Trumpalaikės paskolos, trumpalaikės paskolos tiesioginiai skolintojai, trumpalaikių paskolų programa

Ar jums reikia grynųjų, kad padengtumėte netikėtą sąskaitą ar kitas montavimo išlaidas? Avariniai atvejai kartkartėmis pasitaiko. Kad ir kokia būtų jūsų padėtis, trumpalaikės paskolos gali padėti atsigauti ir tęsti savo gyvenimą.

Turėdami patikimą trumpalaikių paskolų tiesioginį skolintoją, pvz., „Dot Dot“, galite kreiptis internetu ir tą pačią dieną gauti nuo 100 iki 1 000 svarų. Mes siūlome įvairias grąžinimo sąlygas ir jums nereikės jaudintis ir dėl nemalonių paslėptų mokesčių. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip veikia trumpos paskolos, ar galėtumėte gauti kvalifikaciją ir kaip kreiptis.

Kas yra trumpalaikės paskolos?

Kaip rodo pavadinimas, trumpalaikės paskolos yra greitas grynųjų pinigų padidinimas, kuris yra išmokamas per trumpą laiką. Paprastai tai mokama reguliariai iki metų. Galite pasirinkti grąžinti savo pinigus per tris, šešis ar devynis mėnesius naudodami Dot Dot, priklausomai nuo to, kiek skolinatės.

Lygiai taip pat, kaip tai darytumėte turėdami ilgalaikę paskolą, grąžinsite pačią paskolą ir tam tikrą palūkanų sumą. Trumpalaikės paskolos paprastai yra skirtos padengti išlaidas, kurių paprasčiausiai negalima laukti. Laimei, jie taip pat greiti ir paprasti.

Kreiptis dėl daugumos trumpalaikių paskolų internetu galite palyginti greitai ir netrukus sulauksite atsakymo. Tai gali būti tik tai, ką jums reikia išgirsti …

Kam galiu naudoti trumpalaikes paskolas?

Ar jūsų finansinė padėtis klampi? Nuo katilo gedimų iki dantų problemų ir automobilio problemų – blogiausi dalykai nutinka geriausiems iš mūsų. Kartais susidaro kelios išlaidos vienu metu ir apkrauna jūsų finansus. Trumpalaikę paskolą galite panaudoti padengti:

 • Namų priežiūros sąskaitos, įskaitant katilą, skalbimo mašiną ar šaldytuvo pakaitalus
 • Automobilių remontas, aptarnavimas ar MOT
 • Kitos neplanuotos išlaidos, tokios kaip draudimo atnaujinimas ar sąskaitos už mediciną

Jei neturite pakankamai atsarginių pinigų kritinei situacijai, esate ne vienas. Nacionalinės statistikos tarnybos (ONS) duomenys rodo, kad mes sutaupome mažiau savo pajamų nei anksčiau, o Finansinio elgesio tarnyba (FCA) praneša, kad paskolų paraiškos auga.

Normalu, kad karts nuo karto kyla rūpesčių dėl pinigų. Kreipimasis į trumpalaikį skolintoją, pavyzdžiui, „Dot Dot Loans“, gali suteikti jums reikalingą pagalbą.

Trumpalaikės paskolos ir paskolos iki atlyginimo

Jei ieškote greito finansavimo, tikriausiai susidūrėte su paskolomis iki atlyginimo. Skirtingai nei trumpalaikės paskolos, jos yra skirtos jums pakilti, kol gausite atlyginimą, taip pat gali padėti padengti ekstremalias situacijas.

Paskolos iki atlyginimo dienos laikui bėgant įgijo blogą reputaciją ir yra pagrindinės priežastys, kodėl trumpalaikė paskola galėtų būti geresnis pasirinkimas. Trumpalaikės paskolos leidžia paskirstyti išlaidas dalimis, o paskolos iki atlyginimo paprastai reikalauja grąžinti visą sumą viena dalimi.

Esant paprastai didelėms palūkanų sumoms, tai gali būti keblu – ypač dėl to, kad Finansinio elgesio tarnyba praneša, kad 67% paskolų, mokamų iki atlyginimo, jau dabar finansiškai kovoja. Nesugebėjus grąžinti pinigų gali būti skiriamos baudos už pavėluotus mokėjimus, kurios dar labiau padidins jūsų skolą.

Tikėtina, kad grąžinti dalimis bus lengviau. Jų atnaujinimas gali netgi padėti pagerinti savo kredito balą.

Mūsų trumpalaikės paskolos taip pat nėra susijusios su papildomų mokesčių rizika. Bet tai nėra vienintelė priežastis pasirinkti „Dot Dot“ paskolas.

Kodėl verta rinktis „Dot Dot“ paskolas?

Net ir tada, kai pinigai yra nedideli, prieš teikiant paskolą svarbu visiškai pasitikėti savo sprendimu. Čia „Dot Dot“ mes padarome dalykus paprastus, aiškius ir patogius – ir visada įsitikinsime, kad jūsų pasirinkimas jums tinka.

