7 geriausių paskolų bendrovės Kalgaryje [2021 ]

Nuotraukų kreditas: „Shutterstock“

Autorius Aidenas Collinsas

Kai investuojate lėšas į savo verslą, namus ar transporto priemonę ir staiga sugalvojate, kreiptis dėl paskolos yra gera idėja. Pagal Kalgario bendroves, kurios teikia geriausias paskolas, jūsų finansinės problemos pagaliau gali būti išspręstos.

Norėdami padėti rasti geriausius pasiūlymus ir skolintojus, mes sukūrėme geriausių sąrašą. Mūsų pasirinkimas buvo pagrįstas skolintojų palūkanų normomis, mokėjimo politika, paskolų paketais ir klientų atsiliepimais.

Taigi be ilgesnio svarstymo, čia yra bendrovės, gaunančios geriausias paskolas Kalgaryje. Skaitykite toliau.

1. Skubios paskolos Kanada

Greitųjų paskolų Kanados tinklapis
Nuotraukų kreditas: tiesioginių paskolų Kanada svetainė

Momentinės paskolos Kanada teikia klientams paskolą automobiliui arba paskolą užstatą tais atvejais, kai tai padaryta jų automobilių vardų atžvilgiu. Jie turi didelę patirtį šioje srityje ir gali pateikti grynuosius pinigus tą pačią dieną kaip ir patvirtinimas.

Tiesioginių paskolų Kanada, kaip viena iš geriausių paskolų bendrovių Kalgaryje, turi nemažai filialų aplink Kanadą. Tai reiškia, kad teikdami paskolą turite daug patogių vietų.

Pabrėžia

 • Nėra kredito patikrinimų
 • Jokių darbo reikalavimų
 • 5 metų terminai

Klientų atsiliepimai

Skubias paskolas Kanada rekomenduoja klientams teikti profesionalias paslaugas, lanksčias mokėjimo galimybes ir greitus patvirtinimus.

Kai kurie klientai pasidalijo savo apžvalgomis ir parašė:

„Iš jų buvo be vargo lengva gauti nuosavybės paskolą. Kartu su paprasta internetine paraiška ir patvirtinimu tą pačią dieną galėjau gauti savo grynųjų. Jie visą laiką buvo labai kantrūs ir atsakė į visus mano klausimus. Ačiū vaikinai!”

„Itin profesionalus ir puikus aptarnavimas. Jie suteikė lanksčias mokėjimo galimybes, o jų palūkanų normos buvo geresnės nei kitoms nuosavų paskolų bendrovėms, kurių paklausiau. Buvo patvirtintas tą pačią dieną ir gavau grynuosius pinigus per valandą “.

2. Laiminga paskola

Laimingas paskolos tinklapis
Nuotraukų kreditas: „Happy Loan“ svetainė

„Happy Loan“ siūlo skolinimo paslaugas Kalgario gyventojams. Jie skirti geriausiems įmanomiems jūsų finansinių problemų sprendimams sugalvoti.

Bendrovė taip pat atsiduoda skubių paskolų grynaisiais pinigais teikimui tą pačią dieną, kai kreipiatės.

Kaip viena iš geriausių paskolų bendrovių Kalgaryje, „Happy Loan“ tikslas yra suteikti patogiausią pinigų skolinimo pakaitalą klientams per jų gyvenimo aukštumas ir žemumas.

Pabrėžia

 • Įperkami mokėjimai
 • Paskola iki 10 000 USD
 • Metinė procentinė norma: 46,5%

Klientų atsiliepimai

„Happy Loan“ teikia puikias paslaugas, supranta jūsų poreikius, pateikia pasirinkimo galimybes ir greitai užbaigia procesą, o tai paaiškina, kodėl jų klientai juos taip dažnai rekomenduoja.

Kai kurie klientai pasidalijo savo apžvalgomis ir parašė:

„Labai greitas procesas, o darbuotojai yra nepaprastai draugiški ir paslaugūs. Apskritai labai maloni patirtis be rūpesčių “.

„Ačiū Konstantinui ir Samarai už greitą ir lengvą procesą, kuris buvo finansuojamas tą pačią dieną, taip pat už puikų klientų aptarnavimą. Mes jau kelerius metus esame klientai, o jūs, vaikinai, visada buvote šalia, kai to prireikė. Rekomenduojama šeimai ir draugams! “

3. Mėlyna vario sostinė

„Blue Copper Capital“ tinklapis
Nuotraukų kreditas: „Blue Copper Capital“ svetainė
PRODUKTAI Paskolos iki atlyginimo, asmeninės ir verslo paskolos
INTERNETO SVETAINĖ https://bluecoppercapital.com/
ADRESAS 5809 „Macleod Trail SW # 104“, Kalgaris, AB T2H 0J9, Kanada
KONTAKTINIAI DUOMENYS Tel .: +1 403-250-0232
EKSPLOATAVIMO VALANDOS Pirmadienis – penktadienis: 10.00–18.00 val

Šeštadienis: 12: 00-16: 00

„Blue Copper Capital“ siūlo etiškus paskolų sprendimus visoje Albertoje ir Britų Kolumbijoje, siekiant paremti kiekvieną asmenį, bandantį įgyvendinti savo finansines svajones.

