolų įstatymas ir įstatymai

Viskonsino darbo dienos paskolos taisyklės

Palūkanų norma (APR)

574% balandis *

Minimali paskolos suma

Nenurodyta

Maksimali paskolos suma

1500 USD (arba 35% bendrųjų mėnesinių pajamų)

Minimali paskolos trukmė

Nenurodyta

Maksimalus paskolos terminas

90 dienų

Leidžiamų perkėlimų skaičius

1

Viskonsine darbo dienos skolinimas yra teisėta.

Valstybė neapmokestinamos paskolos sumai ar jos palūkanoms neriboja. Tačiau bendra negrąžintų paskolų suma neturėtų viršyti 1500 USD arba 35% kliento bendrųjų mėnesinių pajamų, atsižvelgiant į tai, kuri suma yra mažesnė. Leidžiama atnaujinti 2 kartus, paskolų skaičius neribojamas, bet jei tarp jų yra 24 valandų atsiskaitymo laikotarpis. NSF mokestis neturėtų viršyti 15 USD valstybėje; nusikalstami veiksmai yra draudžiami.

Tiesą sakant, daugelyje valstybių paskolų iki atlyginimo paslaugos yra griežtai reglamentuojamos. Viskonsinas yra viena iš valstybių, kuriose įstatymai yra ne tokie griežti ir suteikia daug laisvės skolintojams. Tam tikru mastu paskolos davėjai gali imti tiek procentų, kiek nori. Istoriškai Viskonsinas buvo paskutinis, kuris įvedė bet kokius reglamentus pramonei, ir neskuba padaryti paskolų iki atlyginimo griežtesnio.

Viskonsino darbo dienos skolinimo įstatai

Paskolos iki atlyginimo Viskonsine yra reguliuojamos Wis. Stat. 138.14.

Kreditoriai, norėdami dirbti valstybėje iki atlyginimo dienos, privalo turėti licenciją “už kiekvieną verslo vietą, kurioje asmuo yra kilęs, arba teikia paskolas iki atlyginimo, kuriame dalyvauja Viskonsino gyventojai “. Licencija reikalinga bet kokio tipo verslui, tiek parduotuvėje, tiek internete.

Griežtesni įstatymai, reglamentuojantys paskolų iki atlyginimo dienos sąlygas Viskonsine, vis dar laukia, tačiau valstijos vyriausybė turi keletą gairių dėl informacijos, teikiamos žmonėms, kurie kreipiasi dėl paskolų iki atlyginimo Viskonsine.

 • Pirmasis reglamentas (pagal „Tikrų paskolų įstatymą“) yra tas, kad skolintojai, kurie siūlo paskolą iki atlyginimo valstybėje, turėtų atskleisti, kad paskolos iki atlyginimo yra trumpalaikės ir negali suteikti ilgalaikio stabilumo. Skolintojai taip pat turėtų atskleisti, kad už paskolų, mokamų iki atlyginimo, refinansavimą gali būti imamas papildomas procentas, o paskolos negrąžinimas per nustatytą laikotarpį gali sukelti ilgalaikių sunkumų.
 • Antrasis reikalavimas dėl paskolų iki atlyginimo Viskonsine yra tai, kad Finansų departamentas turėtų pateikti mokomąją informaciją, nurodančią paskolų, mokamų iki atlyginimo, refinansavimo pavojus. Mokėjimo dienos paskolų įstaigos Viskonsine turėtų suteikti klientams reikiamą informaciją, kad jie galėtų priimti pagrįstus sprendimus. Taip siekiama užtikrinti, kad valstybėje veikiantys skolintojai teiktų klientams informaciją, kuri galėtų padėti žmonėms pasirinkti, kas yra geresnė jų šeimoms.
 • 3D paskolų bendrovės, teikiančios paskolų dieną, turėtų pateikti paskolos gavėjams diagramą, kurioje būtų atskleisti visi mokesčiai ir mokesčiai, priskirti paskolos mokėjimo dieną. Diagrama turėtų būti matoma kiekvienam klientui ir turi būti suformuluota taip, kad visi suprastų paskolos mokėjimo dieną. Mokėjimo dienos skolintojai, dirbantys Viskonsine, turėtų naudoti diagramas, kad išsamiai paaiškintų finansinių paskolų veikimą.

Paskolos suma Viskonsine

 • Maža trumpalaikės paskolos grynaisiais pinigais suma neturėtų viršyti 35% bendrųjų mėnesinių pajamų arba 1500 USD plius mokesčiai, iš kurių taikoma mažesnė.

Kainos, mokesčiai ir kiti mokesčiai Viskonsine

„Išskyrus atvejus, numatytus 1 punkte. (12) (b), šiame skirsnyje neribojamos palūkanos, kurias licencijos turėtojas gali imti iki paskolos iki atlyginimo termino pabaigos “. (138.14 straipsnio 10 dalies a punktas 1.)

Be to, 2. Jei paskolos iki atlyginimo dienos nesumokama visa iki termino pabaigos arba anksčiau, licencijos turėtojas po termino pabaigos gali imti palūkanas, kurių norma neviršija 2,75 proc. Per mėnesį, išskyrus tai, kad jei licencijos turėtojas paskola paskolas iki atlyginimo, klientas pagal sub “. (138.14 straipsnio 10 dalies a punktas 2.)