Štai tik penkios priežastys, kodėl pasirinkote „Dot Dot“ kaip trumpalaikės paskolos skolintoją:

 • Greita: Kreipkitės internetu nuo 100 iki 1000 svarų per kelias minutes. Jei sakysime „taip“, tą pačią dieną galite turėti savo banko sąskaitoje
 • Lankstus: Pasirinkite trijų, šešių ar devynių mėnesių grąžinimo terminus, kad jie atitiktų jūsų situaciją. Jei norite, taip pat galite anksti sumokėti paskolą
 • Nuoširdus: Mes iš anksto susitarsime dėl visų jūsų trumpalaikių paskolų išlaidų ir niekada neapmokestinsime jokių paslėptų priedų
 • Atsakingas: Mes esame Vartotojų finansų asociacijos narys ir atliekame patikimus kreditų ir įperkamumo patikrinimus, kad įsitikintume, jog mūsų paskolos yra valdomos
 • Rekomenduojamas: Nepriklausomų klientų atsiliepimai, esantys „Trustpilot“, mus vertino kaip puikius. Žmonėms patinka mūsų greitas aptarnavimas, draugiškas personalas ir paprastas procesas

Mes priklausome „Morses Club PLC“, vienai didžiausių JK asmeninių paskolų bendrovių, įsteigtų daugiau nei prieš 130 metų. Mes esame tiesioginiai skolintojai, todėl visada tiksliai žinosite, su kuo turite reikalų. Jokių netikėtumų. Tiesiog greitos ir lengvos paskolos.

Kaip veikia „Dot Dot“ trumposios paskolos?

Mūsų trumpųjų paskolų procesas negali būti lengvesnis. Visos mūsų paskolos nėra užtikrintos, todėl jums nereikės siūlyti savo namų ar kitų vertingų daiktų kaip užstato. Nereikia ieškoti garanto.

Tiesiog pasirinkite, kiek norite pasiskolinti ir kiek laiko turite grąžinti, ir eikite iš ten. Prieš kreipdamiesi galite sužinoti mūsų trumpalaikės paskolos skaičiuoklę, kad sužinotumėte, kiek kainuos jūsų.

Jei nuspręsite tęsti, mūsų komanda atliks kredito ir įperkamumo patikrinimus, kad įsitikintumėte, jog galite sau leisti grąžinti pinigus pagal savo kredito istoriją, pajamas ir išlaidas. Neišsigąskite – ne toks tobulas kredito balas jūsų automatiškai neatmes.

Jei sakysime „taip“, iš anksto susitarsime dėl visų jūsų paskolos išlaidų, tada automatiškai surinksite grąžintinas sumas. Taip pat galite valdyti paskolą internetu naudodamiesi mūsų patogiu klientų portalu.

Jei turite daugiau klausimų, galite kreiptis į mūsų DUK arba susisiekti su draugiška komanda.

Ar man tinka trumpalaikė paskola?

Bet koks sprendimas, kurį darote už savo pinigus, turi būti tinkamas. Yra atvejų, kai trumpalaikė paskola gali būti ne pats geriausias pasirinkimas.

Trumpalaikių paskolų grąžinimas paprastai yra didesnis nei ilgalaikių paskolų, nes greičiau grąžinate tai, ką esate skolingi. Tai gali reikšti, kad mokėsite mažiau palūkanų, tačiau jei jums reikės pasiskolinti didesnę sumą arba dar labiau paskirstyti išlaidas, gali tekti ieškoti ilgesnių variantų.

Taip pat nėra protinga imtis trumpalaikės paskolos, kad būtų galima sumokėti kitą skolą. Prisiimant daugiau skolų, jūsų padėtis gali pablogėti. Jei jaučiate, kad jums sunku, galite gauti nemokamų patarimų iš „National Debtline“, „StepChange“ ar „The Money Advice Service“.

Ar galiu gauti trumpalaikę paskolą?

Norime, kad greitos ir lengvos paskolos būtų prieinamos kuo daugiau žmonių. Galite kreiptis dėl vienos iš mūsų trumpalaikių paskolų, jei:

 • Jūs esate vyresnis nei 18 metų
 • Jūs gyvenate JK ir galite nurodyti adresą
 • Šiuo metu dirbate
 • Turite galiojantį el. Pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį
 • Galite pateikti banko sąskaitos ir debeto kortelės duomenis

Jūsų tikimybė būti patvirtintam priklausys nuo jūsų situacijos. Kiekvieną paraišką peržiūrime atskirai, kad įsitikintume, jog skoliname atsakingai ir suteikiame jums tinkančią paskolą.

Kiek galiu pasiskolinti?

Galite kreiptis dėl trumpalaikės paskolos nuo 100 iki 1 000 svarų, naudodami taškinių taškų paskolas.

Jei jums reikia didesnės sumos – pavyzdžiui, reikšmingiems namų tobulinimams ar vestuvėms – galite kreiptis dėl ilgalaikės paskolos, siekiančios iki 5000 svarų.

Kaip veikia trumpalaikiai paskolos grąžinimai?

Mes siūlome trijų, šešių ir devynių mėnesių trumpalaikių paskolų grąžinimo laikotarpius, atsižvelgiant į tai, kiek skolinatės.

Grąžinimus automatiškai surinksime sutartą dieną. Tai bus atliekama naudojant tiesioginį debetą ir sutaupysite rūpesčių nepamiršti atlikti mokėjimų arba nerimo dėl pamiršimo. Jei norite, galite susisiekti su mumis dėl kito mokėjimo metodo organizavimo.

Suprantame, kad viskas keičiasi. Niekada nebūsite apmokestinti už praleistus ar pavėluotus mokėjimus, tačiau atsilikimas gali turėti įtakos jūsų kredito balui. Jei manote, kad dėl kokių nors priežasčių negalėsite grąžinti pinigų, susisiekite kuo greičiau.

Mūsų draugiška komanda papasakos jums apie jūsų galimybes ir padės sudaryti naują planą.

Ar yra …

Parašykite komentarą