Tuo tikslu jie tarnauja Kalgario bendruomenei nuo 2006 m., Teikdami įperkamas paskolas, kurios yra pritaikytos pagal jūsų finansinius poreikius.

Šiandien, būdama viena iš geriausių paskolų bendrovių Kalgaryje, „Blue Copper Capital“ savo pasiekimus vertina kiekvienam klientui skirtu individualiu dėmesiu ir patikimomis kainomis.

Pabrėžia

 • Pinigų gramas
 • „Mėlyno vario“ klubas

Klientų atsiliepimai

Paslaugūs darbuotojai, puikios komandos ir puikus aptarnavimas. Nereikia stebėtis, kodėl „Blue Copper Capital“ rekomenduoja jų klientai.

Kai kurie klientai pasidalijo savo apžvalgomis ir parašė:

„Tai tiesiog nuostabi komanda, su kuria reikia susidoroti. Aš buvau klientas ne vienerius metus. Visada jaučiau, kad su manimi elgiamasi pagarbiai ir teisingai. Komanda visada draugiška, visada paslaugi ir visada tikrai graži! “

„Ačiū Michelle už jūsų pagalbą suteikiant paskolą, Deivui ir visiems„ Blue Copper “darbuotojams. Jūs, vaikinai, rokuojate “.

4. „Pioneer Financial Services“

„Pioneer Financial Services“ logotipas
Nuotraukų kreditas: „Pioneer Financial Services Facebook“
PRODUKTAI Finansinės ir sunkvežimių paslaugos
INTERNETO SVETAINĖ https://pioneerfinancialservices.ca/
ADRESAS 3770 Westwinds Dr NE # 102, Kalgaris, AB T3J 5H3, Kanada
KONTAKTINIAI DUOMENYS Tel .: +1 403-874-0018
EKSPLOATAVIMO VALANDOS Pirmadieniais – penktadieniais: 9.00–18.00 val

Šeštadienis: 10: 00-16: 00

„Pioneer Financial Services“ misija yra pristatyti sunkvežimių ir priekabų nuomą ir paskolas patikimomis ir konkurencingomis kainomis, atsižvelgiant į jūsų būseną.

Įmonė taip pat suteikia 100% lankstumo ir profesionalumo, kad jūsų verslas galėtų plėstis ir gauti pelno.

„Pioneer Financial Services“, būdama viena iš geriausių paskolų Kalgaryje sunkvežimių pramonėje, taip pat siūlo komercines draudimo paslaugas, kurios orientuojasi į transportą.

Pabrėžia

 • Paskolos sunkvežimiams
 • Komercinis draudimas
 • ELD pardavimas

Klientų atsiliepimai

„Pioneer Financial Services“ klientai giria už labai gerą aptarnavimą ir mandagų pobūdį. Kai kurie klientai pasidalijo savo apžvalgomis ir parašė:

„Šie vaikinai geriausiai sekasi tuo, ką daro. Iš jų tikitės sąžiningumo, skaidrumo ir paslaugumo. ?? “

„Aš labai rekomenduoju jų puikų aptarnavimą! Jie teikia žingsnis po žingsnio mandagų ir profesionalią pagalbą nuo visko, iki tinkamo tipo sunkvežimio pirkimo iki geriausios paskolos, kad gautumėte licencijas / dokumentus! “

5. Paskolos internetu

Pavadinimas Paskolos internete logotipas
Nuotraukų kreditas: internetinių svetainių pavadinimas

Pavadinimas Paskolos internetu siūlo nuosavas paskolas jūsų transporto priemonei ir namui ant ratų. Bendrovė leidžia jums pasiskolinti iki 25 000 USD, paversdama savo transporto priemonę įkeitimu, kai toliau ja naudojatės.

Dėl jų lankstumo jie tampa viena iš geriausių paskolų bendrovių Kalgaryje. Nereikia mokėti mokesčių iš anksto, taip pat nereikia mokėti baudų už kredito patikrinimus ir paskolas.

Nuosavybės paskolos internetu leidžia jums sumokėti paskolą bet kada jums patogiau, suteikiant jums laisvę ir nepriklausomybę, kurios esate nusipelnę.

Pabrėžia

 • Nėra kredito patikrinimo
 • 1 valandos patvirtinimas
 • Tik atviros paskolos
 • Jokių išankstinio apmokėjimo baudų

Klientų atsiliepimai

Pavadinimas „Paskolos internetu“ yra gerai žinomas dėl puikių paslaugų, be rūpesčių sudarytų sandorių ir profesionalumo.

