Kaip galiu palikti finansines kredito įstaigas?

Kreipiantis dėl paskolos ar kredito, mūsų kredito ir mokumo istorija vaidina įvadinio laiško vaidmenį finansų įstaigoje, iš kurios norime kreiptis dėl paskolos, ir tai bus vienas iš pagrindinių kriterijų nusprendžiant, ar ją suteikti. mums ar ne.

Buvimas ASNEF registre yra dėmė mūsų istorijoje, kuri gali uždaryti paskolos duris arba paprasčiausiai paskatinti ją suteikti daug griežtesnėmis sąlygomis, nei manytume, jei mūsų vardo nebūtų tokiame registre.

Kas yra ASNEF sąrašas?

Žodis ASNEF atitinka trumpinį Nacionalinė kredito finansinių įstaigų asociacija. Tai yra tai, kas paprastai vadinama nusikalstama byla.

Šį failą tvarko „Equifax“ ir jo tikslas yra ne tik informuoti potencialius skolininkus ir paslaugų teikėjus, jei tinkamai įvykdėme savo finansinius įsipareigojimus.

Ši informacija, kaip akivaizdu, yra labai vertinga ir pelninga įmonėms, kurios, viena vertus, nori išvengti didelės abejotinų paskolų apimties ir, kita vertus, nori būti tikros, kad galime patogiai grąžinti pinigus, vengdami, todėl atsiduriame skolose, viršijančiose savo galimybes. Todėl jie nusprendžia užkirsti kelią būsimoms problemoms samdydami šias paslaugas.

Nebūtina turėti didelių skolų, kad jos būtų įtrauktos į šiuos sąrašus, norint patekti į „juodąjį sąrašą“ pakanka nemokėti sąskaitų už vandenį, elektrą ar kitas išlaidas. Taigi, įprasta, kad daugelis žmonių nežino, kad yra jo viduje. Norėdami tai sužinoti, tiesiog susisiekite su pačiu subjektu internete arba eikite į jo būstinę. Kitas variantas yra kreiptis į mūsų banką, kad jie būtų tie, kurie prašo atitinkamos informacijos.

Ką turėčiau daryti, kad ištrinčiau savo duomenis ir finansines kredito įstaigas?

Pirmiausia turime aiškiai žinoti apie mus saugančias teises į privatumą ir teisę būti pamirštam.

Tuo remiantis, visų pirma, norėdamas pasirodyti ASNEF, šis subjektas jau anksčiau mums turėjo oficialiu pranešimu pranešti apie riziką, kad gali būti įtrauktas į jos bylas, jei neišspręsime mūsų skolų reikiamu greičiu.

Šis pranešimas yra privalomas, todėl jei jie mus įtraukė į savo sąrašus be jo, jie turi nedelsdami juos ištrinti, nesvarbu, ar sumokėjome negrąžintą skolą.

Priešingai, jei gavome reikiamą pranešimą, vienintelis būdas išeiti iš nusikalstamos bylos yra sumokėti atitinkamus pinigus ir laukti, kol įmonė ar individualus skolos gavėjas įrodys, kad mokėjimas yra įvykdytas.

Jei šis procesas neįvyks, mes turėsime paprašyti įmonės pateikti dokumentus, kuriuose numatyta, kad skola sumokėta, ir turėdami tą pažymą asmeniškai kreiptis į ASNEF, reikalaudami atitinkamo mūsų duomenų ištrynimo. Išbraukimas, kuris turi būti visiškas, ty tarsi mūsų vardai niekada nebuvo to sąrašo dalis, kaip nurodo įstatymas.

Kokia yra didžiausia viešnagės finansinėse kredito įstaigose trukmė?

6 metai yra maksimalus laikotarpis, kurį galime įtraukti į Finansų kredito įstaigų sąrašus, neatsižvelgdami į tai, ar ištrynėme savo duomenis, ar tęsiame nemokėdami negrąžintų skolų.

Tačiau įprasta, kad žmonės, kurių pavardė yra šiame sąraše, atlieka atitinkamas procedūras, kad kuo greičiau iš jo išeitų. Kaip jau minėjome, nepriklausymas šių charakteristikų sąrašui yra ne tik esminis reikalavimas prašyti bet kokios finansinės pagalbos kredito įstaigoms, tokioms kaip „Creditea“, bet taip pat yra rekomenduojama geros finansinės būklės palaikymo praktika.

Parašykite komentarą