100 svarų paskolos Dot Dot paskolos

Ar dėl nedidelės avarijos ar netikėtų išlaidų jums trūko pinigų? Jei taip, greita 100 svarų sterlingų paskola iš tiesioginio skolintojo, pavyzdžiui, „Dot Dot Loans“, gali padėti jums išgauti iš keblios padėties.

Galite kreiptis internetu per kelias minutes be garanto ar užstato ir netrukus gausite sprendimą. Jei taip, pinigus tą pačią dieną galite turėti savo sąskaitoje. Mes galime pasiūlyti net 100 svarų paskolą už blogą kreditą, nes atsižvelgiame ne tik į jūsų kredito balą.

Toliau perskaitykite viską, ką reikia žinoti apie 100 svarų paskolos gavimą.

Ar galiu gauti 100 svarų paskolą šiandien?

Avarijos laikas nuo laiko nutinka mums visiems. Gali būti, kad negalėsite laukti kitos atlyginimo dienos, kad padengtumėte išlaidas, o kreiptis dėl paskolos banke gali būti keblu ir daug laiko. Laimei, yra būdų, kaip greitai gauti 100 svarų paskolą, kai jums to reikia.

Alternatyvūs skolintojai, tokie kaip „Dot Dot Loans“, siūlo trumpą paraiškų teikimo internetu procesą, greitus sprendimus ir greitus išmokėjimus tą pačią dieną, kad padėtų jums viską grąžinti į savo vėžes.

Ar vis tiek galiu gauti 100 svarų paskolą turėdamas blogą kreditą?

Galite pagalvoti, kad bloga kredito istorija sustabdys jūsų patvirtinimą paskolai gauti. O galbūt anksčiau buvote atsisakyta dėl blogo kredito? Kad ir kokia būtų jūsų padėtis, nenuleiskite vilties. Kreipimasis į 100 svarų sterlingų paskolos tiesioginį skolintoją dėl blogo kredito gali būti atsakymas.

Mes esame atsakingi skolintojai, todėl vis dar atliekame kreditų ir prieinamumo patikrinimus, kad įsitikintume, jog mūsų paskolos yra valdomos. Mes taip pat atsižvelgiame į kitus veiksnius, tokius kaip jūsų pajamos ir išlaidos, todėl blogas kredito balas jūsų automatiškai neatmeta.

Mus reguliuoja Finansinio elgesio tarnyba ir vadovaujamės jų rekomendacijomis, kad užtikrintume, jog teikiamos paskolos yra teisingos ir atsakingos.

Kam galima panaudoti greitą 100 svarų paskolą?

Mažesnės sumos greitos paskolos paprastai yra skirtos padengti neatidėliotinas išlaidas, kurios negali laukti. Galbūt neturėsite santaupų, į kurias galėtumėte pasinerti. Galbūt vienu metu susidarė kelios išlaidos ir jums liko nedaug. Bet kokiu atveju galite pasiskolinti 100 svarų už:

 • Automobilių remontas, paslaugos ir MOT
 • Remontas ar pakeitimas aplink namus – pavyzdžiui, katilai ar prietaisai
 • Nustebinkite medicinos ar veterinarijos sąskaitas
 • Visos kitos netikėtos, bet būtinos išlaidos

Jums gali prireikti papildomų pinigų, jei norite sumokėti už bet kurį iš šių pavyzdžių ar jų dalį. Nepriklausomai nuo jūsų situacijos, gavus 100 svarų asmeninę paskolą, jūsų gyvenimas gali būti šiek tiek lengvesnis.

Ar galiu pasiskolinti daugiau nei 100 svarų, jei man to reikia?

100 svarų paskolos tam tikroms situacijoms nepakaks. Mes siūlome įvairias paskolų sumas iki 5000 svarų, kad padėtumėte padengti didesnes išlaidas, kai to reikia. Visos mūsų paskolos turi tą patį paprastą paraiškų teikimo procesą ir greitą išmokėjimą, jei sakome „taip“.

Vienintelis esminis skirtumas yra grąžinimo terminas, kuris keičiasi priklausomai nuo to, kiek norite pasiskolinti. Pasirinkite savo idealią paskolos sumą, kad sužinotumėte, per kiek laiko galėtumėte paskirstyti išlaidas.

Kokios yra skirtingos 100 svarų paskolos rūšys?

Kai norite skubėti pasiskolinti 100 svarų, pagrindinės paskolų rūšys, su kuriomis greičiausiai susidursite, yra paskolos iki atlyginimo ir trumpalaikės paskolos. Abi paprastai apima pinigų gavimą iš anksto, kad būtų galima panaudoti kritinėms situacijoms, tačiau yra ir keletas esminių skirtumų.

Paprastai tikimasi, kad grąžinsite paskolą iki atlyginimo, kai tik gausite kitą atlyginimą. Šioms paskoloms dažnai taikomos didelės palūkanų normos ir griežtos baudos, jei negalite sau leisti grąžinti visą pinigų sumą, todėl jos gali pabloginti jūsų padėtį, jei nesate atsargūs.

