Paskolų bendrovė, o ne brokeris – paskolos tiesiogiai jums

„Dot Dot Loans“ yra „Shelby Finance Ltd“, Jungtinėje Karalystėje įsikūrusios paskolų internetu bendrovės, prekybinis pavadinimas. Mes priklausome „Morses Club PLC“, kuri yra viena didžiausių būsto paskolų bendrovių JK, kurios istorija siekia daugiau nei 130 metų.

Paskolos „Dot Dot“ buvo pradėtos teikti 2017 m., Skirtos klientams, kurie nori visiškos internetinės paslaugos, kuri yra paprasta, paprasta ir patogi.

Dalykai, kurie mums nepatinka:

  • Nereikalingi mokesčiai
  • Blogas aptarnavimas
  • Žmonių laukimas
  • Netikėtos išlaidos

Mums patinka būti paslaugiais

Mūsų tikslas visada būti paslaugus ir sąžiningas savo klientams. Mes norime jiems padėti iš sunkumų, o ne sukelti daugiau, todėl visada įsitikiname, kad jūsų pasirinkta paskola jums tinka. Mes tikime suteikti jums aiškią ir naudingą informaciją, kai tik galime, ir suteikti jums aiškų bendravimą kiekviename etape.

Mūsų, kaip skolintojo, atsakomybė mums taip pat yra labai svarbi. Mes atliekame visų klientų kreditų patikrinimus, nesvarbu, ar jie pasiskolino iš mūsų, ar ne, ir mes neimame mokesčių už pavėluotus mokėjimus. Mes taip pat leidžiame savo klientams anksčiau sumokėti paskolą, jei jie to nori.

Mūsų klientai mums yra svarbūs, o mūsų tikslas yra visada būti paslaugiems ir teisingiems.

Parašykite komentarą