Reali paskolų iki atlyginimo diena Viskonsine gali siekti 574% (* Pagal 2019 m. Atsakingo skolinimo centrą: „Tipiška balandis remiantis vidutinis palūkanų norma 300 USD paskolai, kurią reklamuoja didžiausi darbo užmokesčio tinklai arba kurią nustato valstija reguliavimo institucija, jei taikoma. “).

Maksimali paskolos mokėjimo diena Viskonsine

 • Paskolos iki atlyginimo dienos negalima suteikti ilgesniam kaip 90 dienų.
 • Leidžiama 2 kartus atnaujinti paskolą.
 • Tačiau nėra jokių apribojimų paskolų, kurias asmuo gali gauti, skaičiui su sąlyga, kad turėtų būti a 24 val atsigavimo laikotarpis sumokėjus atnaujintas paskolas.

Informacija vartotojui

Dėmesio
Nuo 2020 m. Liepos mėn. Skolintojai neprivalo tikrinti skolininko galimybės grąžinti paskolos.
Būkite atsargūs, įvertinkite savo finansinę padėtį, nepatekite į skolų pinkles.
Taisyklę pakeitė CFPB.

 • NSF mokestis neturėtų viršyti 15 USD.
 • Viskonsino valstijoje draudžiami bet kokie nusikalstami veiksmai.

Viskonsino finansų departamentas priima užklausas ir skundus dėl paskolų iki atlyginimo valstybėje.

Reguliavimo institucija: skundai ir informacija

Viskonsino finansų įstaigų departamentas

Pašto adresas: Finansų institucijų departamentas Vartotojų reikalų biuras, PO Box 8041 Madison WI 53708
Adresas: 4822 „Madison Yards Way“, Šiaurės bokštas, Madisonas, WI 53705
Telefonas: 608-264-7969 arba 800-452-3328
URL: http://www.wdfi.org/
Pateikti skundą: https://www.wdfi.org/#p7APMc1_5

Viskonsino vartotojų skundų skaičius pagal temas

Pagal CFPB vartotojų skundų duomenų bazę

 • Sukčiavimas ir grasinimas (145)
 • Neišeina iš skolos (80)
 • Mokesčiai iš sąskaitos (64)
 • Kredito reitingas (35)
 • Neprašyta paskolos (32)
 • Paskolos nėra (28)
 • Paskola grąžinti (17)
 • Negauta paskola (12)

Geriausių Viskonsino parduotuvių skaičius pagal miestus

Paskolų iki atlyginimo Viskonsine istorija

 • Iki 2010 m – Viskonsinas yra unikali rūšis. Paskutinė šalyje buvo įvesta paskolų iki atlyginimo diena, atsižvelgiant į sumą ir balandį. Daugelį metų valstybės paskolų davėjai skolino labai lengvabūdiškai ir siūlė įvairias paskolas, kurios šiaip nebuvo reguliuojamos. Daugeliui šių produktų nebuvo taikomi ribojimai, todėl nė vienas iš skolintojų neprivalėjo patikrinti potencialių klientų duomenų bazėje.
 • 2006 m – Karinio skolinimo įstatymas iš tikrųjų apribojo kariuomenei siūlomų paskolų iki atlyginimo 36 proc. Balandį. Šis federalinis įstatymas neturi išimčių, todėl jokiam skolintojui Viskonsine dabar neleidžiama siūlyti kariuomenei paskolų, viršijančių 36% balandį.
 • 2010 m – Buvo priimtas įstatymas, kuriame buvo nustatyti darbo dienos paskolų parduotuvių Viskonsine zonavimo apribojimai. Be to, paskolos suma neviršijo 1 500 USD arba 35% skolininko bendrųjų mėnesinių pajamų, atsižvelgiant į tai, kuri suma yra mažesnė.
 • 2011 m – Paskolų iki atlyginimo apibrėžimas pasikeitė ir į jį buvo imamos tik paskolos, kurių maksimalus paskolos terminas yra 90 dienų. Iš karto atlyginimų dienos skolintojai pradėjo siūlyti naujus produktus (išsimokėtinai paskolas) su ilgesnėmis sąlygomis (nuo 91 dienos ir ilgiau), kad nesilaikytų paskolų iki atlyginimo įstatymų.
 • 2011 – 2015 m – Finansų įstaigų departamentui buvo išsiųsti 308 skundai dėl atlyginimų dienos skolintojų Viskonsine. Dėl jų valstybės vyriausybė atliko 20 vykdymo veiksmų.
 • 2016 m. Birželio 2 dVartotojų finansinės apsaugos biuras (CFPB) pasiūlė mokėjimo dienos paskolos taisyklę, kuri dar nėra visiškai įsigaliojusi (federalinė taisyklė turėtų būti numatyta 2020 m. lapkričio mėn.).
 • Tačiau nežinoma, ar taisyklė kada nors įsigalios. Taigi šiuo metu Viskonsinas išlieka viena iš valstybių, kurioms taikomos švelniausios paskolų mokėjimo dienos taisyklės.

[Updated As of February 2020]

ar informacija buvo naudinga?


Ačiū, jūsų nuomonė mums tikrai svarbi.

Parašykite komentarą