100 svarų vertės trumpalaikės paskolos gavimas gali būti lengviau valdomas. Tokiu būdu paskirstysite grąžinimo kainą mažesnėmis mėnesio dalimis. Jie gali būti tokie pat greiti ir lengvai gaunami, todėl nereikia kabinėtis.

Kaip 100 taškų asmeninė paskola veikia su tašku „Dot Dot“?

Mes siekiame palengvinti gyvenimą, kai jums reikia šiek tiek papildomų pinigų, kad išspręstumėte keblią situaciją. Jums nereikia rasti garanto, kad galėtumėte paremti, ir mes neprašysime jokio turto ar vertybių kaip užstato. Galite kreiptis internetu per kelias minutes iš namų patogumo ar keliaudami.

Mes siūlome fiksuotas trijų, šešių ar devynių mėnesių grąžinimo sąlygas už 100 svarų sterlingų paskolas ir niekada neimame mokesčių už pavėluotus mokėjimus. Norėdami išsirinkti jums tinkamiausią terminą, naudokite toliau pateiktą mūsų paskolos skaičiuoklę, tada sužinokite, kiek jūsų paskola gali kainuoti kiekvieną mėnesį ir apskritai.

Trumpalaikė paskola

Reprezentatyvus pavyzdys

Pasiskolinkite 250 svarų sterlingų per 6 mėnesius, kas mėnesį grąžinant 81,41 svaro. Bendra mokėtina suma 488,46 GBP. Palūkanų norma 248,19% per metus (fiksuota). 824,7% balandis atstovas.

Ar patenkinta, kaip ji atrodo? Pasirinkite „Taikyti dabar“, kad pereitumėte į mūsų trumpą paraiškos formą. Kai pateiksite, atliksime kredito ir prieinamumo patikrinimus, tada pateiksime jums sprendimą.

Jei sakysime „taip“ ir būsite patenkinti, mes iš anksto atsiųsime 100 svarų paskolą ir automatiškai surinksime grąžinimus tiesioginiu debetu. Tai taip paprasta!

Ar aš galiu skolintis 100 svarų?

Galite kreiptis dėl 100 svarų sterlingų paskolos JK naudodami „Dot Dot“, jei:

 • Jūs esate 18 metų ar vyresnis
 • Turite JK adresą
 • Jūs turite darbą
 • Turite galiojantį el. Pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį
 • Galite pateikti mums banko sąskaitos ir debeto kortelės duomenis

Kai atliksite šiuos pradinius patikrinimus, mes patikrinsime tokius dalykus kaip jūsų kredito balas ir pajamos, kad įsitikintumėte, jog galite sau leisti grąžinti pinigus. Atminkite, kad ne toks tobulas kredito balas dar nėra pabaiga – vis tiek galite gauti patvirtinimą 100 svarų paskolai su blogu kreditu.

Kodėl verta pasirinkti „Dot Dot“ kaip tiesioginį 100 svarų paskolos skolintoją?

Nesvarbu, kiek jums reikia pasiskolinti ar kaip greitai, svarbu pasirinkti skolintoją, kuriuo galite pasitikėti. Mes esame JK 100 svarų tiesioginis paskolos skolintojas, o ne brokeris, todėl visada žinosite, su kuo turite reikalų. Štai dar penkios puikios priežastys pasirinkti mus:

 • Greita ir lengva: Kreipkitės internetu per kelias minutes ir gaukite greitą sprendimą. Jei taip, mes galime tą pačią dieną pervesti jūsų 100 svarų paskolą
 • Lankstus: Pasirinkite sau tinkamas grąžinimo sąlygas nuo 3-9 mėnesių. Kreipdamiesi taip pat atsižvelgiame ne tik į jūsų kredito balą
 • Nuoširdus: Iš anksto susitarkite dėl paskolos kainos ir niekada nemokėkite. Mes neimame mokesčių už pavėluotus mokėjimus ar kitas paslėptas baudas
 • Draugiškas: Jei reikia patarimo, pasikalbėkite su mūsų JK įsikūrusia klientų aptarnavimo komanda. Su mumis lengva kalbėtis ir džiaugiamės galėdami padėti
 • Rekomenduojamas: Ne tik imk žodį. Nepriklausomų apžvalgų svetainėje „Trustpilot“ mus vertina kaip puikūs

Kreipkitės į greitą 100 svarų sterlingų asmeninę paskolą per kelias minutes

Ar jums šiandien reikia 100 svarų paskolos? Nesvarbu, ar tai avarinis remontas, ar netikėta sąskaita, mes galime padėti.

Pasinaudokite mūsų paskolos skaičiuokle, kad sužinotumėte, kokia gali būti jūsų. Čia galite paspausti „Taikyti dabar“ ir užpildyti trumpą paraiškos formą. Mes atsakysime kuo greičiau, kad praneštume, kas toliau.

Kartais paskola tinka ne visiems, todėl prieš kreipdamiesi svarbu atidžiai peržiūrėti aplinkybes. Jei turite klausimų ar klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis. Taip pat galite patikrinti tinklaraščio „On The Dot“ puslapyje naudingų patarimų ir gudrybių pinigų valdymui.

Kreipkitės dabar

Parašykite komentarą