Apie mus

Asmeninės paskolos su saugipaskola.lt privalumai

Kartais neturite pakankamai grynųjų pinigų savo svajonių projektui finansuoti. Nesvarbu, ar planuojate vestuves, kelionę, naują automobilį, ar remontą – tai brangūs gyvenimo projektai, kuriems kartais reikia asmeninės paskolos.

Siūlome naują 100 % asmeninės paskolos internetu galimybę finansuoti savo projektą; galite pasirašyti sutartį nuotoliniu būdu ir tiesiogiai įkelti dokumentus, reikalingus asmeninės paskolos paraiškai užpildyti.
Ši internetinė asmeninės paskolos paraiška yra paprasta, greita ir skaidri. Finansavimo sprendimas, leidžiantis papildomai pasinaudoti fiksuota metine debeto norma (arba metine palūkanų norma), yra ypač patrauklus. Taigi galite įgyvendinti savo projektą nesirūpindami rytdiena!

Kas yra asmeninė paskola?

Asmeninė paskola yra kreditas, kuris, kaip sakoma, “neturi įtakos”. Iš tikrųjų iš asmeninės paskolos pasiskolinta suma neatitinka tikslaus daikto (automobilio, motociklo, nekilnojamojo turto ir t. t.) pirkimo. Todėl asmeninė paskola suteikiama ne pateikus sąskaitą faktūrą, kaip “paveiktų” kreditų atveju, o tiesiog reaguojant į namų ūkių grynųjų pinigų srauto poreikį.
Galiausiai kredito gavėjas gali laisvai naudoti kredito sumą savo nuožiūra – vartojimo prekėms (automobiliui, šaldytuvui, maistui ir t. t.) ar kitoms paslaugoms finansuoti.
Šią paskolos rūšį gali išduoti bankas ir finansavimo organizacija, kuri specializuojasi paskolų srityje.

Asmeninė paskola paprastai grąžinama kiekvieną mėnesį. Sutartyje numatyta paskolos trukmė priklauso nuo paskolos sumos ir paskolos gavėjo finansinių galimybių. Mėnesio įmokos apskaičiuojamos atsižvelgiant į bendrą paskolos sumą ir jos trukmę, metinę kredito kainos metinę normą.

 

Asmeninės paskolos suma ir trukmė

Asmenines paskolas reglamentuoja Lietuvos vartotojų kodeksas, kuriame nustatyta minimali ir maksimali trukmė bei suma.
Paprastai pirmasis mėnesinis mokėjimas atliekamas praėjus 30 dienų nuo lėšų gavimo. Tiksli mėnesinės įmokos mokėjimo data nurodyta sutartyje. Finansavimą teikianti organizacija taip pat gali suteikti 2-3 mėnesių mokėjimo atidėjimą, tačiau tai nėra sisteminga.

pirmas mėnesinis mokėjimas atliekamas antro mėnesio 4 dieną po to, kai gaunate lėšų.

Verta žinoti: fiksuota palūkanų norma
Metinė palūkanų norma (RPMN) priklauso nuo paskolos sumos ir trukmės, tačiau paskolos laikotarpiu ji visiškai nesikeičia. Taip pat atkreipkite dėmesį: į bendrąją kredito kainos normą įskaičiuotos visos su paskola susijusios išlaidos.

Greitasis kreditas grynaisiais pinigais per asmeninę paskolą

Paskola grynaisiais pinigais fiziniams asmenims yra ne kas kita, kaip vartojimo kreditas. Šio tipo vartojimo kreditas gali būti su fiksuota arba kintama palūkanų norma.

Kaip ir bet kuris kitas vartojimo kreditas, paskola grynaisiais pinigais būtinai yra banko ir paskolos gavėjo sutarties objektas. Paskolos gavėjas turi mokėti vadinamąsias mėnesines įmokas. Šių mėnesinių įmokų dydis priklauso nuo paskolos trukmės, visos pasiskolintos sumos ir taikomos palūkanų normos. Didelis grynųjų pinigų paskolos privalumas? Paskolos gavėjas gali tiesiog panaudoti suteiktą sumą kaip užstato liniją, nereikalaudamas pagrįsti pirkimo ar konkretaus panaudojimo. Tai daugiausia paaiškina grynųjų pinigų paskolos gavimo greitį!

