Visos vartojamosios paskolos turi būti teikiamos pagal įstatymus

vartojamosios paskolosLietuvoje visos vartojamosios paskolos turi būti teikiamos remiantis įstatymais bei kitais reikalavimais, kuriuos nustato šių bendrovių priežiūros ėmusios priežiūros institucijos. Jeigu jūs esate kredito bendrovių klientas ar tiesiog ketina tokiu tapti, jums būtų neprošal pasidomėti savo teisėmis bei įstatymais, kurie susiję su pinigų skolinimusi iš šių bendrovių. Tai jums padės vėliau apsaugoti savo interesus net ir sunkiai grąžinant skolas kreditoriams. Jokiu būdu nereikėtų manyti, kad įstatymai gali atleisti jus nuo prievolės vykdyti įsipareigojimus.

greita paskola is credit24 kreditai is smspinigai greita paskola is credit24kreditai is provident

Pirmiausia, besiskolinantiems reikia kruopščiai skaityti kas rašoma kredito sutartyje, nes ten dažnai pasitaiko įvairių įstatymo pažeidimų. Pavyzdžiui, kartais bendrovės reikalauja per didelių palūkanų, taip pažeisdamos vartojimo kredito įstatymą. Taip pat nereikia skubėti skolintis tuo metu, jeigu apie reikalavimus nieko dar nesidomėjote, nes jums būtina žinoti, kad skolintis internetu šiuo metu gali tik finansiškai pajėgūs asmenys. Tai reiškia, kad čia kreditai gali būti teikiami tik tiems, kurie turi pajamas, pakankamas kredito įmokų padengimui pagal nustatytus reikalavimus.

Kas liečia įstatymus, jums taip pat pravartu žinoti, kad sudarius kredito sutartį, ją nutraukti galite per 14 dienų. Bet, negalvokite, kad tokiu būdu nutraukę sutartį, jūs išlipsite nieko nesumokėję – skolą teks grąžinti, o taip pat privalėsite sumokėti proporcingas palūkanas, kurios bus susikaupusios. Visada reikėtų prieš tai daug dėmesio skirti domėjimuisi ar kreditorius tinkamai atlieka savo funkcijas.