„KeyBank“ neužtikrintų kredito linijų peržiūra

Kokias kredito linijas siūlo „KeyBank“?

„KeyBank“ neužtikrintos kredito linijos apima skirtingas finansavimo sumas kintamomis palūkanų normomis. Galiausiai jūsų kredito limitas priklauso nuo eilutės, dėl kurios kreipiatės, tipo:

 • „KeyBasic“ kredito linija. Ribos svyruoja nuo 250 iki 5000 USD ir gali būti naudojamos bet kokioms teisėtoms trumpalaikėms išlaidoms padengti. Gerokai pigiau nei imant darbo dieną ar asmeninę paskolą, „KeyBank“ kintamąjį balandį nustato nuo 13,99% iki 24,99%.
 • „KeyBank“ pageidaujama kredito linija. Ribos svyruoja nuo 2 000 iki 50 000 USD, šios eilutės yra skirtos didelėms išlaidoms, tokioms kaip skolų konsolidavimas. Jūsų kintamasis balandis nuo 2018 m. Spalio mėn. Svyruoja nuo 10,49% iki 15,74%.

Kuo „KeyBank“ kredito linijos yra unikalios?

Dideliuose bankuose yra privilegijų, kurių galite rasti ne visur, o „Key Bank“ asmeninės paskolos ir kredito linijos galimybės nėra išimtis.

Abi jos kreditinės linijos nėra užtikrintos, o didžiausia jos kaina siekia 50 000 USD. Bet be užstato galite pamatyti didesnę balandį nei užtikrintos linijos.

Kokie yra „KeyBank“ kredito linijos pranašumai?

 • Besisukantis kreditas. Grąžinkite tai, ką skolinote, pasinaudokite kredito linija.
 • Neužtikrintas. Norint gauti finansavimą iš „KeyBank“ nereikia užstato, leidžiančio pasiskolinti iki galimo 50 000 USD nerizikuojant asmeniniu turtu ar investicijomis.
 • Dideli maksimumai. Atsižvelgdami į savo kredito liniją, galite pasiskolinti nuo 250 USD iki didelės 50 000 USD, kad atitiktų jūsų biudžetą ir poreikius.

Ar yra trūkumų?

 • Ribotas valstybės prieinamumas. Kredito linijas galima įsigyti tik Arkanzase, Kolorade, Konektikute, Aidahe, Indianoje, Masačusetse, Meine, Mičigane, Niujorke, Ohajuje, Oregone, Pensilvanijoje, Jutoje, Vermonte ir Vašingtone.
 • Turi turėti atidarytą sąskaitą. „KeyBank“ kreditų linijas išplečia tik klientams, tačiau naudodamiesi savo programa galite kreiptis dėl sąskaitos.
 • Nedelsiant imamos palūkanos. Pasitraukus iš kredito linijos, jums bus mokamos palūkanos už skolintą sumą nedelsiant, be lengvatinio laikotarpio.

Palyginkite daugiau asmeninių paskolų pasiūlymų

vardas Produktas

Geriausios „Egg“ asmeninės paskolos

Geriausios „Egg“ asmeninės paskolos

5,99–29,99%

600

2 000–50 000 USD

Pagrindinė skolinimo internetu platforma su keliais grąžinimo būdais.

Asmeninės „SoFi“ paskolos

Asmeninės „SoFi“ paskolos

Nuo 5,99% iki 18,85%

680

5000–100 000 USD

Aukšto reitingo kreditorius, pasižymintis konkurencingomis palūkanomis, didelėmis paskolų sumomis ir be jokių mokesčių.

Atnaujinkite asmenines paskolas

Atnaujinkite asmenines paskolas

Nuo 5,94% iki 35,97%

600

1 000–50 000 USD

Įperkamos paskolos su dviem paprastomis grąžinimo sąlygomis ir be išankstinio apmokėjimo baudų.

Patikimos asmeninės paskolos

Patikimos asmeninės paskolos

Nuo 2,49% iki 35,99%

Teisingas ir puikus kreditas

1 000–100 000 USD

Gaukite individualizuotas palūkanas per kelias minutes ir tada pasirinkite pasiūlymą iš geriausių internetinių skolintojų.