 

Atkreipkite dėmesį: tai skiriasi nuo verslo pinigų srauto paskolos!

Verslui skirta paskola grynųjų pinigų srautui veikia kitaip. Šiuo atveju kalbama ne apie mėnesines įmokas ar metinę palūkanų normą, o apie agios. Į sutartį taip pat neįtrauktas draudimas. Šis kreditas suteikiamas kaip leistinas pereikvojimas (overdraftas). Įmonei gali būti suteiktos trijų pagrindinių tipų pinigų srautų paskolos:

Klasikinis banko overdraftas ;
overdrafto galimybė;
Kampanijos kreditas.

O kaip su paskolos gavėjo draudimu nuo mirties?

Prieš suteikdamas kreditą, skolintojas gali pareikalauti, kad paskolos gavėjas pasirašytų draudimą. Ir tai, nors įstatymas to nenumato. Bet kuriuo atveju paskolos gavėjas suinteresuotas pagalvoti apie šį neprivalomą draudimą. Kadangi, pavyzdžiui, praradus darbą arba mirus žmogui, mokėjimų nuoseklumo atveju būtent draudimas bus atsakingas už likusios mokėtinos kapitalo dalies grąžinimą.

Taip pat svarbu žinoti, kad net jei skolintojas siūlo apdrausti jūsų asmeninę paskolą, jūs turite teisę kreiptis į pasirinktą įstaigą.

Patvirtinamieji dokumentai asmeninės paskolos bylai surinkti

Asmeninės paskolos priėmimas daugiausia priklauso nuo pareiškėjo išteklių ir turto. Iš tiesų labai svarbu užtikrinti, kad jo finansinė padėtis ir kapitalas leistų jam mokėti mėnesines įmokas.

Informacija, kurią turi pateikti skolintojas

Savo pasiūlyme finansų įstaigos privalo visų pirma paminėti

– Kreditoriaus tapatybė ir adresas;
– Sutarties trukmė;
– Kredito rūšis;
– Visa mokėtina suma;
– Kredito suma;
– Pasiskolintos sumos suteikimo sąlygos;
– Bendra mokesčių suma;
– Pasitraukimo laikotarpio buvimas;
– kompensacijos, mokėtinos pavėluoto mokėjimo atveju.

Ši informacija leidžia pareiškėjui sužinoti, ar paskola atitinka jo finansinę padėtį ir poreikius.

 

Asmeninės paskolos

Paskolos gavėjams reiškia asmeninę paskolą sąžiningomis ir konkurencingomis palūkanomis. Mūsų įkainiai yra konkurencingiausi rinkoje – nuo 1 000 iki 3 000 eurų. Siūlome tik asmenines paskolas su fiksuotomis palūkanomis ir pastoviomis mėnesinėmis įmokomis, be jokių paslėptų mokesčių.

Be to, siūlome išskirtinį greitį: mūsų asmeninių paskolų paraiškų analizės technologija leidžia mums finansuoti projektą per rekordiškai trumpą laiką; atsakymas iš esmės pateikiamas iš karto, kai tik baigiasi jūsų asmeninės paskolos paraiškos internetu nagrinėjimas. Užpildžius paraišką iš namų, galutinis atsakymas išsiunčiamas per 24 valandas(1).

Automatizavus kai kuriuos kredito paraiškų teikimo procesus, galima priimti objektyvius ir momentinius sprendimus, išvengti šališkų vertinimų ir įkyrių klausimų.

Norint rasti patraukliausią pasiūlymą ir taip sumažinti bendrą asmeninės paskolos kainą, būtina palyginti. Norėdami sužinoti mūsų palūkanų normas, imituokite asmeninę paskolą tiesiogiai internetu!