Kai kurie klientai pasidalijo savo apžvalgomis ir parašė:

„Mano patirtis buvo puiki; viso proceso metu buvo elgiamasi pagarbiai, viskas buvo išsamiai paaiškinta ir tą pačią dieną man pavyko gauti paskolos pinigų. Paskolos internetu suteikia tai, ką žada, labai rekomenduoju jas išdalinti “.

„Turėjau fantastišką patirtį šioje įmonėje. Nėra smulkių šriftų, jie tiksliai paaiškina, kokios yra jūsų galimybės ir kaip veikia paskola, ir jie nemėgina vilnos pervilkti ant akių, kaip tai daro daugelis ten esančių kompanijų. Aš labai rekomenduoju šią įmonę, jei ieškote paskolos. Sklandus sandoris! “

6. Protingiau. Paskolos

Nuotraukų kreditas: protingesnis. Paskolos

Pažangesnės paskolos yra Kanados paskolų ir finansų katalogas. Naudodamiesi pažangesnėmis paskolomis galite naršyti daugiau nei 90 prekių ženklų, siūlančių finansinius produktus ir verslo paslaugas, įskaitant:

 • Asmeninės ir verslo paskolos ir kredito sprendimai, hipotekos ir užtikrintas komercinis finansavimas
 • Greitkelių sunkvežimių, autobusų, žemės ūkio ir žemės ūkio įrangos finansavimas
 • Banko sąskaitos (mokėjimas ir taupymas)
 • Draudimas (namų, automobilių, gyvybės, verslo)
 • Investavimas (platformos, prekyba, akcijos, fondai)
 • Pinigų pervedimai į daugiau nei 200 šalių ir daugiau nei 90 valiutų
 • Skolos sumažinimas (skolų valdymas, konsolidavimas, vartotojų pasiūlymai)
 • Verslo sprendimai („b2b“ paslaugų teikėjai, prekybininkų sprendimai, technologijų įmonės, POS sistemos, el. Prekybos sprendimai, rinkodara ir kt.)

Pabrėžia

 • Greitos paskolos
 • Lengvas patvirtinimas
 • Įvairūs variantai, kuriuos reikia peržiūrėti

7. „iCash“

„iCASH“ yra Kanados skolintojas, teikiantis trumpalaikes paskolas daugeliui klientų visoje Kanadoje.

Jie didžiuojasi sakydami, kad jiems priklauso visos licencijos, reikalingos paskoloms iki atlyginimo pasiūlyti kiekvienoje provincijoje. Jie siūlo savo klientams aukštos kokybės paslaugas greitai ir saugiai.

Jų paslaugos yra patikimos, prieinamos ir prieinamos visiems.

Jie taip pat siūlo unikalią pinigų grąžinimo programą, skirtą apdovanoti savo klientus. Grąžinus paskolą, galite gauti iki 20% sumokėtų skolinimosi išlaidų.

Pabrėžia

 • Nereikia jokių dokumentų
 • Jokių paslėptų kaltinimų
 • Gaukite patvirtinimą per kelias minutes

Klientų atsiliepimai

Kai kurie klientai pasidalijo savo apžvalgomis ir parašė:

„Labai greita ir paprasta. Patikima, patikima ir apskritai puiki paslauga, teikiama šiais neįprastais precedento neturinčiais laikais … .. “

„Pirmą kartą naudojuosi šia paslauga ir tai buvo gana gerai, keli paspaudimai ir voila. Aš esu realistas ir nesitikiu, kad kas nors perduos man grynuosius 5 minutes po to, kai aš jiems atsiųsiu savo informaciją, bet aš norėčiau, kad man būtų pasakyta, jog tai bus beveik visa diena, kol gausiu atsakymą. Be to, aš rekomenduočiau tai tiems, kurie ieško šiek tiek grynųjų ir nenori iš karto viską grąžinti. Tai puiki alternatyva paskolai iki atlyginimo, ir aš tikiu, kad paslauga dažniausiai būna greitesnė. Jei kreipsitės dėl paskolos šeštadienio vakarą ir tikitės ją gauti per artimiausią valandą, galite paprašyti per daug. Pats laikas, kai reikia papildomų pinigų. Jei planuojate dieną ar daugiau iš anksto, pažadu, kad ši paslauga bus būtent tai, ko jums reikia “.

Investavimas į paskolą turi daug privalumų, nesvarbu, ar norite kreiptis dėl paskolos, kad padėtumėte susimokėti už savo namą, ar palaikyti verslo plėtrą, ar apsaugoti savo transporto priemonę. Tiesiog įsitikinkite, kad paskolą gavote iš gero skolintojo, kaip antai aukščiau.

Be to, jei jums prireiks būdo, kaip vėliau lengviau išmokėti paskolas, turėtumėte peržiūrėti mūsų geriausių skolų konsolidavimo paslaugų Kalgaryje sąrašą. Jie gali daug nuveikti, kad supaprastintų daugkartinį paskolos grąžinimą.

Parašykite komentarą