„Lend-Grow“ ryšio paslauga

„Lend-Grow“ ryšio paslauga

19,99–35,99%

540

2 000–25 000 USD

Ar man tinka?

„KeyBank“ nenurodo minimalių pajamų ar kredito balų intervalo, tačiau vis tiek turėsite atitikti keletą pagrindinių kriterijų. Tu privalai:

 • Turėkite „KeyBank“ atsiskaitymo ar kaupiamąją sąskaitą.
 • Gyvenk valstybėje, kurią aptarnauja „KeyBank“.
 • Būkite mažiausiai 18 metų.

Kaip kreiptis?

Apsilankykite „KeyBank“ asmeninių kredito linijų puslapyje, palyginkite savo galimybes ir pasirinkite Kreipkitės dabar kai būsite pasirengę kreiptis.

Jei turite sąskaitą „KeyBank“, prisijunkite kaip esamas vartotojas. Kitu atveju:

 1. Įveskite savo vardą, pavardę, el. Pašto adresą ir palaikomų asmenų skaičių.
 2. Įveskite savo gatvės adresą. Jei persikėlėte per pastaruosius dvejus metus, įveskite ir ankstesnį adresą.
 3. Įveskite savo socialinio draudimo numerį, mokesčių mokėtojo ID arba kitą numerį iš vyriausybės išduoto dokumento.
 4. Pasirinkite savo darbo tipą ir įveskite informaciją apie savo pajamas. Jei pradėjote darbą per pastaruosius dvejus metus, pateikite ir savo ankstesniam darbdaviui.
 5. Jei reikia, pridėkite informaciją apie bet kurį kartu vartojantį vaistą.
 6. Pateikite paraišką apdoroti.

Taikyti ekrano kopiją

Kas nutiks, kai mane patvirtins kredito linija?

Patvirtinę, galite pasiskolinti pinigų iki pratęsto ​​kredito limito. „KeyBasic“ linijoms taikomas 25 USD metinis mokestis, o „Preferred“ linijoms – 50 USD per metus.

Pasiskolinta suma nedelsiant pritraukia palūkanas, o jūs turite kiekvieną mėnesį pateikti grąžinamą sumą, siekdami negrąžinto likučio.

„KeyBank“ leidžia atlikti minimalius mėnesinius mokėjimus, kurie padengia dalį pagrindinės sumos ir palūkanų:

 • „KeyBasic“ kredito linija. Jūsų minimali mėnesio įmoka yra 20 USD arba 1/60-oji pagrindinės dalies suma, taip pat palūkanos ir mokesčiai, atsižvelgiant į tai, kuri suma yra didesnė.
 • „KeyBank“ pageidaujama kredito linija. Jūsų minimali mėnesio įmoka yra 50 USD arba 1/120-oji pagrindinės dalies suma, taip pat palūkanos ir mokesčiai, atsižvelgiant į tai, kuri suma yra didesnė.

Už pavėluotus ar grąžintus mokėjimus „KeyBank“ ima 35 USD mokestį. Jei jūsų susietoje atsiskaitomojoje sąskaitoje yra overdraftas, jūs taip pat esate pasirengęs mokėti mokesčius, kurie svyruoja nuo 10% avanso sumos „KeyBasic“ linijose iki fiksuoto 10 USD per dieną „Preferred“ linijoms, kurios atsiskaitymo ciklas neviršija 100 USD.

Apatinė eilutė

„KeyBank“ kredito linijos gali būti naudingos priemonės, kai susiduriate su nereguliariomis išlaidomis. Galite padengti pagrindus „KeyBasic“ arba „Preferred“ eilutėmis, priklausomai nuo to, kiek jums reikia. Kai nustatoma mažesnė nei 25% APR, jie gali būti labiau prieinamas pasirinkimas nei kitų rūšių paskolos ar kreditinės kortelės.

Prieš prisiregistruodami, atidžiai apsvarstykite visas finansavimo galimybes, kad rastumėte geriausią jūsų poreikiams ir biudžetui.

Dažnai užduodami klausimai

Vaizdo šaltinis: „shutterstock“ ir „key.com“

Parašykite komentarą